Similar lots by type
-
#192Alexis De LeeuwPeriod: act. 1848 - 1896“La promenade sur la glace”. Olieverf op paneel. gesigneerd en gedateerd 1869.
La promenade sur la glace . Huile sur panneau. Signée et datée 1869.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 550 / 600 -
#184Rudi PillenPeriod: 1931 - 2014“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
Nu féminin . Technique mixte sur toile. Signé.No longer availableDim. 175 x 92 cmEstimate: € 250 / 350 -
#134Henriette Daenen“Rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1931.
Roses . Huile sur toile. Signée et datée 1931.No longer availableDim. 80 x 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#292Amanda De Clercq“Portret van een Arabier”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 2002.
Portrait d'un Arabe . Huile sur panneau. Signé et daté 2002.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#272W. Hertoghs“Moderne compositie”. Olieverf op doek. Aan de zijkant gesigneerd.
Composition moderne . Huile sur toile. Signée sur le côté.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#214Marinus Van Eys“Hoevezicht met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme aux vaches”. Huile sur toile. SignéeNo longer availableDim. 100 x 130 cmEstimate: € 150 / 200 -
#109Jan DeckersPeriod: 1865 - 1942“Stilleven met klaprozen en rode bessen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte aux coquelicots et fruits rouges . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#142Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994“Boer met kar voor de hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysan avec charrette devant la ferme . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 220 / 240 -
#164Theo PraetPeriod: 1889 - 1967“Stilleven met geraniums”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine herstelling.
Nature morte aux géraniums . Huile sur toile. Signée. Petite réparation.No longer availableDim. 60 x 74 cmEstimate: € 320 / 380 -
#122Franz De VadderPeriod: 1862 - 1936“Hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Ferme . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#4Een beeltenis van de God Ganesh. Gouache op zijde. Indisch werk.
Représentation du Dieu Ganesh. Gouache sur soie. Travail indien.No longer availableDim. 26 x 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#382Eric Suriyasena“Moeder met kind”. Een gebatikt kunstwerk.
“Mère avec enfant” . Une œuvre d'art teint à la main.No longer availableDim. 155 x 84 cmEstimate: € 40 / 60 -
#289Lis“Collages”. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1997 & 2007.
Collages . Signés et datés respectivement de 1997 et 2007.No longer availableDim. 40 x 27 & 45 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#174Luk HostePeriod: °1953“Stilleven met schelpen en verrekijker op het strand” Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘81.
“Nature morte aux coquilles et binoculaires sur la plage”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘81.No longer availableDim. 39 x 34 cmEstimate: € 120 / 200 -
#119Hubert De VriesPeriod: 1899 - 1979“Boten op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bateaux sur la plage . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#349A. Nuyts“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#49“De groentensnijdster”. Olieverf op doek. Vlaamse school. XIXe eeuw.
Le marchand de légumes . Huile sur toile. Ecole flamande. XIXème siècle.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 180 / 220 -
#139Jan DeckersPeriod: 1865 - 1942Een drieluik met bloemenstillevens, olieverf op paneel. Allen gesigneerd.
Un triptyque aux natures mortes florales, huile sur panneau. Le tout signé.No longer availableDim. 48 x 30 & 48 x 61 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#367Alice HeathDansende moeder en kind. Beeld. Gesigneerd.
Mère et enfant dansant. Image. Signé.No longer availableDim. H. 45,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#18Een oude houten bankschroef.
Une vieille vis d'établi en bois.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 30 / 40 -
#385Een ronde metalen (bronslegering) plaquette met beeltenis van Napoleon Bonaparte.
Une plaque ronde en métal (alliage de bronze) représentant Napoléon Bonaparte.No longer availableDim. Ø: 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#213Eutrope BouretPeriod: 1833 - 1906“Le travail”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
Le travail . Une sculpture de bronze patiné brun. Signé.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 600 / 650 -
#149Frans BeckersPeriod: 1898-1983“Twee koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Deux vaches dans le pré . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#94“Berglandschap”. Toegeschreven aan Liner.
Paysage de montagne . Attribué à Liner.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#156Een paar Louis-Philippe canapés van mahoniehout, bekleed met roze zijde. XIXde eeuw.
Paire de canapés Louis-Philippe en acajou, recouverts de soie rose. XIXème siècle.No longer availableDim. 100 x 135 cmEstimate: € 300 / 500 -
#305Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,79 ct. en een centrale briljant van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de + - 0,79 ct. Et d'un diamant central de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 4,54 gEstimate: € 900 / 1000 -
#120Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,22 ct.No longer availableDim. 10,60 gEstimate: € 600 / 700 -
#87Afrikaanse vrouw met hoofddeksel”. Afrikaans ivoren snijwerk. Met CITES-certificaat. Pré 1975.
Femme africaine avec coiffe. Sculpture en ivoire africain. Avec certificat CITES. Avant 1975.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 45 / 60 -
#354Goebel, Germany“Cinderella”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.337.
Cendrillon . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 337.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 55 / 65 -
#251Een schommelpaard van gelakt hout.
Un cheval à bascule en bois peint.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 120 / 160

