Other lots in this auction
-
#176Een mahoniehouten Lodewijk XVI commode met drie laden en een grijs marmeren blad. Ingelegd met een fruithouten bies. Messingen schoeisel.
Commode Louis XVI en acajou ouvrant à trois , incrusté d’un filet en bois fruitier. Tablette en marbre gris, pieds chaussés de laiton.No longer availableDim. 83 x 105 x 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#522Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Abstracte composities”. Twee kunstwerken, olieverf op doek. Gesigneerd en één gedateerd 2004.
Compositions abstraites . Deux oeuvres, huile sur toile. Signée et une datée 2004.No longer availableDim. 80 x 80 & 90 x 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#61Een diamantzaag van messing, gietijzer en staal.
Scie à diamant en laiton, fonte et acier.No longer availableDim. L. 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#550Een witgelakt metalen vintage hanglamp.
Une suspension vintage en métal peint en blanc.No longer availableDim. Ø: 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#348Een lot biscuit en porselein, bestaande uit twee kindjes onder paraplu, een student, een violist en een uil. Italië, Spanje & Engeland.
Un lot de biscuit et de porcelaine, composé de deux enfants sous parapluie, un étudiant, un violoniste et une chouette. Italie, Espagne et Angleterre.No longer availableDim. h: 17 - 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#469“Moderne compositie”. Olieverf op papier. Onleesbaar gesigneerd.
Composition moderne . Huile sur papier. Signé illisible.No longer availableDim. 112 x 77 cmEstimate: € 120 / 180 -
#34Frantz CharletPeriod: 1862-1928“Moeder en kind in een Hollands havenstadje”. Lithografie. Gesigneerd en “5e staat” buiten de plaat.
Mère et enfant dans une ville portuaire hollandaise . Lithographie. Signée et 5ème état hors planche.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#244Een naar boven spits toelopende spiegel van goudgepatineerd hout.
Un miroir en forme d’arcade en bois patiné doré.No longer availableDim. 114 x 83 cmEstimate: € 120 / 200 -
#74R. Vermeylen“Op de Soeteweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1955.
Op de Soeteweg . Huile sur panneau. Signé et daté 1955 au dos.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#195Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamant princessen met een gezamenlijk gewicht van +- 5,32 ct.
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de princesses en diamant d'un poids combiné de + - 5,32 ct.No longer availableDim. 19,03 gEstimate: € 2700 / 2900 -
#5Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een koraal.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un corail.No longer availableDim. 3,13 gEstimate: € 100 / 150 -
#492“Erotisch tafereel”. Aquarel op papier(?). Gemonogrammeerd ‘J.S.’.
Scène érotique . Aquarelle sur papier (?). Monogrammée J.S.No longer availableDim. 147 x 88 cmEstimate: € 80 / 120

