Similar lots by type
-
#38
Lot boeken m.b.t. W.O. II: Maurice De Wilde. “L’Ordre Nouveau” (omslag Labisse), Hubert Lapaille. “Buchenwald”. Michel Bar-Zohar. “La Chasse aux Savants Allemands (1944-1960). Reader’s Digest. “Dans les Coulisses de la Guerre Secrète (1939-1945). Winston Churchill. “The Second Word War V”. Jochen von Lang. “Eichmann l’Interrogatoire”. Paul Paillole. “Services Spéciaux (1935-1945). Europe. “Brecht”. “De Nazibeulen”. Band 2. Ed. Libra, Antwerpen.
Lot de livres sur la Guerre Mondiale II: Maurice De Wilde. “L’Ordre Nouveau” (omslag Labisse), Hubert Lapaille. “Buchenwald”. Michel Bar-Zohar. “La Chasse aux Savants Allemands (1944-1960). Reader’s Digest. “Dans les Coulisses de la Guerre Secrète (1939-1945). Winston Churchill. “The Second Word War V”. Jochen von Lang. “Eichmann l’Interrogatoire”. Paul Paillole. “Services Spéciaux (1935-1945). Europe. “Brecht”. “De Nazibeulen”. Band 2. Ed. Libra, Antwerpen.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#300
“Windhonden”. Inkt op papier. Frankrijk, vroeg XVIIIe eeuw.
“Lévriers”. Encre sur papier. France, début XVIIIième siècle.No longer availableDim. 10,5 x 14,5 cmEstimate: € 150/180 -
#689Gabby De Pauw
“Hoevezicht”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
"Vue sur fermette". Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmlEstimate: € 30/50 -
#452
Twee affiches van Kuifje. “ Kuifje in Congo” van Moulinsart en een andere affiche.
Deux affiches de Tintin. “Tintin au Congo” de Moulinsart et une autre affiche.No longer availableDim. 61 x43 cm & 69 x 49 cmEstimate: € 50/80 -
#149Dees De BruynePeriod: 1914-1981
“Bobonne van Gent”. Houtskooltekening. Gesigneerd en gedateerd: 1969.
"Bobonne de Gand". Fusain. Signé et daté : 1969.No longer availableDim. 98 x 68 cmEstimate: € 200/240 -
#469Vladimir KomarekPeriod: 1928-2002
Lithografie. Gesigneerd en gedateerd 1993 buiten de plaat
Une lithographie. Signée et datée 1993 hors planche.No longer availableDim. 37 x26 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#810G. Van Sintjan
“Interieur met commode”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur à la commode”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#791
Een paar albasten boekensteunen, versierd met vogeltjes.
Une paire de serre-livres en albâtre, décoration d'oiseaux.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 25/35 -
#227
Een Amphora art deco vaas met een haan in het decor. Genummerd 786.
Un vase Amphora art déco avec un coq dans le décor. Numéroté 786.No longer availableDim. h: 19 cm Ø 23 cmEstimate: € 130/180 -
#130
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 10,96 gEstimate: € 1000/1200 -
#165
Een 18 karaats roze gouden bladvormige ring bezet met witte en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants noirs et blancs ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 10,95 gEstimate: € 2400/2600 -
#521
Een dekselvaas van meerkleurig Japans porselein met een famille-jaune decor.
Un vase à couvercle en porcelaine japonaise, décor famille-jaune.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80/120 -
#604
Een eikenhouten eendeursvitrine met een uitsparing. Bovenaan versierd met een bloemenguirlande.
Vitrine à une porte en chêne avec une niche. Le dessus décoré d’une guirlande de fleurs.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 100/120 -
#459
Paleis voor Schone Kunsten, Brussel. “Trésors d’art de la Chine”. Een kunstboek. 1982.
Palais des Beaux Arts, Bruxelles. "Trésors d'art de la Chine". Un livre d'art. 1982.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#555
Een messingen luchter met vijf armen met telkens twee lichtpunten.
Lustre en laiton à cinq bras, chaque fois à deux lumières.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#629
Een groot bord van Chinees porselein met een decor van personages in het plat en kraanvogels op rode achtergrond op de vleugel. Onderaan gemerkt.
Grande assiette en porcelaine de Chine à décor de personnages sur le plat et de grues sur fond rouge sur l’aile. Marque au verso.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 80/100 -
#313La Tronche, Grenoble.
Een milieu-de-table van meerkleurig Frans aardewerk. Omstreeks 1780.
Un milieu-de-table en faïence française. +- 1780.No longer availableDim. b: 26 cmEstimate: € 160/180 -
#329
Set koperen keukengerei, bestaande uit drie potten, drie pannen en twee schotels.
Un ensemble de cuisine en cuivre, comprenant trois casseroles, trois poêles et deux plats.No longer availableEstimate: € 40/50