#751Een porseleinen vaas met een powderblue glazuur.
#797Een mahoniehouten dienblad en staander.
Plateau de service en acajou. Sur pied.No longer availableDim. 82 x 71 cmEstimate: € 40 / 60 -
#12Lot Vlaams aardewerk: een schaal, een asbak, drie vazen.
Lot de faïences flamandes : un plat, un cendrier et trois vases.No longer availableDim. H: 14-44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#100Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een peervormige diamant van ± 0,36 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct. Met certificaat.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti d’un diamant taillé en poire de ± 0,36 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,12 ct. Avec certificat.No longer availableDim. 2,34 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#762Een lot van elf kleurloos glazen apothekerspotten en een karaf. een deksel manco.
Lot de onze pots de pharmacie en verre incolore et une carafe (couvercle manque).No longer availableDim. h: 13 en 38 cmEstimate: € 20 / 30 -
#242Een tombeaucommode van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden en een zwart marmeren blad.
#203V. Paulet & J. Sarazin. “Traité d’Anatomie Topographique”. 2 delen “Atlas”, 1 deel “Texte”. Ed. Victor Masson & Fils, Paris, 1867. In-4°, goede staat. De atlassen met talrijke kleurenplaten.
#638Een hanglantaarn van verguld brons en geslepen glas.
#685Mandarina DuckEen bruine en zwarte reistas van textiel.
#544Karel Jan Van den HeuvelPeriod: 1913-1991“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#667Een gefineerd notenhouten kaptafel met twee laden.
Coiffeuse en placage de noyer ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. 177 x 122 x 42 cmEstimate: € 60 / 80