Similar lots by type
-
#227“De wasvrouw”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.
“La laveuse de linge”. Une statue en bronze patiné noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#578Een Chinese krijger van donkergepatineerd messing.
Un guerrier chinois en laiton brun patiné.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100 / 140 -
#422Tinneke Swinnen“Figuur”. Een geboetseerd kunstwerk. Onderaan gesigneerd.
“Figure”. Une oeuvre en argile. Marquée à la base.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#640Ch. Demets“Elegante Heer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1900. In een schildvormige lijst.
“Homme de qualité”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1900. Dans un cadre de forme écusson.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#691Jef. Festraets“En hij moet Piot zijn”. Een groep van terracotta met bekende dorpsfiguren uit Hoogstraten. Gesigneerd.
“ Et lui, il doit être Piot”. Un groupe en terre cuite représentant des figures de Hoogstraten. Signé.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#221“St-Thomas van Aquino”. Koperen beeld.
“St. Thomas d’Aquin”. Une statue en cuivre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#234“Het Angelus”. Groep met twee personages van zamak.
“l’Angélus”. Un groupe de deux personnages en régule.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#654Luc VerleePeriod: °1939“Arbeidersfamilie”. Een bronzen hoogreliëf in opdracht van de Raiffeisenkas.
“Famille d’ouvriers”. Un relief en bronze, une oeuvre faite à la demande de la Raiffeisenkas.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#193Een gestileerde zittende kat van donkergepatineerd brons in art decostijl.
Chat assis stylisé en bronze à patine foncée de style art déco.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 750 / 850 -
#701“Het gevecht”. Een beeldje van bruingepatineerd brons.
“Le combat”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 100 -
#247Bronzen paardenkop op en voetstuk met ringen en een haak voor de weitas en het getuig.
Une tête de cheval en bronze sur pied avec des anneaux en crochet pour gibecière et carrosse.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#241Bronzen beeldje van een fluitspelende jongen.
Une statue en bronze patiné représentent un garçon qui joue de la flûte.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#208Een vrouwentorso van groengepatineerd brons.
Un torse féminin en bronze patiné vert.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#207Pébé“Moeder en kind”. Een gesculpteerd houten kunstwerk. Gesigneerd.
“Mère et enfant”. Une sculpture en bois. Signée.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#697Lejan“Skiër”. Een beeldje van wit crackleware. Achteraan gesigneerd. Schilfer aan de voet.
“Skieur”. Une statue en crackleware blanc. Signée à l’arrière. Eclat au pied.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#198Een bronzen cartelklok. Eind XIXe eeuw.
Un cartel en bronze. Fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 650 / 750 -
#229Een meisjesbuste van groengepatineerd terracotta naar een werk van A. F. Pick ter gelegenheid van het ‘32e fête régionale” te Halle in 1951.
Un buste de jeune fille en terre cuite patiné vert d’après une oeuvre de A.F. Pick à l’occasion de la ‘32ième fête régionale’ à Hal en 1951.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#217Ruiter te paard van polychroom brons.
Jockey à cheval en bronze polychrome.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#627“Fruits d’automne”. Een beeld van bruingepatineerd zamak naar een werk van Auguste Moreau.
“Fruits d’automne”. Une statue en régule patinée d’après une oeuvre de Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#212Een stenen vrouwenbuste op korinthische zuil.
Un buste féminin sur socle en forme de colonne corinthienne.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#657Een paar Guan Yins van gesculpteerd roze en groen jade.
Deux sculptures en jade rose et vert Guan Yin.No longer availableDim. h: 22 & 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#209Een jachthond van donkergepatineerd brons. Naar een werk van P.J. Mène.
Un chien de chasse en bronze patiné, d’après une oeuvre de P.J. Mène.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#802“Fazant”. Een art deco beeldje van zamak op een voetstuk van zwart marmer en onyx.
“Faisant”. Une statue art déco en régule sur un pied de marbre noir et onyx.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#669“Mussen op een tak”. Een bronzen beeldje.
“Moineaux sur une branche”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40 / 45
Other lots in this auction
-
#645Een mahoniehouten bureau in Engelse stijl met twee klapbladen en een gevacheteerd blad. Met bijhorende armstoel.
Un bureau style Anglais en acajou avec deux abattants et une tablette recouvert de vachette. Avec fauteuil.No longer availableDim. 76 x 163 x 82 cmEstimate: € 200 / 300 -
#803Een eikenhouten tafel. XIXe eeuw.
Une table en chêne. XIXième siècle.No longer availableDim. 155 x 78 cmEstimate: € 120 / 200 -
#131Val St. LambertEen coupe van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
Une coupe en cristal taillé coloré bleu dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 180 / 220 -
#54Gerty Hoewaert“Heidezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Pastel sur papier.No longer availableDim. 38 x 47 cmEstimate: € 25 / 35 -
#658Een houten piramide en octahedron.
Une pyramide et octaèdre en bois.No longer availableDim. h: 18 & 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#561Een pompoenvormig theepotje van meerkleurig Chinees porselein met verzilverde monturen.
Une théière en forme de potiron en porcelaine chinoise polychrome et montures argentées.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#376Een lot van 3 oosters wollen tapijten.
Un lot de trois tapis d’Orient.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#375GuessEen rooskleurige roestvrij stalen dameshorloge. In originele doos met certificaat.
Une montre pour dame en acier inoxydable rose dans son emballage d’origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#19J. Seghers“Winters molenzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Moulins sous la neige”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 14,5 x 21,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#686Een grenenhouten klapsecretaire met onderaan drie laden en één lade boven het klapblad.
Un secrétaire en sapin avec quatre tiroirs et abattant.No longer availableDim. b: 108 cmEstimate: € 140 / 200 -
#607Een vijfhoekig schaaltje van meerkleurig Chinees porselein met een haan in het decor.
Une coupelle pentagonale en porcelaine de Chine polychrome, décor représentant un coq.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 120 / 160 -
#442Een fauteuil à la Reine van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl. XIXde eeuw.
Un fauteuil à la Reine en bois patiné de style Louis XVI. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200


