#66Een messingen luchter in empirestijl met drie lichtpunten met glazen kapjes.
#443Een bronzen profiel op groen marmeren sokkel.
#59Een spiegel van verguld hout in Louis XVI-stijl.
#198Een paar antieke porseleinen apothekerspotten met meerkleurige en vergulde decors. Haarscheuren in het glazuur.
Paire de pots d'apothicaire anciens en porcelaine à décors multicolores et dorés. Cheveux dans la glaçure.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#164Constant PermekePeriod: 1886 - 1952“Strandzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Herdoekt.
« Vue sur la plage ». Huile sur toile. Signée. Retoilée.No longer availableDim. 60 x 75 cmEstimate: € 4000 / 4500 -
#128Een metalen klokje onder een glazen stolp.
#363Een reeks van zes chromo-albums.
Une série de six albums aux chromos.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#570Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten een gezamenlijk gewicht van +- 0,67 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,67 ct.No longer availableDim. 3,95 gEstimate: € 900 / 1000 -
Beaucoup de livres en anglais : - « Le livre du cheval ». S. Sidney. Éd. Cassel & compagnie. - "Le Londres de la Reine". Éd. Cassel & Company, 1896. - « La revue d'art de l'industrie de toutes les nations ». 1851.No longer availableEstimate: € 100 / 150