Similar lots by type
-
#334Gaston BogaertPeriod: 1918 - 2018“Tigresses”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 7/75 buiten de plaat. Glas gebroken.
”Tigresses”. Une lithographie. Signée et numérotée 7/75 hors planche. Verre cassé.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 100 / 150 -
#575Een zeefdruk naar een werk van Dali uit de reeks “Les Chevaux Daliniens”.
Sérigraphie d’après un oeuvre de Dali dans la série “Les chevaux daliniens”.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#354“Vivid and waterwitch, off orfrordness in a breeze”. & “The magnificent steamship “The Great Western”. Twee oude Engelse gravures van R.G. & A.W. Reeve te Londen.
”Vivid and waterwitch, of orfordness in a breeze” & “The magnificent steamship “The Great Western””. Deux anciennes gravures anglaises par R.G. & A.W. Reeve; Londres.No longer availableDim. 53 x 72 cmEstimate: € 40 / 50 -
#62“Shakespeare à la cour d’Elisabeth” & Charles 1er et Van Dyck à Hampton Court”. Twee gravures door Pierre Cottin. Vochtschade.
”Shakespeare à la cour d’Elisabeth” & “ Charles 1er et Van Dyck à Hampton Court”. Deux gravures par Pierre Cottin. Dégâts d’humidité.No longer availableDim. 45 x 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#2Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Onze-Lieve-Vrouw, Lente” & “Rubens - Groenplaats Antwerpen”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat.
”La Sainte Vierge au printemps” & “Rubens - Groenplaats, Anvers”. Deux eaux-fortes. Tout deux signées hors planche.No longer availableDim. 17 x 9 & 19 x 12 cmEstimate: € 80 / 100 -
#414“Kasteel van Duffel”. Een oude gravure. Met de hand ingekleurd.
”Le château de Duffel”. Une ancienne gravure. Mise en couleur à la main.No longer availableDim. 11 x 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#42Félicien RopsPeriod: 1833 - 1898“L’absinthée”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat. Vochtplekjes.
”L’absinthée”. Une eau-forte. Signée dans la planche. Taches d’humidité.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#429Frans Van ImmerseelDrie zg. ‘Immerseeltjes’. Allen buiten de plaat gesigneerd.
Trois estampes dite Immerseeltjes. Signées hors planche.No longer availableDim. 21 x 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#4Drie kadertjes:- “Le fortune pour 1 Franc”. Jean De Bast. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.- “Boerin bij koeien”. Gustaaf de Bruyne. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.- Een houtskoolschetsje, toegeschreven aan Jacob Smits.
Trois cadres:- “La fortune pour 1 Franc”. Jean De Bast. Une eau-forte. Signée dans la planche.- “Fermière auprès des vaches”. Gustaaf de Bruyne. Une eau-forte. Signée hors planche.- Une esquisse au fusain, attribuée à Jacob Smits.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#24Een lot van vijf etsen, o.a.: Hendrik Schaefels & Fred Couzy.
Un lot de cinq eaux-fortes, entre autres: Hendrik Schaefels & Fred Couzy.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#339“Pierre de Bex”. Een oude litho van Billoin naar een werk van Vieillevoye. Door de schilder gesigneerd buiten de plaat in 1841.
”Pierre de Bex”. Une ancienne lithographie par Billoin d’après une oeuvre par Vieillevoye. Signée par l’artiste hors planche. 1841.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 50 / 70 -
#9“Stadszicht” & “Sprokkelaars”. Een paar etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat.
”Vue de ville” & “Ramasseurs de bois mort”. Deux eaux-fortes. Tout deux signées hors planche.No longer availableDim. 13 x 16 & 12 x 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#649“Brigitte Bardot.” Een zeefdruk naar Andy Warhol.
”Brigitte Bardot”. une sérigraphie d’après Andy warhol.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 125 / 135 -
#352Twee XIXe eeuwse gravures in originele kaders.- “Judith va trouver Holopherne”. Jazet naar een werk van Steuben.- “Rebecca à la fontaine”. Jazet naar een werk van Vernet.
