Similar lots by type
-
#217Een driedelig bronzen klokstel in eclectische stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met zes lichtpunten.
Une garniture de cheminée en bronze de style éclectique composé de trois pièces, comprenant une pendule et deux chandeliers à six lumières.No longer availableDim. h: 61 & 57 cmEstimate: € 150 / 200 -
#573Een antiek Nigeriaans houten vruchtbaarheidsbeeld met spiegeltje.
Une ancienne statue de fertilité en bois nigérian avec miroir.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 100 / 150 -
#568Een gepatineerd plaasteren beeld naar voorbeeld uit de XVe eeuw.
Statue en plâtre patiné d'après un exemplaire du XVe siècle.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 100 / 140 -
#533Een bronzen Indische olifant.
Un éléphant indien en bronze.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 240 -
#511Een paar gebeeldhouwde stenen paarden naar Tang voorbeeld.
Une paire de chevaux en pierre sculptée d'après l'exemple des Tang.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 250 / 350 -
#543“Vier personages op een paard”. Een Afrikaans bronzen groep.
"Quatre personnages sur un cheval". Un groupe africain en bronze.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 200 / 240 -
#518“Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.
"Guerrier à cheval". Une statue africaine en bronze.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 120 / 200 -
#477“Hoofd van een strijder”. Gepatineerd gips. Naar het werk van François Rude.
"Tête d'un guerrier". Plâtre patiné. D'après les oeuvres de François Rude.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#266Een verguld bronzen staande lamp met tien lichtpunten.
Lampadaire en bronze doré à dix points lumineux.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 120 / 200 -
#483“Vier personages op een paard”. Een Afrikaans (?) bronzen groep.
"Quatre personnages sur un cheval". Un groupe africain (?) en bronze.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#105Een tafeltje met gesculpteerde randen en poten.
Une table avec des bords et des pieds sculptés.No longer availableDim. 72 x 98 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#493“Vier personages op een olifant”. Een Afrikaans (?) bronzen groep.
"Quatre personnages sur un éléphant". Un groupe africain (?) en bronze.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 200 / 240 -
#666Een gebeeldhouwd houten figuur. Aziatisch werk.
Un personnage en bois sculpté. Travail asiatique.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#135Een bronzen lantaarn met bol glas en versierd met strikken en kwispels.
Une lanterne en bronze à verre bombé et décorée de noeuds et de tresses.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 320 / 360 -
#567Een bronzen Thaise Boeddha op houten sokkel.
Un Bouddha thaïlandais en bronze sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#563Een Afrikaans hardhouten beeld. Beschadiging bovenaan. Kongolees werk.
Une statue africaine en bois dur. Dégât vers le haut. Travail congolais.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#225“Leeuwinnen”. Een gepatineerd plaasteren groep. Enkele kleine beschadigingen. Begin XXe eeuw.
"Lionnes". Un groupe en plâtre patiné. Quelques dommages mineurs. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#507“Vierspan”. Een bronzen groep.
"Quatre-en-main". Un groupe en bronze.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 350 / 500 -
#553Een paar antieke gepolychromeerde Indische boeg-/wandbeelden.
Une paire de statues murales indiennes polychromes antiques.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#165“Lassoed mustang”. Een grote groep van gepatineerd brons naar een werk van Frederic Remington.
"Mustang Lassoed". Un grand groupe en bronze patiné d'après une oeuvre de Frederic Remington.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 800 / 1400 -
#561Een groengeglazuurde aardewerken schildpad. Chinees werk.
Tortue en faïence verte. Travail chinois.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 120 / 160 -
#125Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.
Lanterne hexagonale en bronze aux vitres concaves.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 250 / 300 -
#187Een paar indrukwekkende wandkandelaars van zwartgepatineerd en vuurverguld brons met twaalf lichtarmen in twee rijen, gedragen door gevleugelde hermenfiguren.
Une paire d'imposantes appliques murales en bronze patiné noir et doré au feu avec douze bras de lumière sur deux rangs, soutenus par des hermens ailés.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 3000 / 3500 -
#145Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 250 / 280
Other lots in this auction
-
#272“Stilleven met bloemen en voorraadpotten”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd rechts onderaan. Kleine beschadeging rechts boven.
"Nature morte aux fleurs et pots de conservation". Huile sur toile. Signée illisible en bas à droite. Dégâts mineurs en haut à droite.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 75 / 100 -
#238Een verguld bronzen applique met twee lichtpunten, gedragen door een engel.
Une applique en bronze doré à deux points lumineux, portée par un ange.No longer availableDim. H:44cmEstimate: € 75 / 100 -
#242Joz. De Swerts“Stilleven met fruit en kruiken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux fruits et pichets". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#380Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 0,30 ct.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#43Een verzilverd metalen fotolijst in art-nouveaustijl, versierd met een reliëfdecor van een vrouw en bloemen.
Un cadre photo en métal argenté de style Art Nouveau, orné d'un décor en relief d'une femme et de fleurs.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 70 -
#122Willem HeytmanPeriod: °1950“Poldergezicht met boer en paarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue du polder avec fermier et chevaux". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 160 / 180 -
#113Een verguld bronzen schouwpendule in eclectische stijl. Met slinger en sleutel.
Une pendule en bronze doré de style éclectique. Avec balancier et clé.No longer availableDim. H:50cmEstimate: € 40 / 60 -
#100Een 18 K geelgouden gegraveerde en gevlochten schakelarmband.
Un bracelet à maillons gravés et tressés en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 55,52 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#474Janet TrebyPeriod: °1955“Elysias days”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 149/385 buiten de plaat.
"Les jours d'Elysia". Une sérigraphie. Signée et numérotée 149/385 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 52 x 81 cmEstimate: € 120 / 140 -
#164A. Lang“Winters dorpszicht met houtsprokkelaars”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1870(?).
"Vue du village d'hiver avec ramasseurs de bois". Huile sur toile. Signé et daté 1870(?).No longer availableDim. 81 x 124 cmEstimate: € 200 / 300 -
#257Een Russische icoon met verzilverde riza en geëmailleerde accenten. XIXe eeuw.
Une icône russe avec riza plaqué argent et accents d'émail. XIXème siècle.No longer availableDim. 31 cm x 26 cmEstimate: € 200 / 220 -
#102Emile GeudensPeriod: 1926 - 2011“Stilleven met flessen en tekenpop”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte avec bouteilles et mannequin de dessin” . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 120 / 160


