Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Paar koperen kandelaars gedragen door putti.

Paar koperen kandelaars gedragen door putti.

Une paire de candélabres portée par des putti.
Dim. H. 74 cm
SKU: 2509180236.
Category: Tapijt.
Auction day: 25 September 2018 19:00
Catalogue #236
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #790

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Un couloir d’Orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 262 x 83 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #736

    Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.

    Un couloir du Pakistan en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 79 x 238 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #752

    Een paar Pakistaanse wollen karpetjes.

    Une paire de carpettes du Pakistan en laine.
    No longer available
    Dim. 120 x 65 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #432

    Twee verschillende Morikarpetjes, waarbij het kleinste met lichte slijtage.

    Deux carpettes Mori, dont la plus petite avec usures.
    No longer available
    Dim. 149 x 94 & 119 x 83 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #756

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 225 x 140 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #780

    Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.

    Une carpette Mori en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 174 x 101 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #266

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde met 140 vlakken.

    Un tapis persan noué main en soie à 140 plans.
    No longer available
    Dim. 274 x 182 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #546

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.

    Un tapis de Perse en laine noué main, décor d’arbres.
    No longer available
    Dim. 310 x 206 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #770

    Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet met een decor van bloemenvazen en helikopters.

    Une carpette Afghan en laine noué main, décor de vases fleuris et hélicoptères.
    No longer available
    Dim. 152 x 96 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #442

    Een lot van vijf verschillende wollen karpetjes. Enkele met slijtage.

    Un lot de cinq carpettes. Quelques usures.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #246

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de Perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 325 x 220 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #765

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 201 x 131 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #775

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Une carpette d’Orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 153 x 112 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #795

    Een handgeknoopt wollen Bocharakarpetje. Slijtage.

    Une carpette Bochara en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 176 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #726

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Une carpette d’Orient en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 172 x 94 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #785

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.

    Une carpette de Perse en laine noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 186 x 138 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #686

    Een handgeknoopt wollen Kazaktapijt.

    Un tapis Kazak en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 302 x 208 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #800

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Une carpette d’Orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 161 x 89 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #410

    Een Kelim zadeldeken. Eerste helft XXe eeuw.

    Un tapis de selle Kelim. Première partie du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. 46 x 78 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #776

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.

    Une carpette de Perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 198 x 132 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #127

    Klokstel van koper bestaande uit een pendule en twee kandelaars.

    Une garniture de cheminée en cuivre comprenant deux candélabres et une pendule.
    No longer available
    Dim. H. 52,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #746

    Een handgeknoopt Tibetaans Kelimtapijt met geometrische motieven.

    Un tapis Kelim du Tibet noué main, motifs géométriques.
    No longer available
    Dim. 188 x 142 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #256
    Tabriz

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt. Goede staat.

    Un tapis d’Inde en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 289 x 394 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #732

    Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.

    Un tapis Kelim en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 233 x 166 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #804

    Een houten wandvitrine met één deur.

    Vitrine murale en bois ouvrant à une porte.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #177

    Een pendule van verguld brons, getooid met een classicistische voorstelling en met twee meerkleurig porseleinen plaquettes in de basis. Glas voor wijzerplaat manco. Zonder slinger of sleutel.

    Une pendule en bronze, décorée de représentations classiques et deux plaquettes en porcelaine polychrome dans la base. Le verre du cadran est manquant, ainsi que la balançoire et la clé.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 240 / 400
  • #461

    Een schemerlampje met een spekstenen lampenvoet in de vorm van een balustervaasje. Lichte beschadiging.

    Une lampe à pied de lampe en pierre de lard en forme de vase balustre.
    No longer available
    Dim. H: 42 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #455

    Een antieke kom met lepel van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Lepel gebroken.

    Un bol antique avec cuillère en porcelaine de Chine au décor bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #33

    Twee groepjes van polychroom porselein in de vorm van twee engeltjes met een bloemenmandje. Onderaan gemerkt.

    Deux groupes en porcelaine polychrome en forme de deux anges et un panier à fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #123

    Klokstel van marmer en zamak. Twee cassolettes en een pendule versierd met een allegorie op de oogst.

    Une garniture de cheminée en marbre et régule. deux cassolettes et une pendule décorés d’une allégorie sur la moisson.
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #203

    “Liggend naakt met fluit en een ree”. Een beeld van zwartgepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Ary Bitter’. Postume geut.

    ”Nu couché avec flûte et chevreuil”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert. Signée ‘Ary Bitter’. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. l: 88 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #163

    “Verrezen Christus”. Een gebeeldhouwd houten beeld op sokkel. Omstreeks 1600.

    ”Le Christ ressuscité”. Une statue en bois sculpté sur socle. +- 1600.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #640

    “Drie oude wijzen bij een olifant”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.

    ”Trois sages auprès d’un éléphant”. Un netsuke en ivoire sculptée. Porte une signature. premier quart du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 4,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #205

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,20 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,20 ct.
    No longer available
    Dim. 12,33 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #703

    Ivoren snuffbottle versierd met twee musicerende kinderen. Japans werk, omstreeks 1900.

    Un flacon au décor de deux enfants qui font de la musique. Travail japonais, vers 1900.
    No longer available
    Dim. H. 7,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #320

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct.
    No longer available
    Dim. 3 g
    Estimate: € 500 / 600
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More