Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Paar olielampen van porselein en messing. Met bloemmotief.

Paar olielampen van porselein en messing. Met bloemenmotief.

Deux lampes à huile en laiton et porcelaine. Avec un motif de fleurs en décoration.
SKU: 0603180715.
Category: Uncategorized.
Auction day: 7 March 2018 19:00
Catalogue #715
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #400

    Een halssnoer van kultuurparels in dégradé. Zilveren slotje 835‰.

    Collier en perles de culture en dégradé. Fermoir en argent 835‰
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #824

    Een mahoniehouten speeltafeltje op centrale poot eindigend in drie barokke dolfijnen en het blad bekleed met vilt.

    Table à jeu en acajou sur pied centrale terminant en trois dauphins baroques. Tablette recouverte de feutre.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
  • #180

    Een parelhalssnoer van hematiet met 18 karaats wit gouden tussenstukken en hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een centrale robijn van ± 2,45 ct.

    Collier de perles d’hématite entrelacées d’or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et d’un rubis central de ± 2,45 ct.
    No longer available
    Dim. 21,78 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #150

    Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct.

    Bracelet d’esclave en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 2,40 ct.
    No longer available
    Dim. 17,30 g
    Estimate: € 3000 / 3500
  • #831

    Een Louis Philippe koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, bestaande uit negen kopjes, elf ondertasjes, een koffiepot, een kom en een deksel van een suikerpot.

    Un service à café Louis Philippe en porcelaine polychrome et dorure, comprenant neuf tasses, onze soucoupes, une cafetière, un plat et le couvercle du sucrier.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #100

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt. Koning Willem de derde. God zij met ons.

    Une chaîne en or 18 ct avec un pendentif serti d’une pièce de monnaie. Roi Willem III. God zij met ons.
    No longer available
    Dim. 27,23 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #834

    Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in eclectische stijl met lederen bekleding.

    Fauteuil en noyer sculpté de style éclectique, recouvert de cuir.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #460

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een half edelsteen.

    Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif serti d’une pierre semi précieuse.
    No longer available
    Dim. 9,31 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #825

    Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit een karaf, zes borrelglaasjes, zes wijnglazen en zes champagnefluiten.

    Service de verres en cristal incolore à décor gravé comprenant une carafe, six gouttes, six verres à vin et six flûtes à champagne.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #190
    Precision

    Een art deco zakhorloge in diverse kleuren goud van 18 karaat. Chronometre Universal. Genummerd en gemerkt 1906-1931. In originele doos.

    Une montre à gousset Art Déco en or 18 ct. Chronomètre Universal. Numérotée et marquée 1906-1931. Dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. bruto 68,51 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #80

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met de naam Jozef.

    Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct avec une inscription: Jozef.
    No longer available
    Dim. 22,95 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #660
    Kreeft, Stier en Leeuw

    Vier verschillende horoscopen en één schapulier van 18 karaats geel goud. We voegen er een kleine schapulier van 9 karaat en 0,49 g aan toe.

    Quatre horoscopes et un scapulaire en or jaune 18 ct. Nous ajoutons un deuxième scapulaire de 9 ct et 0,49 gr.
    No longer available
    Dim. 14,40 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #780

    Vier broches, een ring, een paar oorbellen, drie kettingen en vier hangers van zilver bezet met markasiet.

    Quatre broches, une bague, une paire de boucles d’oreilles, trois chaînes et quatre pendentifs en argent sertis de marcasite.
    No longer available
    Dim. 49,10 g
    Estimate: € 60 / 100
  • #490

    Zeven verschillende camees waaronder drie gemonteerd als broches en twee als hangers.

    Sept camées dont trois montés en broches et deux en pendentifs.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150
  • #410

    Een miniatuur damesportret uit de XIXde eeuw toegeschreven aan Rouvier.

    Portrait miniature du XIXe siècle attribué à Rouvier.
    No longer available
    Dim. 5 x 4 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #300

    Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en twee kleine robijntjes.

    Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et de deux petits rubis.
    No longer available
    Dim. 16,56 g
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #40

    Drie verschillende armbandjes van 18 karaats geel goud.

    Trois bracelets différents en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 10 g
    Estimate: € 230 / 280
  • #320
    Norina. Swiss Made

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met rekbare vergulde armband.

    Une montre pour dames en or jaune 18 ct avec bracelet extensible doré.
    No longer available
    Dim. bruto 19,30 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #823

    Drie grote tafellakens van damast met 18 bijpassende servetten. 60 x 65 cm

    Trois nappes en damas et 18 serviettes assorties. 60 x 65 cm
    No longer available
    Dim. 170 x 340, 150 x 540, 160 x 280 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #560

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een kruisje van koraal en goud.

    Une chaîne en or jaune 18 ct avec un pendentif en forme de crucifix en or et corail.
    No longer available
    Dim. 8,38 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #10

    Een slavenarmband en twee hoofden als hanger van ivoor.

    Un bracelet d’esclave en ivoire et deux pendentifs en forme de tête.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #270

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een centrale saffier van ± 1,20 ct.

    Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et d’un saphir central de ± 1,20 ct.
    No longer available
    Dim. 7,37 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #800

    Een tafellaken met borduurwerk en een sierlapje. 33 x 24 cm.

    Nappe brodée et napperon décoratif. 33 x 24 cm.
    No longer available
    Dim. 160 x 280 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #210

    Een 18 karaats drie kleuren gouden schakelarmband.

    Un bracelet à maillons en or trois couleurs 18 ct.
    No longer available
    Dim. 16,04 g
    Estimate: € 350 / 450

Other lots in this auction

  • #81

    “Kinderkopje”. Een bronzen ornament op houten sokkel.

    Petite tête d’enfant.” Un ornement en bronze sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #598

    Een paar Chinese tuinstoeltjes van blauw en wit porselein met een decor van personages in een landschap.

    Deux petites chaises de jardin en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor de personnages dans un paysage.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 600 / 750
  • #631

    Een paar ruitvormige potjes van lichtblauw Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Une paire de pots en forme de losange en porcelaine de Chine bleu clair. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #738

    Drie diverse schotels van Delfts blauw en wit aardewerk. XVIIIde eeuw.

    Trois plats différents en faïence de Delft bleue et blanche. XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 35 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #510

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met 258 diamanten baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 2,85 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de 258 diamants en baguette ayant un poids total de ± 2,85 ct.
    No longer available
    Dim. 6,72 g
    Estimate: € 2600 / 2800
  • #129
    Marinus Adrianus Koekkoek

    “Uitgestrekt landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1861.

    ”Paysage étendu”. Huile sur toile. Signée et datée 1861.
    No longer available
    Dim. 30 x 39 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #744
    Bochara

    Perzisch karpet van wol met Yomudmotief. Handgeknoopt.

    Une carpette persane en laine, motif Yomud.
    No longer available
    Dim. 162 x 113 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #92
    Marinus Van Eys

    “Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue hivernale fermière.” Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #301

    Een Zweedse bajonet met lederen foedraal.

    Une baïonnette suédoise et étui en cuire.
    No longer available
    Dim. l: 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #645

    Een sobere grenenhouten apothekersvitrine met één deur.

    Une vitrine de pharmacie en pin, sobre, à une porte.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #482
    Leon Lommaert
    Period: 1904-1978

    “Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte, roses”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #542

    “Constructie”. Achteraan toegeschreven : Egmond en de datum 1991.

    ”Construction”. Attribution au verso: Egmond, et la date 1991.
    No longer available
    Dim. 59 x 49 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 6 & 7 Maart 2018

De veiling is volledig - 835 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

6 March 2018 19:00
7 March 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More