#503
Schap met Japans lakwerk.
#716Lilihan
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
”Carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 215 x 140 cmEstimate: € 50/80 -
#609Hubert De VriesPeriod: 1899-1979
“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Marine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 34 cmEstimate: € 200/250 -
#772
”Paysage rupestre”. Huile et peinture d’argent sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 80 x 105 cmEstimate: € 40/50 -
#710Pierre Balmain Paris
Een roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.
#639
Een grenenhouten klasseermeubel met twaalf laden. Op te frissen.
#296
Een reeks van zes eikenhouten stoelen met lederen bekleding met klinknagels.
#145Mulberry
“Hiver”. Een sjaal van kasjmier.
#530
Een 18 karaats geel gouden ring met een diamant van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 15,06 gEstimate: € 600/800 -
#521
Een Chinees porseleinen plaquette met een meerkleurig decor van personages in een besneeuwd landschap. Beschadiging rechts onder.
Une plaquette en porcelaine à décor polychrome de personnages dans un paysage enneigé.No longer availableDim. 53 x 26 cmEstimate: € 180/220 -
#537Lixu père et fils à St. Germain
Een XIXe eeuwse manuele vacuümpomp van messing en glas.
Pompe à vide manuelle en laiton et verre. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/120 -
#747
Suite de six verres aux montures argentées, un seau à glaçons et sa pince et un shaker.No longer availableDim. h: 21 en 10 cmEstimate: € 25/35