Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Parfums de France”. Een collectie miniatuurflacons met diverse parfums. In oorspronkele dozen.

“Parfums de France”. Een collectie miniatuurflacons met diverse parfums. In oorspronkele dozen.

“Parfums de France”. Collection de flacons miniatures contenant des parfums différents. Dans les boîtes d’origine.
SKU: 2504170465.
Category: Uncategorized.
Auction day: 26 April 2017 19:00
Catalogue #465
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #380
    Euroconsumers

    Een dames-en een herenhorloge van roestvrij staal met lederen armband. In originele doos.

    Une montre pour dame et une montre pour homme en acier inoxydable avec bracelets en cuir. Dans leur emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150
  • #375
    Guess

    Een rooskleurige roestvrij stalen dameshorloge. In originele doos met certificaat.

    Une montre pour dame en acier inoxydable rose dans son emballage d’origine et avec certificat.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #60

    Een slavenarmband van zilver en hoorn met een dubbele drakenkop.

    Bracelet d’esclave en argent et corne orné d’une double tête de dragon.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #515

    Een luchter van Venetiaans glas met tien lichtpunten en bladvormige versieringen. Beschadigingen.

    Un lustre en verre vénitien avec dix points lumineux et décoration de feuilletage. Dégâts.
    No longer available
  • #385
    Gino Milano

    Een roestvrij stalen herenhorloge. Quartz.

    Une montre pour homme. Quartz.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #105

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee kleuren diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants en deux couleurs ayant un poids total de ± 1,50 ct.
    No longer available
    Dim. 10,70 g
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #85
    Mont Blanc Meisterstuck

    Een zwart en vergulde rollerpen. Gemerkt.

    Rollerpen en noir et doré. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #810

    Een luchter van smeedijzer en koper met een centrale lamp en zijdelings twee paar lampen. Versierd met bladmotieven en maskers. Omstreeks 1900.

    Lustre en fer forgé et cuivre avec lampe centrale et deux paires de lampes sur les côtés. Décor de fleurs et de masques. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. H. 158 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #50
    Mont Blanc Meisterstück

    Een zwart en vergulde balpen, vulpen en vulpotlood in origineel lederen etui. Gemerkt.

    Stylo à bille, stylo et porte-mine en noir et or dans leur étui en cuir. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #340
    Michael Kors

    Een rooskleurige roestvrij stalen dameshorloge in originele doos.

    Une montre pour dames en acier inoxydable dans son emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #55
    Dialogue

    Een zilveren vulpen met ‘Iridium-point’.

    Stylo en argent à la pointe d’iridium.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #390
    Mercedes-Benz collection

    Een herenhorloge met lederen polsband in originele doos. Quartz.

    Une montre pour homme avec bracelet en cuir dans son emballage d’origine. Quartz.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #365

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,38 ct. en een saffier van ± 1,53 ct.

    Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 2,38 ct et un saphir ayant un poids de 1,53 ct.
    No longer available
    Dim. 8,37 g
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #500

    Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl. Bovenaan versierd met een rocaille.

    Un miroir doré style Louis XV. Décoration rocaille au dessus.
    No longer available
    Dim. H. 181 cm
  • #335

    Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,64 ct. en agaat.

    Une bague en or rose de 18 carats sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,64 ct et une agate.
    No longer available
    Dim. 22,40 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #809
    Charles Demets

    Eikenhouten art nouveau hoekkapstok met links een spiegeldeurtje, rechts vier koperen haken en een glazen opbergvak voor foto’s of brieven. Versierd met twee aquarellen gesigneerd en gedateerd 1900 en 1914.

    Porte manteau d’encoignure art nouveau en chêne. A gauche une porte au miroir, à droite quatre crochets et une étagère en verre pour des photos ou des lettres. Décoré de deux aquarelles signées et datées 1900 et 1914.
    No longer available
    Dim. H. 62 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #345

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.

    Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 1,40 ct.
    No longer available
    Dim. 3,62 g
    Estimate: € 2200 / 2300
  • #360
    Michael Kors

    Een verguld roestvrij stalen dameshorloge met polsband van staal en hoorn en in originele doos met certificaat.

    Une montre pour dames en acier inoxydable dorée avec bracelet en acier et corne, dans son emballage d’origine et avec certificat.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #5

    Vijf verschillende paternosters één ervan in het origineel zakje.

