#89Jan Kennis“De Sacristie.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#585Een fijn geknoopt Oosters wollen tapijtje met decor van rozen.
#255Een notenhouten langwerpige bijzettafel.
A walnut elongated side table.No longer availableDim. 50 x 44 x 124 cmEstimate: € 40 / 50 -
#321Een album met een verzameling monogrammen.
#318Lot stripverhalen. Willy Vandersteen. Willy & Wanda en Bob & Bobette (5 albums in kleur). Paling en Ko, Lefranc, Michel Vaillant, Jo, Suus en Jokko, Bob Morane, Witte Horizon enz. 27 stuks, redelijke tot goede staat.
#373Een lot grafiek e. d., bestaande uit een werk van Somville op zeildoek, drie kunstmappen (Rik Strijckers, Hubert Minebo en P. Smolders), diverse etsen, zeefdrukken en reproducties, een aantal repro’s van Japanse prenten, twee XIXe eeuwse kalenders, een paar oude kaarten, enz.
A lot of graphics, etc., consisting of a work by Somville on canvas, three art folders (Rik Strijckers, Hubert Minebo and P. Smolders), various etchings, screen prints and reproductions, a number of repros of Japanese prints, two XIXth century calendars, a few old cards, etc.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#328Houten klokje.
Wooden clock.No longer availableDim. h35cm b23cmEstimate: € 35 / 45