Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Paar ovale pastels op papier, “Edelman en Dame”, waarvan één gedateerd en gesigneerd 1824 “L.H. Paquot”, ingekaderd
L.H. Paquot

Paar ovale pastels op papier, “Edelman en Dame”, waarvan één gedateerd en gesigneerd 1824 “L.H. Paquot”, ingekaderd.

Pair of oval pastels on paper, “Edelman en Dame”, one of which is dated and signed 1824 “LH Paquot”, framed.
Dim. 50,5 x 38cm
SKU: 0703230189.
Categories: Papier, Pastel.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #189
Estimate: € 240 / 280
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #634
    Maurits Bilcke

    Een linosnede. Gesigneerd en gedateerd 1935.

    A linocut, signed and dated 1935.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #369
    Maurits Bilcke

    “Tuinen”. Een inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 2-2-1944.

    “Gardens”. An ink drawing. Signed and dated 2-2-1944.
    No longer available
    Dim. 21 x 29 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #19
    Frans Van Immerseel

    “Siet, wij schenken U t’ saemen een teer clijn lammeken...”, aquarel ingekleurde houtsnede, onderaan getiteld en gesigneerd met monogram in de plaat, Ingelijst, gebruind.

    “Siet, wij schenken U t’ saemen een teer clijn lammeken...”. Watercolour coloured woodcut, titled at the bottom and signed with monogram in the plate, framed, browned.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 20cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #654
    Maurits Bilcke

    “Lino A”. Een linosnede, gesigneerd, gedateerd 1935 en genummerd 3/10.

    "Lino A". A linocut, signed, dated 1935 and numbered 3/10.
    No longer available
    Dim. 19 x 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #112
    Remi Lens

    lot van 3, “Hoc Est” Houtskooltekening op papier, onderaan in het midden gesign, rechts, ingelijst in alu. -Bijgevoegd “Aanbidding van de herders”. Lithografie, simili Japon, genummerd 8/25 en gesigneerd onderaan rechts. -Bijgevoegd “Vlucht naar Egypte” “Landschap met hooimijten”. geaquareleerde tekening op papier, recto verso, niet gesigneerd.

    Lot of 3, “Hoc Est” Charcoal drawing on paper, signed at the bottom center, right, framed in alu. -Additional “Adoration of the Shepherds” sd Lithograph, simili Japon, genum 8/25 and signed bottom right -Additional “Flight to Egypt” “Landscape with haystacks” watercolour drawing on paper, recto verso, not signed.
    No longer available
    Dim. 40 x 51
    Estimate: € 150 / 250
  • #229
    Thierry Renard
    Period: °1951

    “Introduction aux choses d’amour, à l’usage des apprentis”. Een collage. Gemonogrammeerd en gesigneerd. Met certificering op de achterkant.

    “Introduction aux choses d'amour, à l'usage des apprentis”. A collage. Monogrammed and signed. With certification on the back.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #624
    Maurits Bilcke

    “De vleugel van de poëzie”. Een linosnede, gesigneerd, gedateerd 1935 en genummerd 6/10.

    “The Wing of Poetry”. A linocut, signed, dated 1935 and numbered 6/10.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #2
    Maurits Bilcke

    “Haan”. Een Inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 1942.

    "Rooster". An Ink Drawing. Signed and dated 1942.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #289
    Period: Mortsel 1924 - 2006

    Schilderij aquarel op papier, Dame met hoed, mogelijk gesigneerd Van Dongen.

    Painting watercolour on paper, Lady with hat, possibly signed Van Dongen.
    No longer available
    Dim. 30cm x 19cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #632
    Constant De Swerts

    “Vaas met strobloemen”. Een aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1954.

    "Vase of straw flowers". A watercolor. Signed and dated 1954.
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #32
    Maurits Bilcke

    “Ruine”. Een inkttekening, gesigneerd en gedateerd 1948.

    "Ruin". An ink drawing, signed and dated 1948.
    No longer available
    Dim. 28 x 39 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #644
    Maurits Bilcke

    “Lino C”. Een linosnede, gesigneerd en gedateerd 1935.

    "Lino C". A linocut, signed and dated 1935.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #432
    Frank Mortelmans
    Period: 1898-1986

    “Portret van man met hoed”, pastel op papier, afgebeeld portret van man met hoed en kostuum, gesigneerd onderaan “F Mortelmans, augustus 1941” bijschrift “als blijk van genegenheid en oorlogsjaren Krijgsgasthuis”.

    "Portrait of man with hat", pastel on paper, depicted portrait of man with hat and suit, signed at the bottom "F Mortelmans, August 1941" caption "as a token of affection and war years War Hospital".
    No longer available
    Dim. 53 x 41cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #138
    Gevaert

    Een lot van tien affiches AGFA Gevaert, gedateerd rond 1944. Met specifieke ontwerpers. Met takszegels.

    A lot of ten AGFA Gevaert posters, dated around 1944. With specific designers. With tax stamps.
    No longer available
    Estimate: € 600 / 800
  • #472
    Alfred Ost
    Period: 1884 - 1945

    “Maria, Maria Magdalena en Johannes onder het kruis”, “Christus”, lot van 2 pentekeningen op papier. Opgekleefd en ingelijst.

    "Mary, Mary Magdalene and John under the cross" "Christ" lot of 2 pen drawings on paper. Mounted and framed.
    No longer available
    Dim. 33 25,5cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #452
    Prosper De Troyer
    Period: 1926

    “Moeder en Kind”, gewassen Chinese inkttekening op Ingrespapier, bovenaan links gesigneerd en gedateerd. Ingelijst in houten lijst.