    Cinq différents chapelets dont un avec pochette d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #355

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en parelmoer.

    Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,80 ct et perles.
    No longer available
    Dim. 13,61 g
    Estimate: € 1400 / 1500
  • #727

    Een siervaas van meerkleurig aardewerk met twee handvatten en een decor van een boerin in een cartouche op blauwe fond.

    Un vase décoratif en faïence polychrome avec deux poignées, décor de paysanne en cartouche sur fond bleu.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #350

    Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,80 ct.

    Un bracelet à maillons en or blanc serti de brillants ayant un poids total de +- 2,80 ct.
    No longer available
    Dim. 46,42 g
    Estimate: € 3200 / 3400
  • #565

    Twaalf zilveren dessertlepeltjes 800‰ met gegraveerd bloemmotief. Gemerkt en in originele doos.

    Douze petites cuillères à dessert en argent 800 ‰ avec décor gravé de fleurs. Avec poinçon et dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. 235,34 g
    Estimate: € 120 / 150
  • #370

    Een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot.

    Un collier de perles avec un fermoir en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 180

Other lots in this auction

  • #169

    Een aluminium schaalmodel van een Junkers JU52/ 3M op staander.

    Junkers JU52/3M en modèle réduit, aluminium sur pied.
    No longer available
    Dim. b: 100 cm
    Estimate: € 500 / 550
  • #798
    Val St. Lambert

    Een bolle art deco vaas van geslepen kristal, kleurloos en roestbruin. Onderaan gemerkt

    Un vase art déco rond en cristal taillé incolore et brun rouille. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #495
    Gallet, Maroussia en Orientale

    Twee verschillende geparfumeerde waters en een eau de parfum telkens van 100 ml.

    Trois flacons d’eau de parfum de 100 ml.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #738

    Een paar zuilen van rood marmer en geel koper

    Deux colonnes en marbre rouge et cuivre jaune.
    No longer available
    Dim. h: 106 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #499
    Christaulin Aurelias Posivici

    “Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.

    “Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.
    No longer available
    Dim. 43 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #24
    Ch. Billoin

    “Exposition d’Anvers 1840”. Litho naar Kruseman. Uitgegeven door La Société Royale pour l’Encouragement des Beaux-Arts à ses Souscripteurs.

    “Exposition d’Anvers 1840”. Litho d’après Kruseman. Editée par La Société Royale pour l’Encouragement des Beaux-Arts à ses Souscripteurs.
    No longer available
    Dim. 37 x 41 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #699
    Hilde Hendrickx

    “Stilleven”. Pastel op bruin papier. Gesigneerd.

    “Nature morte”. Pastel sur papier brun. Signé.
    No longer available
    Dim. 35 x 45 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #210

    Een eetkamer van gesculpteerd eikenhout, bestaande uit een groot buffet met vier paneeldeuren en drie laden onderaan, bovenkast met schuine zijden, geflankeerd met twee zuilen. Verder een vitrinekast met onderaan twee paneeldeuren naast drie laden en een verlengbare eettafel met vier stoelen en twee armstoelen.

    Une salle à manger en chêne sculpté comprenant un buffet ouvrant à quatre portes et à trois tiroirs, le dessus au pans coupés et avec deux colonnes. Une vitrine avec deux portes et trois tiroirs et une table étirable avec quatre chaises et deux fauteuils.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #757

    Een eikenhouten wandconsole in Mechelse renaissancestijl.

    Une console murale en chêne de style Renaissance malinoise.
    No longer available
    Dim. b:88 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #583

    Een vide-poche van glaspasta in de vorm van een kikker en een libel op een lelie.

    Un vide poche en pâte de verre en forme de grenouille et une libellule sur un lys.
    No longer available
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 240 / 260
  • #725

    Mahoniehouten tafel, verlengbaar tot 3,5 m. Gecanneleerde poten.

    Table en acajou extensible jusqu’à 3,5 m. Pieds cannelés.
    No longer available
    Dim. 73 x 123 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #352

    Een naar boven spits toelopende spiegel van goudgepatineerd hout.

    Un miroir en forme d’arcade en bois patiné doré.
    No longer available
    Dim. 114 x 83 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 April 2017

De veiling is volledig - 810 loten. Tentoonstelling: Zaterdag en Zondag van 11u tot 18u.

25 April 2017 19:00
26 April 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 April 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More