Other lots in this auction
-
#201Jean Didier DebutPeriod: 1824 - 1893“Le faneur”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd, 1er Prix de Rome.
”Le faneur”. Une statue en bronze à patine brune. Signée, 1ier Prix de Rome.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 1400 / 1500 -
#7Een gevarieerd lot XIXe eeuwse drukblokken voor postkaarten.
Un lot varié de blocs à impression pour cartes postales du XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#186Een gefineerde commode met drie laden en een zwart marmeren blad. Eén trekker gebroken.
Une commode à trois tiroirs et tablette en marbre noir. Une poignée cassée.No longer availableDim. b: 116 cmEstimate: € 200 / 240 -
#86Een meubel met twee deuren en een lade.
Un meuble à deux portes et un tiroir.No longer availableDim. 96 x 105 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#325Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 800 / 1000 -
#202Alfons WaterschootPeriod: 1931-2008“Aanval der adelaars”. Olieverf op doek. Naar voorbeeld van Jan Feyt.
”Attaque par les aigles”. Huile sur toile. D’après un exemple par Jan Feyt.No longer availableDim. 120 x 170 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#373Een jeneverkruik van steengoed. Begin XXe eeuw.
Une cruche à genièvre en faïence. Début XXème siècle.No longer availableDim. 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#208“Jezus sterft aan het kruis”. Een ovaal reliëf van pijpaarde in fraai gebeeldhouwde lijst. XIXe eeuw.
”Jésus meurt à la Croix”. Un relief ovale en terre de pipe avec encadrement en bois sculpté. XIXème siècle.No longer availableDim. 43 x 30 cm; 80 x 49 cm (lijst)Estimate: € 300 / 350 -
#422Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Vlaaikensgang”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Vlaaikensgang”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#267Balustervaas van polychroom porselein met Imari decor.
Un vase balustre en porcelaine polychrome, décor Imari.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#251“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsboven.
”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signature au dessus à droite.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 200 / 250 -
#55Twee zegelringen van 18 karaats geel en wit goud met initialen.
Deux bagues à cachet en or blanc et jaune 18 ct, avec initiaux.No longer availableDim. 17,71 gEstimate: € 380 / 450

