#111
Een map met circa 264 oude postkaarten.
#214Adolphe KellerPeriod: 1880-1968
#220
#21
Een plexiglazen lezenaar en een houten tafelvitrine.
#358
Een antieke weegschaal van hout en koper met een lade, voorzien van gewichtjes.
#190
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 5,02 ct.No longer availableDim. 11,88 gEstimate: € 2300/2500 -
#431
Un lot varié, première partie XXième siècle. La plupart des conserves.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#350
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 37,35 gEstimate: € 1800/2000 -
#90
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,07 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 600/700 -
#170
Une bague en or jaune 18 ct avec des grenats ayant un poids total de ± 8 ct.No longer availableDim. 7,39 gEstimate: € 300/400 -
#437
Een antieke rood koperen brasero.
#285
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,16 ct.No longer availableDim. 4,10 gEstimate: € 950/1100