Deux gravures du XIXième siècle, cadres d’origine:“Judith va trouver Holopherne”. Jazet d’après une oeuvre par Steuben.“Rebecca à la fontaine”. Jazet d’après une oeuvre par Vernet.No longer availableDim. 83 x 66 cmEstimate: € 40 / 50 -
#329“Régale donné par Lieven Uytzet”. Een XIXe eeuwse Gentse gravure in origineel kader.
”Régale donné par Lieven Uytzet”. Une gravure de Gand du XIXième siècle, dans son cadre d’origine.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 50 / 60 -
#462Corneille“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘59 en genummerd 30/120 buiten de plaat.
”Composition”. Une lithographie. Signée, datée ‘59 et numérotée 30/120 hors planche.No longer availableDim. 55 x 37 cmEstimate: € 120 / 200 -
#332Louis Belen“Twee mannen in een interieur”. Grafiek.
”Deux hommes dans un intérieur”. Une gravure.No longer availableDim. 46 x 62 cmEstimate: € 40 / 50 -
#94“La Distribution des Aumônes” Litho door Lafoose naar Jacquand. Parijs, XIXde eeuw.
”La Distribution des Aumônes”. Une lithographie par Lafoose d’après Jacquand. Paris, XIXième siècle.No longer availableDim. 44 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#424Felix Timmermans“Visser aan de molen op het Lisp”. Een houtsnede. Gemonogrammeerd binnen de plaat.
”Pêcheur auprès du moulin de Lisp”. Une gravure sur bois. Porte un monogramme dans la planche.No longer availableDim. 16,5 x 16,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#11Een lot Chromo-albums, waarbij negen van Chocolade Jacques, twee van Victoria, één van Kwatta, twee van Veen en ongeveer 450 losse prentjes van Liebig.
Un lot d’albums aux chromos, dont neuf albums Chocolat jacques, deux albums Victoria, deux albums Veen et +/- 450 images Liebig.No longer availableEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#542“Dansende paren”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: K. V. Bohemen.
”Couples dansants”. Huile sur toile. Porte la signature: K.V. Bohemen.No longer availableDim. 101 x 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#534“De Hoeve”. Gehoogde houtskooltekening. Draagt een handtekening: Weissenbruch.
”La Ferme”. Fusain rehaussé. Porte la signature: Weissenbruch.No longer availableDim. 17 x 32 cmEstimate: € 200 / 240 -
#552“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Wolvecamp 78.
”Composition”. Huile sur toile. Porte la signature: Wolvecamp.No longer availableDim. 75 x 92 cmEstimate: € 200 / 240 -
#189Louis Van KuyckPeriod: 1821 - 1871“Scène in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène dans l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 400 / 500 -
#99“Herbergtafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène d’auberge”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 200 / 300 -
#192Frans Laurens“Christoffel Columbus biedt zich aan bij Ferdinand en Isabella van Spanje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1911. Laurens werkte als wapenschilder voor Koning Leopold II.
“Christophe Colomb se présentant devant Fernand et Isabelle d’Espagne”. Huile sur toile. Signée et datée 1911. Laurens était peintre d’armes royal de Léopold II.No longer availableDim. 90 x 110 cmEstimate: € 400 / 600 -
#323Een gevarieerd lot koper, messing en brons, bestaande uit een olielamp, kandelaars, een wijwatervat en twee kruiken.
Un lot de cuivre, laiton et bronze, comprenant une lampe à huile, des candélabres, un bénitier et deux cruches.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#89Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Zicht op de Groenplaats te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur la Groenplaats à Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#6Een psychespiegel met twee kleine laden in het voetstuk.
Un miroir psyché à deux tiroirs dans la base.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 60 / 80 -
#790Een lot messing, bestaande uit een kruik, een ketel, een aquamanile, een wijwatervat met kwispel, enz.
Un lot de laiton comprenant une cruche, un chaudron, une aquamanile, un bénitier, etc...No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#320Een tweeledige buffetkast van wortelhoutfineer met onderaan twee gebeeldhouwde paneeldeuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Un buffet à deux corps en bois de ronce, le dessous à deux portes panneaux sculptées et deux tiroirs, le dessus à deux portes vitrées.No longer availableDim. 245 x 150 cmEstimate: € 250 / 400 -
#569“Dames in een interieur”. Olieverf op doek.
”Dames dans un intérieur”. Huile sur toile.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 100 / 120

