Similar lots by type
-
#704Charles LebonPeriod: 1906-1957“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue hivernale sur la ferme". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 200 / 300 -
#808J. de Bruyn“Abstract stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte abstraite”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#602“Bloemenstilleven”. Een drieluik, olieverf op doek. Omstreeks 1900.
“Nature morte aux fleurs”. Triptyque en huile sur toile. Vers 1900.No longer availableDim. 85 x 50 & 85 x 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#262Jakob SmitsPeriod: 1855 - 1928“Familie in een interieur”. Een kleurenets. Gesigneerd door de weduwe van Jakob Smits en genummerd 42/200
"Famille dans un intérieur". Une eau-forte en couleurs. Signée par la veuve de Jakob Smits et numérotée 42/200.No longer availableDim. 51,5 x 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#803Constant TroyonPeriod: 1810-1865“Landschap met hoeve bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme au bord d’une rivière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#819Rik WeggePeriod: 1923 - 2009“Portret van de dochter van de kunstenaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“La fille de l’artiste”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#682Edgard Heirman“Beewegkapel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Chapelle du Beeweg". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#212K. Fenser (?)“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1989.
"Nu féminin". Huile sur toile. Signée et datée au verso 1989.No longer availableDim. 130 x 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#801Stanislas WarniePeriod: 1879-1958“Chemin boisé à Carolles, France”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin boisé à Carolles, France”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#299R. Rosini“Bloemenstillevens”. Olieverf op koper. Beide gesigneerd.
"Natures mortes aux fleurs". Huile sur cuivre. Signés.No longer availableDim. 9,5 x 7,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#806R. Collon“Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#672Marinus Van Eys“Marine met zeilboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging.
"Marine au voilier". Huile sur toile. Signée. Petit dégât.No longer availableDim. 42 x 72 cmEstimate: € 100 / 120 -
#804Richard BaseleerPeriod: 1867 - 1951“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 300 / 400 -
#805Andrés Cortes y AguilarPeriod: 1812-1879“Herderin met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Bergère aux moutons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 300 / 500 -
#174Delen“Wandelaarster in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd XIXe eeuw.
"Promeneuse dans le bois". Huile sur toile. Signée, XIXième siècle.No longer availableDim. 66 x 50,5 cmEstimate: € 200 / 220 -
#702J. Cooper“Schots landschap met runderen”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1863.
"Paysage et boeufs d'Ecosse". Huile sur carton. Signé et daté 1863.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#802Constant Simon“Landweg naast een riviertje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.
“Sentier au bord d’une rivière”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.No longer availableDim. 40 x 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#800Edmond SandersPeriod: 1898 - 1961“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120 / 180 -
#664Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986“Bloemenvaas”. Een églomisé. Gesigneerd links onderaan.
"Vase fleuri". Un églomisé. Signature à gauche en bas.No longer availableDim. 64 x 54 cmEstimate: € 50 / 70 -
#579Cotianna Horvath“Compositie in Oud-Egyptische stijl”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition de style Ancienne Egypte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 51 cmEstimate: € 40 / 50 -
#310Jacques BagePeriod: °1942“Instant Provençal”. Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 1993.
“Instant Provençal”. Acrylique sur toile. Signé et daté 1993.No longer availableDim. 97,5 x 200 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#400Renée KempenPeriod: 1914 - 2002“Kustzicht met boten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux devant la côte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#692Joseph LépinePeriod: 1867 - 1943“Kampement aan een meertje”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
"Campement auprès de l'étang". Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#714Marcel Van Cauwenbergh“Stilleven met zonnebloemen en koper”. Olieverf op doek, gesigneerd.
"Nature morte, tournesols et cuivres". Huile sur toile, signée.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#573Een netsuké van gebeeldhouwd ivoor met voorstelling van een haas. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Un netsuké en ivoire sculpté représentant un lièvre. Travail japonais, début XXième siècle. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#685Een luchter van metaal met koperkleurig patina, versierd met twaalf aardewerken plaquettes.
Lustre en métal à patine cuivre, décoré de douze plaquettes en faïence.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 42 / 50 -
#506GoumEen groot wollen bidkleed met mirhab en zuilen. Handgeknoopt.
Un tapis de prière avec des colonnes et mirhab, noué main.No longer availableDim. 242 x 163 cmEstimate: € 300 / 400 -
#402ViennaEen sierbord van Weens porselein met een meerkleurig romantisch decor van personages bij het water en met vergulde rand. Onderaan gemerkt.
Une assiette de décoration en porcelaine viennoise avec un décor polychrome romantique de personnages auprès de l’eau, avec dorures. Marque à la base.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#442“Abtracte compositie”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Adami (?). Met herstelling.
"Composition abstraite". Huile sur panneau. Porte une signature: Adami (?). Avec réparation.No longer availableDim. 38,5 x 29 cmEstimate: € 80 / 100 -
#483Een theepotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vlinders en zwaluwen. Omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine chinoise avec un décor polychrome de papillons et hirondelles. +- 1900. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#725Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.
Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#556Indo-BidjarEen wollen Oosterse loper. Handgeknoopt.
Un couloir d'Orient en laine, noué main.No longer availableDim. 323 x 76 cmEstimate: € 100 / 120 -
#615Een oeil-de-boeufklok in zwartgelakte kast en inlegwerk van fruithout en koper.
Pendule oeil-de-boeuf en bois laqué noir et incrusté de bois fruitier et cuivre.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 150 / 200 -
#356Een muziekstaander van zwartgelakt hout.
Porte musique en bois à patine noire.No longer availableDim. h 126 cmEstimate: € 80 / 120 -
#468Twee houten speculaasvormen.
Deux moules à spéculaas en bois.No longer availableDim. 30 x 11 cmEstimate: € 50 / 80 -
#332“Atelier”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
“Atelier”. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 118 x 90 cmEstimate: € 55 / 65

