Other lots in this auction
-
#453
Een groot kubistisch beeld van brons naar een werk van Ossip Zadkine.
Une grande statue cubiste en bronze d'après une œuvre d'Ossip Zadkine.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 1600/1800 -
#67
Een lot van zes grote zeeschelpen.
Un lot de six gros coquillages.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#267
Een messingen lampenvoet met bamboedecor.
Un pied de lampe en laiton à décor de bambou.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40/60 -
#498
Een gemberpot van Chinees porselein met een double lucky-decor op een vegetale achtergrond. Met houten deksel.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor double porte-bonheur sur fond végétal. Avec couvercle en bois.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#383
Een paar Chinese siervazen van meerkleurig geglazuurd aardewerk, versierd met hondenkopjes.
Une paire de vases chinois décoratifs en faïence émaillée multicolore, à décor de têtes de chien.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80/100 -
#309
Een lot van tien oude participatiebewijzen.
Un lot de dix anciens certificats de participation.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#227
“The Rembrandt Collection”. Vier verzamelmappen met eerstedagsuitgaven n.a.v. het Rembrandtjaar 2006. Uitgave van ‘The International Stamp Collection’.
“La Collection Rembrandt”. Quatre chemises de collection avec éditions premier jour à l'occasion de l'année Rembrandt 2006. Edition de 'La Collection Internationale de Timbres'.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#396
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde.
Une robe en soie persane nouée à la main.No longer availableDim. 151 x 92 cmEstimate: € 120/200 -
#462Lode Verhoeven
Een schouwspiegel met bovenaan een hoevezicht, olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Miroir de cheminée avec vue sur la ferme en haut, huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 75x145cm45x60cm(Schilderij)Estimate: € 75/100 -
#417
“Dame met pioen”. Een gesneden beeldje van Chinees ivoor op houten sokkeltje.
Dame à la pivoine. Une figurine chinoise en ivoire sculpté sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 150/200 -
#324Albert PolittPeriod: 1856 -1926
“Houtsprokkelaar aan een meertje”. Aquarel en potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1904.
Bûcheron au bord d'un lac. Aquarelle et crayon sur papier. Signé et daté 1904.No longer availableDim. 39 x 27,5 cmEstimate: € 60/100 -
#175
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 1,20 ct.No longer availableDim. 5,80 gEstimate: € 1500/1600