    “Mother and Child”, washed Chinese ink drawing on Ingres paper, signed top left. and dated. Framed in wooden frame.
    No longer available
    Dim. 60 x 45cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #434
    Remi Lens

    “Hoofd”. Olieverf op karton, zichtbaar gesigneerd onderaan rechts in bruine verf, ingelijst, roestvlekken op lijst.

    “Head” Oil on cardboard, visibly signed lower right in brown paint, framed, rust stains on frame.
    No longer available
    Dim. 27,5 x 21,5cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #464
    Alfred Ost
    Period: 1884 - 1945

    “Kapel met de vlucht naar Egypte” “Jezus en Jozef” lot van 2 pentekeningen op papier. Ingelijst.

    "Chapel with the flight to Egypt" "Jesus and Joseph" lot of 2 pen drawings on paper. Framed.
    No longer available
    Dim. 38 x 25cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #359

    “In ‘t Soete Naemken”. Een inkttekening van het begijnhof te Lier in de stijl van Anton Pieck.

    “In 't Soete Naemken”. An ink drawing of the beguinage in Lier in the style of Anton Pieck.
    No longer available
    Dim. 14 x 9 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #4
    E. Ivanovsky

    “Cavalier spaniel”. Een grafiettekening. Gesigneerd en gedateerd 1933.

    “Cavalier Spaniel”. A graphite drawing. Signed and dated 1933.
    No longer available
    Dim. 29 x 21 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #294
    Piet Gillis

    lot van 2 etsen op papier, “Winter” genummerd 3/100 & kleurenets “Scheldegezicht”, beide gesigneerd “Piet Gillis”, ingekaderd.

    Lot of 2 etchings on paper, "Winter" numbered 3/100 & colour etching "Scheldt view", both signed "Piet Gillis", framed.
    No longer available
    Dim. 21 x 26,5cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #584
    Maurits Bilcke

    “Rots in de branding”. Een inkttekening, gesigneerd en gedateerd 1949.

    "Rock in the surf". An ink drawing, signed and dated 1949.
    No longer available
    Dim. 25 x 54 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #424

    Een moderne zeefdruk. Gesigneerd, gedateerd en genummerd 70/125.

    A modern screen print. Signed, dated and numbered 70/125.
    No longer available
    Dim. 50 x 50 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #342
    Frans Nackaerts
    Period: 1884-1948

    “Boerenkoppel op het land”. Een linosnede, gemonogrammeerd.

    "Peasant couple on the land". A linocut, monogrammed.
    No longer available
    Dim. 26 - 38 cm
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #685
    K.L.M.

    25 Amsterdamse huisjes van blauw en wit Delfts aardewerk, uitgegeven door Bols als jeneverflesjes voor KLM, allen nog met waszegel.

    25 Amsterdam houses of blue and white Delft earthenware, issued by Bols as gin bottles for KLM, all still with wax seal.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #236

    Een gefineerd buffetje in Georgian stijl met vier laden. Engels werk, XIXde eeuw.

    A veneered Georgian style buffet with four drawers. English work, XIXth century.
    No longer available
    Dim. 79 x 107 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #642
    Oscar Liedel

    De oorlog en de bezetting, compleet met 30 insteek bladen + inhoudslijst + voorblad, uitgave september 1947 op 500 exemplaren.

    The war and the occupation, complete with 30 inserts + list of contents + cover page, edition September 1947 on 500 copies.
    No longer available
    Dim. H 40 x 39.5 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #121

    Een ovale gedreven zilveren siermandje met deels ajour decor van oogstende putti. Gemerkt en gehaltekeur 800/1000.

    An oval hammered silver decorative basket with partly openwork decoration of harvesting putti. Marked and quality mark 800/1000.
    No longer available
    Dim. 38 x 31 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #652

    Een melkkannetje van veelkleurig porselein met een Frans bloemenmotief. China, omstreeks 1800.

    A milk jug in multicoloured porcelain with a French floral motif. China, about 1800.
    No longer available
    Dim. H. 14,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #343

    Mal van 2 houten plankjes met dierlijke figuren afgebeeld als chocoladevormen.

    Mold of 2 wooden boards with animal figures.
    No longer available
    Dim. 29cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #416
    Shiraz

    Een wollen karpet. Handgeknoopt.

    A wool rug. Hand-knotted.
    No longer available
    Dim. 220 x 130 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #99
    Emile Degeld

    “Akkerlandschap met oogstende boeren.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Arable landscape with harvesting farmers.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #115

    Een klein pijpje met kop van gebeeldhouwd meerschuim met voorstelling van een rustende vrouw met hoed op rozen. Hoornen mondstuk (verbinding hersteld).

    A small pipe with a head of sculpted meerschaum depicting a resting woman with a hat on roses. Horn mouthpiece (connection restored).
    No longer available
    Dim. L: 12 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #24

    Een lot van zes Venetiaanse modeprenten. Aquarel op papier. gemonogrammeerd GB.

    A lot of six Venetian fashion prints. Watercolour on paper. monogrammed GB.
    No longer available
    Dim. + - 20 x 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #557
    Turkman

    Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje. Restauratie 2010. Lichte slijtage.

    An antique hand-knotted Persian wool rug. Restoration 2010. Slight wear.
    No longer available
    Dim. 135 x 72 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #150

    Een 18 Karaats witgouden ring bezet met een centrale diamant van +- 0,68 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-0,55 ct. FVSI1.

    An 18 karat white gold ring set with a central diamond of +- 0.68 ct. and brilliants with a combined weight of +-0.55 ct. FVSI1.
    No longer available
    Dim. 6,75 g
    Estimate: € 1650 / 1750
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More