Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Paar ovale pastels op papier, “Edelman en Dame”, waarvan één gedateerd en gesigneerd 1824 “L.H. Paquot”, ingekaderd
L.H. Paquot

Paar ovale pastels op papier, “Edelman en Dame”, waarvan één gedateerd en gesigneerd 1824 “L.H. Paquot”, ingekaderd.

Pair of oval pastels on paper, “Edelman en Dame”, one of which is dated and signed 1824 “LH Paquot”, framed.
Dim. 50,5 x 38cm
SKU: 0703230189.
Categories: Papier, Pastel.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #189
Estimate: € 240 / 280
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #19
    Frans Van Immerseel

    “Siet, wij schenken U t’ saemen een teer clijn lammeken...”, aquarel ingekleurde houtsnede, onderaan getiteld en gesigneerd met monogram in de plaat, Ingelijst, gebruind.

    “Siet, wij schenken U t’ saemen een teer clijn lammeken...”. Watercolour coloured woodcut, titled at the bottom and signed with monogram in the plate, framed, browned.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 20cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #624
    Maurits Bilcke

    “De vleugel van de poëzie”. Een linosnede, gesigneerd, gedateerd 1935 en genummerd 6/10.

    “The Wing of Poetry”. A linocut, signed, dated 1935 and numbered 6/10.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #584
    Maurits Bilcke

    “Rots in de branding”. Een inkttekening, gesigneerd en gedateerd 1949.

    "Rock in the surf". An ink drawing, signed and dated 1949.
    No longer available
    Dim. 25 x 54 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #294
    Piet Gillis

    lot van 2 etsen op papier, “Winter” genummerd 3/100 & kleurenets “Scheldegezicht”, beide gesigneerd “Piet Gillis”, ingekaderd.

    Lot of 2 etchings on paper, "Winter" numbered 3/100 & colour etching "Scheldt view", both signed "Piet Gillis", framed.
    No longer available
    Dim. 21 x 26,5cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #229
    Thierry Renard
    Period: °1951

    “Introduction aux choses d’amour, à l’usage des apprentis”. Een collage. Gemonogrammeerd en gesigneerd. Met certificering op de achterkant.

    “Introduction aux choses d'amour, à l'usage des apprentis”. A collage. Monogrammed and signed. With certification on the back.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #138
    Gevaert

    Een lot van tien affiches AGFA Gevaert, gedateerd rond 1944. Met specifieke ontwerpers. Met takszegels.

    A lot of ten AGFA Gevaert posters, dated around 1944. With specific designers. With tax stamps.
    No longer available
    Estimate: € 600 / 800
  • #464
    Alfred Ost
    Period: 1884 - 1945

    “Kapel met de vlucht naar Egypte” “Jezus en Jozef” lot van 2 pentekeningen op papier. Ingelijst.

    "Chapel with the flight to Egypt" "Jesus and Joseph" lot of 2 pen drawings on paper. Framed.
    No longer available
    Dim. 38 x 25cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #644
    Maurits Bilcke

    “Lino C”. Een linosnede, gesigneerd en gedateerd 1935.

    "Lino C". A linocut, signed and dated 1935.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #634
    Maurits Bilcke

    Een linosnede. Gesigneerd en gedateerd 1935.

    A linocut, signed and dated 1935.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #289
    Period: Mortsel 1924 - 2006

    Schilderij aquarel op papier, Dame met hoed, mogelijk gesigneerd Van Dongen.

    Painting watercolour on paper, Lady with hat, possibly signed Van Dongen.
    No longer available
    Dim. 30cm x 19cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #4
    E. Ivanovsky

    “Cavalier spaniel”. Een grafiettekening. Gesigneerd en gedateerd 1933.

    “Cavalier Spaniel”. A graphite drawing. Signed and dated 1933.
    No longer available
    Dim. 29 x 21 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #342
    Frans Nackaerts
    Period: 1884-1948

    “Boerenkoppel op het land”. Een linosnede, gemonogrammeerd.

