#286Jack ParedisPeriod: 1912-1991“Maanlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder. 2 kleine letsels.
"Moonlight". Oil on canvas. Signed lower right. Minor damage.No longer availableOnline onlyDim. 50x45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#439M. Verkoeyen“Naakstudie”. Potlood op papier. Gesigneerd.
#421“A remarkable trial for libel”. Gekleurde Engelse prent. Gemonogrammeerd.
"A remarkable trial for libel." Colored English print. Monogrammed.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#381H. J. Martin“Twee mensen in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#333Hendrickx“Armee Belge”. Een lot van 4 kleurgravures op papier, door H. Hendrickx naar Simoneau.
"Armee Belge". A set of 4 color engravings on paper, by H. Hendrickx after Simoneau.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 66cmEstimate: € 80 / 120 -
#342Een spiegel in uitbundig versierde vergulde kader.
A mirror in an extravagantly decorated gilt frame.No longer availableOnline onlyDim. h 68 x b 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#367M. Sannen“Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
#80H. Bettens“Gestileerd figuur”. Een tekening, pastel op papier. Gesigneerd onderaan.
"Stylized Figure". A drawing, pastel on paper. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30cmEstimate: € 40 / 60 -
#122Ch. Catu“Stilleven met flessendoppen.” Pastel op papier. Gesigneerd.
#48“Leopold Vermeiren”. Een tekening op papier, onderaan gesigneerd.
"Leopold Vermeiren." A drawing on paper, signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 35cmEstimate: € 50 / 75 -
#427Een Chinese tekening met zijde met een landschapsdecor. Gesigneerd.
A Chinese silk painting with a landscape decoration. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 24 cm