Other lots in this auction
-
#688
Een lot oude apothekersbenodigdheden, bestaande uit een koperen apothekers droogoventje, een houten en een porseleinen vijzel en 18 apothekerspotten (enkele barsten).
Un grand nombre de fournitures de pharmacie anciennes, comprenant un four de séchage de pharmacie en cuivre, un mortier en bois et en porcelaine et 18 pots d'apothicaire (quelques fissures).No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80/120 -
#156
Een notenhouten eetkamer in Lodewijk XVI-inspiratie, bestaande uit twee buffetten met marmeren blad, waarbij één met opzet, een tafel met marmeren blad en zes bijpassende stoelen. Afm: Buffet: 104 x 126 x 57 cm; Hoog buffet: 212 x 126 x 57 cm; tafel: 120 x 90 cm.
Une salle à manger en noyer d'inspiration Louis XVI composée de deux buffets en marbre, un à deux corps, d'une table en marbre et de six chaises assorties. Dimensions: Buffet: 104 x 126 x 57 cm Buffet haut: 212 x 126 x 57 cm, table: 120 x 90 cm.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#435
Een lot van drie stenen Boeddha-hoofden.
Un lot de trois têtes de Bouddha en pierre.No longer availableDim. h: 30 & 40 cmEstimate: € 60/100 -
#359Emilio GrecoPeriod: 1913 - 1995
“Omaggio a Michelangelo”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 126/200 buiten de plaat.
Omaggio a Michelangelo . Une lithographie. Signée et numérotée 126/200 hors planche.No longer availableDim. 49 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#397
Een Pathé koffergrammofoon met acht platen.
Un phonographe valise Pathé avec huit disques.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#595
Een handgeknoopt Oosterse wollen loper.
Un couloir oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 310 x 78 cmEstimate: € 80/100 -
#682Louis ArtanPeriod: 1837 - 1890
“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Lichte schade. Op te frissen.
Marine . Huile sur toile. Signé. Léger dommage. A rafraîchir.No longer availableDim. 36 x 47 cmEstimate: € 120/180 -
#424Marianne RouwsPeriod: °1943
“Personage en handen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
Caractère et mains . Technique mixte sur papier. Signé et daté 91.No longer availableDim. 87 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#638
Een diepe schotel van Japans porselein met een meerkleurig decor.
Un plat en porcelaine japonaise profonde à décor multicolore.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 60/80 -
#337
Asterix Collectie. Ed. Lekturama. 1989 Les Editions Albert/René/Goscinny-Uderzo. Zes albums in box.
Collection Astérix. Ed. Lekturama. 1989 Les Editions Albert / René / Goscinny-Uderzo. Six albums en boîte.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#248
“Jachtluipaard”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel. Naar Milo. met bronsstempel.
Cheetah . Une statue en bronze sur un socle en marbre. D'après Milo. Avec cachet en bronze.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120/200 -
#323
“Sint Martens Latem”. Paul Haesaerts. Ed. Arcade, 1976. In stofhoes.
Sint Martens Latem . Paul Haesaerts. Ed. Arcade, 1976. Dans la housse de protection.No longer availableDim. 32 x 28 cmEstimate: € 30/40