    "Peasant couple on the land". A linocut, monogrammed.
    No longer available
    Dim. 26 - 38 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #424

    Een moderne zeefdruk. Gesigneerd, gedateerd en genummerd 70/125.

    A modern screen print. Signed, dated and numbered 70/125.
    No longer available
    Dim. 50 x 50 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #369
    Maurits Bilcke

    “Tuinen”. Een inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 2-2-1944.

    “Gardens”. An ink drawing. Signed and dated 2-2-1944.
    No longer available
    Dim. 21 x 29 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #2
    Maurits Bilcke

    “Haan”. Een Inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 1942.

    "Rooster". An Ink Drawing. Signed and dated 1942.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #632
    Constant De Swerts

    “Vaas met strobloemen”. Een aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1954.

    "Vase of straw flowers". A watercolor. Signed and dated 1954.
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #434
    Remi Lens

    “Hoofd”. Olieverf op karton, zichtbaar gesigneerd onderaan rechts in bruine verf, ingelijst, roestvlekken op lijst.

    “Head” Oil on cardboard, visibly signed lower right in brown paint, framed, rust stains on frame.
    No longer available
    Dim. 27,5 x 21,5cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #359

    “In ‘t Soete Naemken”. Een inkttekening van het begijnhof te Lier in de stijl van Anton Pieck.

    “In 't Soete Naemken”. An ink drawing of the beguinage in Lier in the style of Anton Pieck.
    No longer available
    Dim. 14 x 9 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #472
    Alfred Ost
    Period: 1884 - 1945

    “Maria, Maria Magdalena en Johannes onder het kruis”, “Christus”, lot van 2 pentekeningen op papier. Opgekleefd en ingelijst.

    "Mary, Mary Magdalene and John under the cross" "Christ" lot of 2 pen drawings on paper. Mounted and framed.
    No longer available
    Dim. 33 25,5cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #452
    Prosper De Troyer
    Period: 1926

    “Moeder en Kind”, gewassen Chinese inkttekening op Ingrespapier, bovenaan links gesigneerd en gedateerd. Ingelijst in houten lijst.

    “Mother and Child”, washed Chinese ink drawing on Ingres paper, signed top left. and dated. Framed in wooden frame.
    No longer available
    Dim. 60 x 45cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #654
    Maurits Bilcke

    “Lino A”. Een linosnede, gesigneerd, gedateerd 1935 en genummerd 3/10.

    "Lino A". A linocut, signed, dated 1935 and numbered 3/10.
    No longer available
    Dim. 19 x 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #112
    Remi Lens

    lot van 3, “Hoc Est” Houtskooltekening op papier, onderaan in het midden gesign, rechts, ingelijst in alu. -Bijgevoegd “Aanbidding van de herders”. Lithografie, simili Japon, genummerd 8/25 en gesigneerd onderaan rechts. -Bijgevoegd “Vlucht naar Egypte” “Landschap met hooimijten”. geaquareleerde tekening op papier, recto verso, niet gesigneerd.

    Lot of 3, “Hoc Est” Charcoal drawing on paper, signed at the bottom center, right, framed in alu. -Additional “Adoration of the Shepherds” sd Lithograph, simili Japon, genum 8/25 and signed bottom right -Additional “Flight to Egypt” “Landscape with haystacks” watercolour drawing on paper, recto verso, not signed.
    No longer available
    Dim. 40 x 51
    Estimate: € 150 / 250
  • #32
    Maurits Bilcke

    “Ruine”. Een inkttekening, gesigneerd en gedateerd 1948.

    "Ruin". An ink drawing, signed and dated 1948.
    No longer available
    Dim. 28 x 39 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #432
    Frank Mortelmans
    Period: 1898-1986

    “Portret van man met hoed”, pastel op papier, afgebeeld portret van man met hoed en kostuum, gesigneerd onderaan “F Mortelmans, augustus 1941” bijschrift “als blijk van genegenheid en oorlogsjaren Krijgsgasthuis”.

