#601Porseleinen dekselvaas met personages versierd. Chinees werk.
#316Stoel en poef naar een ontwerp van Eames. Melkwit lederen bekleding.
#648Cloisonné tempel met zuiltjes.
#228Zilverkleurig metalen windlicht.
#590Lantaarn van brons en glas.
#549Twee gedeeltelijke drankserviezen van kleurloos glas. 44 stuks.
#545Art Deco hanglamp.
Une lampe art déco.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#187Bronzen olifant op zwart marmeren voet.
#197Bronzen teckel.
Un teckel en bronze.No longer availableDim. L. 42 cmEstimate: € 200 / 220 -
#618Bronzen koro op losse voet versierd met een bloemmotief.
#525Paar ballonvormige wandkandelaars.
#637Bulldog van composiet.
#231Bronzen kikker.
Une grenouille en bronze.No longer availableDim. L. 25 cmEstimate: € 65 / 75 -
#667Olie-en azijnstel met twee karafjes.
#609Venetiaanse luchter met 6 lichtpunten en geblazen glazen bloemen.
#638Rode Murano vaas.
Un vase Murano, rouge.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50 / 60 -
#587Flesvaas met witte draak op blauwe achtergrond.
#628Drie aardewerken potten met blauw en wit decor.
#576Ronde tafel in Empirestijl.
#623Gemberpot versierd met vogels.
#633Vier gekleurde aardewerken potten.
Quatre pots en faïence polychrome.No longer availableEstimate: € 40 / 60
#264C.S. Hugard“La coiffe de dentelle.” Gekleurde ets. Gesigneerd.
"La coiffe de dentelle". Une eau-forte en couleurs. Signée.No longer availableDim. 55 x 45Estimate: € 40 / 60 -
#340Twee kleine handgeknoopte wollen karpetten.
#55Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 4,77 gEstimate: € 600 / 700 -
#607MärklinDiesellocomotief model 3134 voor spoortype HO in originele doos.
Une locomotive diesel modèle 3134 pour rails de type HO, dans son emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#154“Herberginterieur”. Vlaamse school. XIXde eeuw.
"Intérieur d’auberge". Ecole flamande. XIXième siècle.No longer availableDim. 55 x 75 cmEstimate: € 120 / 160 -
#151Herdi“Gesluierde vrouwen”. Een bronzen groepje op arduinen sokkel. Gesigneerd.
"Femmes voilées". Un groupe en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#285HerizEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
Bague en ro blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,15 ct, de saphirs roses ayant un poids total de ± 1,10 ct et d’une améthyste centrale de ± 13 ct.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#375Een barometer van gesculpteerd hout.
#338Val St. LambertEen vaas van blauw kristal. Onderaan gemerkt.
Un buste féminin art nouveau en régule sur socle en marbre. D'après une oeuvre de Foretay.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 120