#144Een Reliquiarium met verschillende heiligen en een wassen zegel in een kader.
#535Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.
#800Een paar gedreven koperen fotolijsten.
Une paire de cadres à photos en cuivre repoussé.No longer availableDim. L. 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#653Een houten wandklok met een églomisé wijzerplaat met versieringen.
#188Een paar barokke engelen van hout en gips. XVIIIe eeuw.
#604“Meisjeskopje”. Olieverf op paneel. In de geest van Daumergue.
”Tête de jeune fille”. Huile sur panneau. Dans l’esprit du travail par Daumergue.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 120 / 180 -
#594“Danseres van het nachtleven”. Gemengde techniek.
#593Vierkante salontafel, rood gelakt en met chromen poten.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#863Twee kristallen vazen waarbij één gemerkt van Val St. Lambert.
#836Een lot karpetjes, bestaande uit een Mori bidkleedje, een handgeknoopt Oosters karpet met slijtage en een machinaal geknoopt Belgisch karpet
#661Een Engelse pubklok in houten kast. Met slinger, maar zonder sleutel.
Une horloge de pub anglais dans une armoire en bois. Avec balancier, mais sans clé.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 120 / 200