Other lots in this auction
-
#18
Een asbak van messing en bakeliet.
Un cendrier en laiton et bakélite.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40/50 -
#180
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,57 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,57 ct.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 950/1000 -
#659
Een houten soldatenkoffer van de Belgische artillerie, gelegerd in het fort van Schooten. Begin XXe eeuw.
Une caisse de soldat en bois de l'artillerie belge, stationnée dans la forteresse de Schooten. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 68x31x27cmEstimate: € 50/80 -
#260
Een lot van 7 zilveren slavenarmbanden.
Lot de 7 bracelets d'esclave en argent.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#392Fred Bervoets
“In dit Paradijs...”. Kleurenlitho”. Gesigneerd, gedateerd 1983 en genummerd 17/60. Met gedicht achteraan.
"Dans ce Paradis...". Lithographie en couleurs ». Signée, datée 1983 et numérotée 17/60. Avec poème au verso.No longer availableDim. 66 x 47 cmEstimate: € 200/240 -
#62P. Landoy
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vase à fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 cm x 45 cmEstimate: € 60/100 -
#417
Een paar aardewerken tempelleeuwen op houten sokkel. Onderaan gemerkt.
Une paire de lions de temple en faïence sur un socle en bois. Marqué en bas.No longer availableDim. 11,5 x 20 x 4,5 cmEstimate: € 50/80 -
#287Royal Dux
“Jongen op muilezel”. Een groep van meerkleurige zachte pasta. Onderaan gemerkt en gedateerd 1989. Teugels manco.
"Garçon sur une mule". Un groupe en pâte tendre multicolore. Marqué et daté en bas 1989. Rênes manquantes.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100/120 -
#548Goebel, Germany
“Märchenstunde”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 458. Eerste uitgave 1992. Gesigneerd door de decorateur.
"Märchenstunde". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 458. Première édition 1992. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 75/100 -
#233
Een lot van vier kleurloze karaffen van glas en kristal. Eén geslepen, twee met gegraveerde decors, één met verzilverd montuur.
Lot de quatre carafes en verre incolore et cristal. Une taillée, deux à décors gravés, une à encadrement argenté.No longer availableDim. h: 25 - 41 cmEstimate: € 80/120 -
#551
Een lampenvoet van geslepen kristal en verguld messing.
Un pied de lampe en cristal taillé et laiton doré.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 40/60 -
#77
“Koppel”. Een paar beelden van meerkleurig porselein. Meissen gemerkt met gekruiste degen. Enkele lichte schade aan de bloemetjes op de basis. XIXe eeuw.
"Couple". Une paire de statuettes de porcelaine multicolore. Marquées d'épées croisées de Meissen. Légers dégâts aux fleurons de la base. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 39 & 40 cmEstimate: € 200/250