Similar lots by type
-
#193
Een gestileerde zittende kat van donkergepatineerd brons in art decostijl.
Chat assis stylisé en bronze à patine foncée de style art déco.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 750/850 -
#627
“Fruits d’automne”. Een beeld van bruingepatineerd zamak naar een werk van Auguste Moreau.
“Fruits d’automne”. Une statue en régule patinée d’après une oeuvre de Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 120/200 -
#241
Bronzen beeldje van een fluitspelende jongen.
Une statue en bronze patiné représentent un garçon qui joue de la flûte.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 40/50 -
#234
“Het Angelus”. Groep met twee personages van zamak.
“l’Angélus”. Un groupe de deux personnages en régule.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 80/120 -
#657
Een paar Guan Yins van gesculpteerd roze en groen jade.
Deux sculptures en jade rose et vert Guan Yin.No longer availableDim. h: 22 & 25 cmEstimate: € 80/120 -
#208
Een vrouwentorso van groengepatineerd brons.
Un torse féminin en bronze patiné vert.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 1400/1600 -
#640Ch. Demets
“Elegante Heer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1900. In een schildvormige lijst.
“Homme de qualité”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1900. Dans un cadre de forme écusson.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 40/60 -
#697Lejan
“Skiër”. Een beeldje van wit crackleware. Achteraan gesigneerd. Schilfer aan de voet.
“Skieur”. Une statue en crackleware blanc. Signée à l’arrière. Eclat au pied.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/120 -
#198
Een bronzen cartelklok. Eind XIXe eeuw.
Un cartel en bronze. Fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 650/750 -
#654Luc VerleePeriod: °1939
“Arbeidersfamilie”. Een bronzen hoogreliëf in opdracht van de Raiffeisenkas.
“Famille d’ouvriers”. Un relief en bronze, une oeuvre faite à la demande de la Raiffeisenkas.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/80 -
#691Jef. Festraets
“En hij moet Piot zijn”. Een groep van terracotta met bekende dorpsfiguren uit Hoogstraten. Gesigneerd.
“ Et lui, il doit être Piot”. Un groupe en terre cuite représentant des figures de Hoogstraten. Signé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#422Tinneke Swinnen
“Figuur”. Een geboetseerd kunstwerk. Onderaan gesigneerd.
“Figure”. Une oeuvre en argile. Marquée à la base.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#221
“St-Thomas van Aquino”. Koperen beeld.
“St. Thomas d’Aquin”. Une statue en cuivre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 120/200 -
#207Pébé
“Moeder en kind”. Een gesculpteerd houten kunstwerk. Gesigneerd.
“Mère et enfant”. Une sculpture en bois. Signée.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80/120 -
#669
“Mussen op een tak”. Een bronzen beeldje.
“Moineaux sur une branche”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40/45 -
#701
“Het gevecht”. Een beeldje van bruingepatineerd brons.
“Le combat”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/100 -
#227
“De wasvrouw”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.
“La laveuse de linge”. Une statue en bronze patiné noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100/120 -
#212
Een stenen vrouwenbuste op korinthische zuil.
Un buste féminin sur socle en forme de colonne corinthienne.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#217
Ruiter te paard van polychroom brons.
Jockey à cheval en bronze polychrome.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 200/300 -
#578
Een Chinese krijger van donkergepatineerd messing.
Un guerrier chinois en laiton brun patiné.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100/140 -
#209
Een jachthond van donkergepatineerd brons. Naar een werk van P.J. Mène.
Un chien de chasse en bronze patiné, d’après une oeuvre de P.J. Mène.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 80/120 -
#247
Bronzen paardenkop op en voetstuk met ringen en een haak voor de weitas en het getuig.
Une tête de cheval en bronze sur pied avec des anneaux en crochet pour gibecière et carrosse.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 120/200 -
#229
Een meisjesbuste van groengepatineerd terracotta naar een werk van A. F. Pick ter gelegenheid van het ‘32e fête régionale” te Halle in 1951.
Un buste de jeune fille en terre cuite patiné vert d’après une oeuvre de A.F. Pick à l’occasion de la ‘32ième fête régionale’ à Hal en 1951.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#802
“Fazant”. Een art deco beeldje van zamak op een voetstuk van zwart marmer en onyx.
“Faisant”. Une statue art déco en régule sur un pied de marbre noir et onyx.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#215
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een in princesse geslepen cognackleurige diamant van ± 0,60 ct. en twee in markies geslepen diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc sertie d’un diamant couleur cognac taillé en princesse de +- 0,60 ct et de deux diamants taillés en marquise avec un poids total de +- 20 ct.No longer availableDim. 5,03 gEstimate: € 750/850 -
#255
Een bureau in Engelse stijl met twee ladenblokken met telkens drie laden en een rood kalfslederen blad.
Un bureau anglais avec deux caissons à trois tiroirs de chaque coté et avec trois tiroirs en ceinture. Dessus en vachette rouge.No longer availableDim. b: 137 cmEstimate: € 200/240 -
#275
Een commode in Chippendalestijl met drie grote laden onder twee gegalbeerde laden.
Une commode de style Chippendale avec trois grands tiroirs en dessous de deux tiroirs galbés juxtaposés.No longer availableDim. b: 91 cmEstimate: € 120/200 -
#366
Een eikenhouten bijzetmeubeltje met een lade in de gordel. XIXe eeuw.
Petit meuble d’appoint en chêne avec tiroir en ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 20/30 -
#311
Twee oude parasols van wit en zwart kant een paar zwarte veren en een zijden stola met borduurwerk.
Deux ombrelles en dentelle blanche et noire.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#504Anne Stoop
“Collage met Japans papier”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd ‘98.
“Collage au papier japonais”. Technique mixte. Signée et datée ‘98.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 80/120 -
#448
Een maanvormige spiegel in een kader van gesculpteerd eikenhout in de vorm van een arend. Punt van het glas beschadigd.
Miroir en forme de lune dans un cadre en chêne sculpté en forme d’aigle. Le bout du verre accidenté.No longer availableDim. b: 38 cmEstimate: € 120/200 -
#365
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,38 ct. en een saffier van ± 1,53 ct.
Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 2,38 ct et un saphir ayant un poids de 1,53 ct.No longer availableDim. 8,37 gEstimate: € 2200/2400 -
#528
Een opgezette roofvogel.
Un rapace empaillé.No longer availableDim. h 90 cmEstimate: € 40/60 -
#267
Een wassen Madonna met Kind getooid in diverse gewaden. Slijtage.
Vierge à l’Enfant en cire, vêtue en soie dorée. Usures.No longer availableDim. H 31 cmEstimate: € 80/120 -
#312Alfred Van Neste
“Zicht op de Handschoenmarkt te Antwerpen”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 250/350.
“Vue sur le Marché des Gants à Anvers”. Une eau forte. Signée et numérotée 250/350.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 50/80 -
#634
Een smeedijzeren luchter met drie lichtpunten met vier glazen kapjes, gemerkt van ‘Muller Frères’.
Un lustre en fonte à trois bras et quatre points lumineux . Muller Frères.No longer availableEstimate: € 100/120