Similar lots by type
-
#417
“Rokende man”, “Boerenkoppel” & “Spinster”. Vier beeldjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen.
“Homme fumant”, “Couple de paysans” et “Fileuse”. Quatre statuettes en faïence polychrome. Accidents.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25/35 -
#638Guglielmo Pugi
Een vrouwenbuste van gesculpteerd albast. Achteraan gesigneerd. Omstreeks 1900.
Buste de femme en albâtre sculpté. Signé au verso. Vers 1900.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 200/300 -
#364Rosenthal
“Dansende dame”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Danseuse”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30/40 -
#217Ernest PatrisPeriod: 1909-1981
“Negen monniken”. Een groep van bruinrood gepatineerd gips/terracotta(?) op een stenen sokkel. Gesigneerd.
“Neuf moines”. Groupe en terre de pipe à patine rouge-brune sur socle en pierre. Signé.No longer availableDim. l: 80 cmEstimate: € 260/360 -
#641
“Cupido”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een beige marmeren voetstuk.
“Cupidon”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre beige.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120/200 -
#177Charles AnfriePeriod: 1833 - 1905
“Straatjongen”. Een beeld van goudgepatineerd brons.
“Garçon de la rue”. Sculpture en bronze à patine dorée.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 350/500 -
#623
Een bronzen luchter in Régencestijl met acht lichtpunten en kristallen pendeloques. Met twee bijpassende appliques.
Un lustre style Régence à huit points lumineux et pendeloques en cristal, accompagné de deux appliques assorties.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#384
Een haardscherm en twee vuurbokken van verguld brons in Lodewijk XV-stijl.
Pare-feu et deux chenets en bronze doré de style Louis XV.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 200/240 -
#598Auguste BijaPeriod: 1872 - 1957
“Vissersmeisje”. Een bronzen buste. Gesigneerd.
“Fille de pêcheurs”. Buste en bronze. Signé.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 250/350 -
#627Pol CockxPeriod: °1935
“Blijheid”. Een beeld van Carraramarmer op arduinen voetstuk. Gesigneerd en gedateerd ‘81. Met metalen sokkel en twee boeken.
“La joie”. Sculpture en marbre de Carrare sur base en pierre de taille. Signée et datée 1981. Accompagnée d’un socle en métal et de deux livres.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 400/600 -
#578Prosper LecourtierPeriod: 1851 - 1924
“Prenez garde au chien”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.
“Prenez garde au chien”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 200/300 -
#74
“Dansende Bacchus”. Een bronzen beeldje.
“Bacchus dansant”. Statuette en bronze.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 120/300 -
#567
Een Afrikaanse vrouwenbuste van gesculpteerd hardsteen.
Buste de femme. Sculpture africaine en pierre dure.No longer availableDim. h: 31,5 cmEstimate: € 200/240 -
#667
Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.
Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40/60 -
#557
Een Afrikaanse mannenbuste van gesculpteerd hardsteen.
Buste d’homme. Sculpture africaine en pierre dure.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200/300 -
#12
Een paar Staffordshirehonden van meerkleurig aardewerk.
Paire de chiens en faïence polychrome de Staffordshire.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/80 -
#643
Een Mariabeeld en een Heilig-Hartbeeld van gips. Het eerste met gerestaureerd hoofd. Beide op houten wandconsole.
Une Sainte-Vierge et un Sacré-Coeur en plâtre. La première à la tête restaurée. Chaque pièce sur un socle mural en bois.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 50/70 -
#790
Een bronzen hanglantaarn, versierd met strikken.
Lanterne en bronze décorée de noeuds.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 550/650 -
#588Emile Louis Picault
“Le travail”. Een beeld van bruingepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Le travail”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre vert. Signée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 200/300 -
#407
Een Guanyin van brons.
Guanyin en bronze.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100/120 -
#681Maurice “Pelle” Pelgrims
Drie bustes en een naakt van gebeeldhouwd hout. Allen gesigneerd.
Trois bustes et un nu en bois sculpté. Chaque pièce signée.No longer availableDim. h: 26 - 52 cmEstimate: € 80/120 -
#630
Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120/200 -
#703
Een zittende Hotei met zak van geel koper. Als penseelhouder.
Hotei assis avec un sac. Cuivre jaune. Servant comme garde pinceaux.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#201
“Ballerina”. Een bronzen beeld met meerkleurig patina naar een werk van Degas.
“Ballerine”. Sculpture en bronze à patine polychrome d’après Dégas.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 1800/2000
Other lots in this auction
-
#163
“Pierrot met poedel”. Een beeld van brons naar een werk van Barye.
“Pierrot au caniche”. Sculpture en bronze d’après Barye.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 160/180 -
#79Frans HensPeriod: 1856 - 1928
“Boerenpaarden”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Chevaux de trait”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 51 x 62 cmEstimate: € 100/150 -
#224Jef Van Grieken
“Coatfrec”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 20/25 buiten de plaat.
“Coatfrec”. Eau-forte. Signée et numérotée 20/25 hors planche.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 220/240 -
#666
Een eikenhouten hoekkastje in twee delen met onderaan een paneeldeur en een lade en bovenaan een gevitreerde deur.
Encoignure à deux corps en chêne. Le dessous à une porte pleine et un tiroir, le dessus vitré.No longer availableDim. 192 x 86 x 49 cmEstimate: € 150/200 -
#59
Een paar architecturale prenten. Tijdperk Empire.
Deux images architecturales. Epoque Empire.No longer availableDim. 30,5 x 19 cmEstimate: € 80/120 -
#298
Een lot antieke kerstballen, twee goudkleurige en een lichtgroene.
Lot de boules de Noël anciennes, deux dorées et une verte claire.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#181Mathurin MoreauPeriod: 1822 - 1912
“La pensée”. Een beeld van donkergepatineerd brons op draaisokkel. Gesigneerd en met gieterijmerk.
“La pensée”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle tournante. Signée et avec cachet de fonderie.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 2600/3000 -
#139Paule Bisman
“Grote Markt te Brussel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1965.
“Grand Place de Bruxelles”. Huile sur panneau. Signé et daté au verso 1965.No longer availableDim. 34 x 29 cmEstimate: € 100/160 -
#489Maurice Wyckaert
“Abstract werk” Een lithografie. Getekend en gedateerd ‘80 en genummerd op 40 exemplaren buiten de plaat.
“Composition”. Lithographie. Signée et datée ‘80 et numérotée sur 40 exemplaires hors planche.No longer availableDim. 41 x 55 cmEstimate: € 80/120 -
#772
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 226 x 146 cmEstimate: € 50/80 -
#334Vic Van Berckelaer
“Portret van een jongetje”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Portrait d’un petit garçon”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 30/50 -
#478
Een groot bord van Chinees porselein met een decor van personages in het plat en kraanvogels op rode achtergrond op de vleugel. Onderaan gemerkt.
Grande assiette en porcelaine de Chine à décor de personnages sur le plat et de grues sur fond rouge sur l’aile. Marque au verso.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 80/100