Other lots in this auction
-
#300OmegaEen 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Une montre pour dames en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et de diamants marquise ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 29,40 gEstimate: € 2000 / 2500 -
#585Een Franse metalen luchter met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre français en métal à six points lumineux et décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#438Een lot van zeven Boeddhistische beeldjes van meerkleurig en verguld Chinees porselein.
Un lot de sept figurines bouddhistes en porcelaine chinoise multicolore et dorée.No longer availableDim. h: 6,5 - 13,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#106Een oude hutkoffer met lederen handgrepen.
Une vieille malle avec des poignées en cuir.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#179Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl. Bovenaan versierd met een rocaille.
Miroir doré de style Louis XV. Coiffé d'une rocaille.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 200 / 240 -
#507Een diepe schaal van Chinees porselein met een blauw en wit floraal decor.
Un bol profond en porcelaine de Chine à décor floral bleu et blanc.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#107Swarovski“Ballerina”. Speciale editie 1999-2008. In oorspronkelijke doos. Design Zendron.
Ballerina . Edition spéciale 1999-2008. Dans la boîte d'origine. Design Zendron.No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#653Goebel, Germany“Meditation”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 13/0.
Meditation. Une figurine en biscuit multicolore de la série parvM.I. Hummel. Marquée en bas. No 13/0.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50 / 80 -
#41Een maanvormig flesje van gesatineerd amberkleurig glas.
Une bouteille en forme de lune en verre ambré satiné.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#88Een runderhoorn met bronzen montuur en voet, versierd met een ramskop en gedragen door een putto. XIXe eeuw. Te restaureren.
Une corne de bovin à monture et socle en bronze, décorée d'une tête de bélier et portée par un putto. XIXème siècle. A restaurer.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#115Een 18 karaats geel gouden ring bezet met één briljant van +- 20 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un diamant de + - 20 ct.No longer availableDim. 2,25 gEstimate: € 150 / 200 -
#268Goebel, Germany“Just dozing”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 451.
Just sleeping . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée en bas. N ° 451.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 60 / 70

