#194Marius GirardPeriod: 1927 - 2014“Zicht op Montmartre”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.
#343Een vierhoekige spiegel in Art Deco stijl.
#113“Vrouw met os in een landschap”. Olieverf op doek. Handtekening verwijderd. Opnieuw op te spannen.
“Woman with ox in a landscape”. Oil on canvas. Signature removed. Re-tighten.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#195Een groot lot van 7 prints op papier met flora thema. Diverse afmetingen.
#48“Leopold Vermeiren”. Een tekening op papier, onderaan gesigneerd.
"Leopold Vermeiren." A drawing on paper, signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 35cmEstimate: € 50 / 75 -
#72Barony“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Medio XIXe eeuw.
"Portrait of a bourgeois woman". Oil on panel. Signed. Mid 19th century.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#287“Het voederen van de geit”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd 1931. Met sporen van restauratie.
"The Feeding of the Goat". A painting, oil on canvas, signed and dated 1931 at the bottom. With traces of restoration.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30cmEstimate: € 20 / 40 -
#66Een paar Indische tankhas op zijde.
A pair of Indian tankhas on silk.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 20 & 30 x 28 cmEstimate: € 100 / 120