Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Paar naakten”. Een kleurtekening. Gesigneerd, gedateerd mei ‘68 en vermelding “Vrij naar Beardsly”.
Louis Paul Boon
Period: 1912 - 1979

“Paar naakten”. Een kleurtekening. Gesigneerd, gedateerd mei ‘68 en vermelding “Vrij naar Beardsly”.

"Paire de nus". Un dessin en couleur. Signé, daté mai 68 et mention « Free to Beardsly ».
Dim. h: 41 cm
SKU: 2202220472.
Category: Tekening.
Auction day: 23 February 2022 19:00
Catalogue #472
Estimate: € 420 / 460
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #429

    “Constructivistisch abstract.” Gemengde techniek op karton. Gedateerd 1955. Draagt handtekening achteraan.

    "Abstrait constructiviste." Technique mixte sur carton. Daté 1955. Signé au dos.
    No longer available
    Dim. 29 x 16 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #239
    Jos. De Swerts

    “Biddend boerenkoppel op het veld”. Een grafiettekening op papier. Gesigneerd.

    "Couple priant dans le champ". Un dessin au graphite sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #169
    Albert Servaes
    Period: 1883 - 1966

    “Personages in een interieur”. Een met aquarel geacentueerde houtskooltekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1907.

    « Des personnages dans un intérieur ». Un dessin au fusain rehaussé d'aquarelle sur papier. Signé et daté 1907.
    No longer available
    Dim. 65 x 50 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #224
    Joz. De Swerts

    Een origineel ontwerp van een affiche voor de IJzerbedevaart uit 1936.

    Une conception originale d'une affiche pour le IJzerbedevaart de 1936.
    No longer available
    Dim. 110 x 68 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #584
    Robert Van Cauwenberghe
    Period: 1905 - 1985

    “Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op board. Gesigneerd en met dédicace aan Isidore Opsomer.

    "Nu féminin". Technique mixte sur carton. Signé et dédicacé à Isidore Opsomer.
    No longer available
    Dim. 76 x 60 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #404

    “Abstract landschap.” Gemengde techniek op papier. Draagt monogram H.

    "Paysage abstrait." Technique mixte sur papier. Porte le monogramme H.
    No longer available
    Dim. 8 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #437

    Abstract sculptuur van aardewerk.

    Sculpture abstraite en poterie.
    No longer available
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #75
    Hutschenreuther

    Een uitgebreid porseleinen servies met verzilverd randje, bestaande uit twaalf grote, twaalf kleine en twaalf diepe borden, koffiepot, theepot, melkkannetje, suikerpot, roompot, tien kopjes en twaalf ondertasjes, twee kleine ovale schaaltjes, een grote ovale groenteschaal, een grote kom, een boterpot, grote en kleine terrine, een grote ovale schotel en drie verschillende ronde schotels. Alles gemerkt.

    Un service élaboré en porcelaine à bord argenté, composé de douze grandes, douze petites et douze assiettes creuses, une cafetière, une théière, un pot à lait, un sucrier, un pot à crème, dix tasses et douze soucoupes, deux petits plats ovales, un grand ovale un légumier, un grand saladier, un beurrier, une grande et une petite terrine, un grand plat ovale et trois plats ronds différents. Tout marqué.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #667

    Vier groepjes van meerkleurig porselein, waarbij twee als boeksteunen. Onderaan gemerkt.

    Quatre groupes de porcelaine multicolore dont deux en serre-livres. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm - 16 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #6

    Een Bretoens eikenhouten meesterstuk (45 x 17 x 42 cm).

    Un chef-d'œuvre (45 x 17 x 42 cm).
    No longer available
    Dim. 45x17x42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #76

    Een paar antieke gebeeldhouwde sgabello’s, versierd met hermenfiguren in de rug.

    Une paire de sgabellos antiques sculptées, décorées de figures d'hermen à l'arrière.
    No longer available
    Dim. H:120cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #389

    “Damesportret.” Olieverf op hout. Draagt monogram M.L. ‘Espagne’.

    "Portrait de dame." Huile sur bois. Porte le monogramme ML 'Espagne'.
    No longer available
    Dim. 37 x 29 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #372

    “Compositie met kleurrijke vlakken.” Gemengde techniek op papier. Gedateerd ‘87, onleesbaar gesigneerd.

    "Composition avec des surfaces colorées." Technique mixte sur papier. Daté '87, signé de manière illisible.
    No longer available
    Dim. 49 x 69 cm
    Estimate: € 160 / 280
  • #381

    Een ebbenhouten kistje, versierd met ingelegde stipjes en bekleed met stekels van een stekelvarken. Bijgevoegd een bal, bekleed met benen plaatjes.

    Une boîte en ébène, décorée de points incrustés et doublée de piquants de porc-épic. Attaché une balle, recouverte de plaques d'os.
    No longer available
    Dim. 9 x 21 x 16 cm Ø:16 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #547

    Drie grote Chinees aardewerken jardinières, versierd met geglazuurde decors van resp. kraanvogels in een landschap, draken en goudvissen. Gemerkt op de zijkant.

    Trois grandes jardinières en faïence de Chine, décorées de décors vernissés de resp. grues dans un paysage, dragons et poissons rouges. Marqué sur le côté.
    No longer available
    Dim. Ø: 47 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #260

    Een 14 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    Un bracelet en or blanc 14 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 1 ct.
    No longer available
    Dim. 10,65 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #398

    Een lot van 10 diverse beeldjes, Oosters en Afrikaans. Daarbij vijf Birmaanse godheden op een leisteen gemonteerd.

    Lot de 10 figurines diverses, orientales et africaines. De plus, cinq divinités birmanes montées sur une ardoise.
    No longer available
    Dim. H:10-20cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #374

    “Zicht op binnenplaats & Rivierlandschap.” Gemaroufleerd doek & paneel (dubbelzijdig). Draagt handtekening Muys.

    "Vue sur la cour et le paysage fluvial." Toile et panneau à motifs (double face). Porte la signature Muys.
    No longer available
    Dim. 45 x 34 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More