Similar lots by type
-
#239
“Namiddag op het strand”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk naar de late XIXe eeuw.
”Après-midi à la plage”. Huile sur panneau. Travail récent d’après le XIXième siècle. Travail d’atelier.No longer availableDim. 20 x 24 cmEstimate: € 100/120 -
#642Joseph Xavier VindevogelPeriod: 1859 - 1941
“Hooimijten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Meules de foin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 18.5 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#494Charles VennemanPeriod: 1802 - 1875
“Koppel aan een tafel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Couple à table”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 300/500 -
#194
“Femme à la collerette”. Olieverf op doek. Omstreeks 1700. Herdoekt.
”Femme à la collerette”. Huile sur toile. +- 1700. A été retoilée.No longer availableDim. 64 x 50 cmEstimate: € 800/1200 -
#54Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Kempisch landschap” & “Winters rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
”Paysage en Campine” & “ Paysage fluvial en hiver”. Huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 42 X 37 cmEstimate: € 40/60 -
#422Louis Belen
“Visser aan kade”. Olieverf op hout.
”Pêcheur au quai”. Huile sur bois.No longer availableDim. 18 x 27 cmEstimate: € 60/100 -
#439louis Belen
“Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Olieverf op board.
”Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableDim. 30 x 27 ccmEstimate: € 60/100 -
#434Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947
“Een smid”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
”Un forgeron”. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 16,5 x 13 cmEstimate: € 120/200 -
#244Victor Buyle
“Zicht op den weg naar Linth - Boerderij van Peeters”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le chemin qui mène vers Linth - la Ferme Peeters”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 45 cmEstimate: € 100/150 -
#219Romain Steppe
“Zomers oeverzicht.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur la rive en été”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 250/260 -
#192Frans Laurens
“Christoffel Columbus biedt zich aan bij Ferdinand en Isabella van Spanje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1911. Laurens werkte als wapenschilder voor Koning Leopold II.
“Christophe Colomb se présentant devant Fernand et Isabelle d’Espagne”. Huile sur toile. Signée et datée 1911. Laurens était peintre d’armes royal de Léopold II.No longer availableDim. 90 x 110 cmEstimate: € 400/600 -
#444
“Kerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Petite église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 80/100 -
#502
“Vissersboten”. Twee marines, olieverf op paneel. Beide apocrief gesigneerd.
”Bateaux de pêche”. deux marines, huile sur panneau. Signature apocryphe.No longer availableDim. 20 x 24 cmEstimate: € 200/240 -
#209C. De Busschere
“Op het veld.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Sur le champ”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 100 cmEstimate: € 360/400 -
#229J. Douven
“Meisje met rode paraplu”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Jeune fille et parapluie rouge”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 65/75 -
#14Baudry
“Stilleven met bloemen” & “Stilleven met appelen en aardewerk”. Beide gesigneerd en de eerste gedateerd 1951.
”Nature morte, fleurs” & “ Nature morte, pommes et faïence”. Signés et le premier daté de 1951.No longer availableDim. 32 x 30 & 27 x 39 cmEstimate: € 100/120 -
#252Stanislas WarniePeriod: 1879 - 1958
“Parkvijver”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
”Le lac du parc”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 22,5 x 20,5 cmEstimate: € 120/130 -
#12P. Maudet
“Zich op de Isère te Grenoble”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur l’Isère à Grenoble”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#52René HansoulPeriod: 1910 - 1979
“De bewening van Christus”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”La Déploration du Christ”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 120/200 -
#604
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Oepts ‘82’.
”Vue sur la rue”. Huile sur toile. Porte la signature: ‘Oepts ‘82’.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 420/480 -
#32Firmin BaesPeriod: 1874 - 1945
“Vissersboot op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en met dedicatie.
”Bateau de pêche sur la plage”. Huile sur panneau. Signé et dédicacé.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#234Louis Van Engelen
“Stilleven met schenkkan en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Perforatie in neutrale zone.
”Nature morte, verseuse et fruits”. Huile sur toile. Perforation dans le fond neutre.No longer availableDim. 99 x 132 cmEstimate: € 180/240 -
#19J. Grimay
“Stilleven met bloemen en perziken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs et pêches”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 35 cmEstimate: € 80/120 -
#419
“Mannenportret”. Olieverf op board. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
”Portrait d’homme”. Huile sur carton. Sans signature. Vers 1900.No longer availableDim. 19 x 17 cmEstimate: € 100/160
Other lots in this auction
-
#770
Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl.
Un miroir doré style Louis XV.No longer availableDim. l: 74 cmEstimate: € 30/50 -
#56
Een lot XVIIIe en XIXe eeuws aardewerk, waaronder een Hollands olielampje, een kruikje, een Empire olie- en azijnstelletje en een Frans vaasje met een decor van een vogel.
Lot de faïences du XVIII et du XIXe siècle dont une lampe à huile hollandaise, une cruche, un huilier-vinaigrier Empire et un petit vase français décoré d’un oiseau.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60/80 -
#218Bob MauPeriod: 1926-2006
Een houten front van een speelhuisje met een deurtje en een raam, beschilderd door Bob Mau (o.m. van de reeks Kari Lente). Gesigneerd links onder.
Un front en bois d’une maisonnette de jeu avec une porte et une fenêtre peint par Bob Mau (série Kari Lente). Porte une signature en bas à gauche.No longer availableDim. 231 x 122 cmEstimate: € 400/600 -
#625
Een halfronde klaptafel van gefineerd hout met tapse poten. Eerste helft XIXe eeuw.
Table à abattant en demi-lune en bois de placage. Pieds gaines. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. b: 114 cmEstimate: € 120/200 -
#145
Een 14 karaats wit gouden halssnoer bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Un collier en or blanc 14 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 9,16 gEstimate: € 700/800 -
#254Cornelis Van Leemputten
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 28,5 x 14 cmEstimate: € 180/200 -
#539
“Vissersboten op het water”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Jamar.
”Bateaux de pêche”. Huile sur panneau. Porte la signature: Jamar.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 150/200 -
#588
Een grote dekselvaas van Chinees porselein met een decor van vissen.
Un grand vase à couvercle en porcelaine de Chine, décor de poissons.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 240/280 -
#46
Een dagobertstoel van gebeeldhouwd eikenhout met een schild in de rug en met een lederen zit. Op wieltjes.
Chaise dagobert en chêne sculpté, avec un blason dans le dos et une assise en cuir. Sur roulettes.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 100/120 -
#708
Een vaas van Muranoglas in verschillende kleuren en met bloemen.
Un vase en verre Murano de différentes couleurs et fleurs.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/60 -
#363
Een lot van negen XIXe eeuwse boeken met betrekking tot het recht en de maatschappij. Nederlands- en Franstalig.
Un lot de neuf livres du XIXième siècle en relation avec le droit de la société. En Néerlandais et Français.No longer availableEstimate: € 45/60 -
#764
Drie borden van Straatsburgs aardewerk met verschillende decors. We voegen er twee gelijkaardige borden van Villeroy&Boch aan toe.
Trois assiettes en faïence de Strasbourg à décors différents. Nous ajoutons deux assiettes semblables par Villeroy & Boch.No longer availableDim. Ø: 24 & 28 cmEstimate: € 30/40