#329"Jezus sterft aan het kruis". Een foto op papier, naar het werk van Albert Servaes, 1919.
"Jesus dies on the cross." A photo on paper, based on the artwork by Albert Servaes, 1919.No longer availableOnline onlyDim. 82 x 84cmEstimate: € 40 / 60 -
#116“Abstract”. Een schilderij, olieverf op paneel.
#33“Kruisafname & Geboorte van Jezus”. Een paar gravures op papier. Naar P.P. Rubens.
"Descent from the Cross & Birth of Jesus." A pair of engravings on paper. After P.P. Rubens.No longer availableOnline onlyDim. 66 x 55cmEstimate: € 50 / 75 -
#438Luc Pete“Kind op een armstoel”. Een reproductie naar een werk van Luc Peter Crombe. .
"Child on an armchair". A reproduction after a work by Luc Peter Crombe.No longer availableOnline onlyDim. 100 x 70 cm -
#213G.A. Duquenne“Winters straatzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1900.
Winter street view. Oil paint on panel. Signed and dated 1900.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 31 cmEstimate: € 200 / 220 -
#350C. WynantsEen lot van drie landschappen met meren. Olieverf op board en paneel. Gesigneerd.
#188Een print naar een aquarel met Canadese ganzen.
#406“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
#290Egide Linnig“De Mariazuil op de Oude Vismarkt in Antwerpen”. Een ets op papier. Signatuur “Egit Linnig ft 1841”.
"The Maria Column on the Old Fish Market in Antwerp". An etching on paper. Signature: "Egit Linnig ft 1841".No longer availableOnline onlyDim. 19 x 14cmEstimate: € 25 / 35 -
Three etchings: “Village view”, “Zaal Akos, Sint-Niklaasplaats Antwerpen.” & “Farmlandscape.” signed outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 66 x 52, 45 x 28 & 41 x 32,5 cmEstimate: € 45 / 65