#263Val Saint-Lambert
#476Naïn
Een Iranees handgeknoopt Naïn tapijt met floraal motief.
#547
Een bronzen beeld van een panter.
#699
Een meerkleurig porseleinen beeld van een zittende Boeddha.
#471
#604
Een zuil van zwart geaderd marmer.
#577
#458Porcelaine de Paris
Een porseleinen tafellamp met een dekselvaas als voet met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
#496Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#187
“Geneigter Frauenkopf”. Een bronzen buste, naar Wilhelm Lehmbruck.
"Inclined Female Head". A bronze bust, after Wilhelm Lehmbruck.No longer availableDim. 41 cmEstimate: € 650/750 -
‘Paddestoelen’, olieverf op doek, getekend A. V. Meirvenne en gedateerd ‘77.
#307
Lot of children's books: Leopold Vermeiren, "De Rode Ridder", 15 copies between 1960 and 1967. P. Nowee, "Arendsoog", 7 copies without dust jackets. Various documentary books, such as Disney's "De Wondere Wereld" (at least 16 copies, early 1960s).No longer availableEstimate: € 30/50