Other lots in this auction
-
#562“Walsende vrouwen.” Gemengde techniek. Draagt handtekening: “ Israêls”.
”Femmes qui dansent la valse”. Techniques mixtes. Porte une signature: ‘Israels’.No longer availableDim. 28 x 19,5 cmEstimate: € 220 / 240 -
#744Comtoiseklok van gedreven geel koper. Wijzerplaat van wit email, gemerkt Pichard, Villedieu.
Pendule murale dite Comtoise en cuivre repoussé. Cadran en émail blanc marqué Pichard, Villedieu.No longer availableDim. l: 145 cmEstimate: € 80 / 120 -
#670Een sobere langgerekte houten buffettafel. Beschadiging aan het fineer van het blad.
Une table à buffet allongée en bois sobre. Dégât sur la tablette en bois de placage.No longer availableDim. 250 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#398Een lot van drie verschillende koperen scheepslantaarns.
Un lot de trois lanternes marines en cuivre.No longer availableDim. h: 25, 45 en 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#411Een geboetseerde buste van een franse soldaat uit WO I. Gesigneerd en gedateerd ‘1914-1915’ .
Un buste modelé représentant un soldat français de la Première Guerre Mondiale. Signé et daté ‘1914-1915’.No longer availableDim. H 12 cmEstimate: € 32 / 40 -
#498Twee verschillende houten theaterpoppen.
Deux poupées de théâtre en bois.No longer availableDim. l: 65 en 70 cmEstimate: € 30 / 50 -
Mary KennisPeriod: 1899 - 1965Een oude affiche naar aanleiding van het carnaval te Oostende 1931 naar een ontwerp van Ensor. Met frankeerzegel.
Une affiche ancienne à l’occasion du carnaval de 1931 à Ostende, d’après un projet par Ensor. Avec timbre.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 200 / 250 -
#228Ingebonden nummers van het weekblad Robbedoes (5 stuks tussen oktober 1947 en december 1954). Nummers 50 (2 losse bladen), 51, 53 (enkele losse bladen), 54, 56 (een plaat ontbreekt). Redelijke staat, sporen van kleefband, kleine letsels.
Numéros reliés du magazine Robbedoes (5 pièces entre octobre 1947 et décembre 1954). 50 ( 2 pages détachées), 51,53 (quelques pages détachées),54 ,56 (une bande manquante). En état relativement bon, traces de papier collant et usures, petits dégâts.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#508Gelede helmmasker van gebeeldhouwd hout. Yoruba, Nigeria.
Masque casque Gelede en bois sculpté. Yoruba, Nigeria.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 100 / 180 -
#363Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.
Un service à café et thé en métal argenté sur un plateau. En quatre pièces.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#578Een grote buikvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen.
Un grand vase pansu en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de fleurs.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 220 / 260 -
#479Pol MaraPeriod: 1920-1998“Compositie met portret van een vrouw.” Zeefdruk.
”Composition et portait de femme”. Une sérigraphie.No longer availableDim. 74 x 58 cmEstimate: € 80 / 120

