Similar lots by type
-
#224Joz. De Swerts
Een origineel ontwerp van een affiche voor de IJzerbedevaart uit 1936.
Une conception originale d'une affiche pour le IJzerbedevaart de 1936.No longer availableDim. 110 x 68 cmEstimate: € 60/80 -
#404
“Abstract landschap.” Gemengde techniek op papier. Draagt monogram H.
"Paysage abstrait." Technique mixte sur papier. Porte le monogramme H.No longer availableDim. 8 x 17 cmEstimate: € 80/120 -
#239Jos. De Swerts
“Biddend boerenkoppel op het veld”. Een grafiettekening op papier. Gesigneerd.
"Couple priant dans le champ". Un dessin au graphite sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#169Albert ServaesPeriod: 1883 - 1966
“Personages in een interieur”. Een met aquarel geacentueerde houtskooltekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1907.
« Des personnages dans un intérieur ». Un dessin au fusain rehaussé d'aquarelle sur papier. Signé et daté 1907.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 250/400 -
#429
“Constructivistisch abstract.” Gemengde techniek op karton. Gedateerd 1955. Draagt handtekening achteraan.
"Abstrait constructiviste." Technique mixte sur carton. Daté 1955. Signé au dos.No longer availableDim. 29 x 16 cmEstimate: € 300/500 -
#584Robert Van CauwenberghePeriod: 1905 - 1985
“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op board. Gesigneerd en met dédicace aan Isidore Opsomer.
"Nu féminin". Technique mixte sur carton. Signé et dédicacé à Isidore Opsomer.No longer availableDim. 76 x 60 cmEstimate: € 75/100
Other lots in this auction
-
#300Tissot
Een 18 K geelgouden herenhorloge met lederen polsarmband.
Une montre pour homme en or jaune 18 carats avec bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 350/450 -
#201
Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.
Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.No longer availableDim. b: 225, 156 & 56 cmEstimate: € 300/400 -
#212
Een 18e eeuwse vitrinekast van fruithout (twee ruitjes gebroken).
Vitrine à deux corps en bois fruitier (deux vitres cassées). XIXe siècle.No longer availableDim. 230 x 153 x 60 cmEstimate: € 500/700 -
#120
Een 14 K geelgouden broche in de vorm van een geëmailleerde zwarte kat bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une broche en or jaune 14 kt en forme de chat noir émaillé serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 9,75 gEstimate: € 550/650 -
#547
Drie grote Chinees aardewerken jardinières, versierd met geglazuurde decors van resp. kraanvogels in een landschap, draken en goudvissen. Gemerkt op de zijkant.
Trois grandes jardinières en faïence de Chine, décorées de décors vernissés de resp. grues dans un paysage, dragons et poissons rouges. Marqué sur le côté.No longer availableDim. Ø: 47 cmEstimate: € 300/400 -
#352
Een lot van negentien diertjes in verschillende vormen en uitvoeringen. Eén vogeltje beschadigd aan de staart.
Un lot de dix-neuf animaux de différentes formes et conceptions. Un oiseau abîmé sur la queue.No longer availableDim. H:1-13cmEstimate: € 60/70 -
#70
Een 18 K geelgouden hanger, horoscoop waterman.
Un pendentif en or jaune 18 carats, horoscope Verseau.No longer availableDim. 5,57 gEstimate: € 170/250 -
#485
Een smeedijzeren luchter met centrale coupe en drie kapjes van meerkleurig glas.
Un lustre en fer forgé avec une coupe centrale et trois abat-jour en verre multicolore.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#698
Een lot van zes stuks meerkleurig porselein, bestaande uit drie koppen met onderbordje van Brussels of Parijs’ porselein, een dekseldoosje met handgeschilderd decor en twee kleine kopjes met bordjes, waarbij één gemerkt van Haviland.
Lot de six pièces en porcelaine multicolore, composé de trois tasses à fond plat en porcelaine de Bruxelles ou de Paris, d'une boîte à couvercle à décor peint à la main et de deux petites tasses à assiettes dont une estampillée Haviland.No longer availableDim. H:5-10cmEstimate: € 30/40 -
#659
Een lot van een twintigtal antieke olielampjes in diverse uitvoeringen.
Lot d'une vingtaine de lampes à huile anciennes aux décors variés.No longer availableDim. H:10-15cmEstimate: € 40/60 -
#511
Een paar gebeeldhouwde stenen paarden naar Tang voorbeeld.
Une paire de chevaux en pierre sculptée d'après l'exemple des Tang.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 250/350 -
#394
Een paar werken “Abstract met bladeren.” Een paar olieverf op doek. Italiaanse school.
Une paire d’oeuvres "Abstrait avec feuilles". Und paire de huiles sur toile. Ecole italienne.No longer availableDim. 53 x 38 cmEstimate: € 260/300