    "Portrait of man with hat", pastel on paper, depicted portrait of man with hat and suit, signed at the bottom "F Mortelmans, August 1941" caption "as a token of affection and war years War Hospital".
    No longer available
    Dim. 53 x 41cm
    Estimate: € 100 / 200

Other lots in this auction

  • #316

    Een bijzettafeltje in Franse marqueterie met een lade in de gordel en met een messingen galerijtje en monturen. Lodewijk XV-stijl.

    A side table in French marquetry with a drawer in the belt and with a brass gallery and mountings. Louis XV style.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #220

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.

    An 18 carat white gold necklace with a pendant set with white and black brilliants with a combined weight of +- 0.45 ct.
    No longer available
    Dim. 5,50 g
    Estimate: € 950 / 1100
  • #11
    Sawyer’s Viewmaster, Oregon

    Een oude viewmaster met talrijke schijfjes, o.m. Wereldtentoonstelling 1958, huwelijk Boudewijn en Fabiola enz.

    An old view-master with numerous discs, including the 1958 World Exhibition, marriage of Boudewijn and Fabiola, etc.
    No longer available
    Dim. H: 9 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #130

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct. EVVS1.

    An 18 carat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.72 ct. EVVS1.
    No longer available
    Dim. 5,40 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #545

    Tweedelige Lodewijk XV kast van gebeeldhouwd eikenhout. Onderaan twee deuren en twee laden, bovenaan twee beglaasde deuren. Luik, XVIIIde eeuw.

    Two piece Louis XV cupboard in carved oak. Two doors and two drawers at the bottom, two glazed doors at the top. Liège, XVIIIth century.
    No longer available
    Dim. 255 x 155 x 55 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #430

    Een 18 karaats witgouden ketting met hanger inde vorm van een kruis bezet met gekalibreerde saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    An 18 carat white gold necklace with a pendant in the shape of a cross, set with calibrated sapphires with a combined weight of +- 0.30 ct and brilliants with a combined weight of +- 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 5,40
    Estimate: € 700 / 800
  • #243
    Hergé

    De Avonturen van Jo, Suus en Jokko. “Stratokruiser H.22, 1e en 2e Episode”, “Het Mysterie van Straal V, 1e en 2e Episode”. De vier albums, hard cover, Ed. Casterman 1952 en 1953. Goed gelezen tot goede staat.

    The Adventures of Jo, Suus and Jokko. “Stratocruiser H.22, 1st and 2nd Episodes”, “The Mystery of Ray V, 1st and 2nd Episodes”. The four albums, hard cover, Ed. Casterman 1952 and 1953. Well read to good condition.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #322
    Zeiss Ikon

    Een Zeiss Ikon Box-Tengor 54/2 camera. Slijtage en roest, sluiter werkt nog.

    A Zeiss Ikon Box-Tengor 54/2 camera. Wear and rust, shutter still works.
    No longer available
    Dim. 10,5 x 11 x 7,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #155

    Een grote figuratieve pijp met steel en kop van gebeeldhouwd meerschuim. Benen mondstuk.

    A large figurative pipe with stem and head of sculpted meerschaum. Bone mouthpiece.
    No longer available
    Dim. L. 41 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #466

    Een bidkleed met een levensboom van wol en zijde.

    A prayer rug with a tree of life made of wool and silk.
    No longer available
    Dim. 230 x 138 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #350

    Een grote messingen salontafel met glazen blad.

    A large brass coffee table with glass top.
    No longer available
    Dim. 52 x 130 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #187
    Hippolyte Moreau
    Period: °1950

    “Chant d’alouette”, in gepatineerd brons gesculpteerd beeld, gesigneerd “Hippolyte Moreau”, stempel “Medaille au salon”.

    “Chant d'alouette”, sculpture in patinated bronze, signed “Hippolyte Moreau”, stamp “Medaille au salon”.
    No longer available
    Dim. 60cm
    Estimate: € 1300 / 1600
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More