Other lots in this auction
-
#436Een paar neogotische koperen kandelaars en een grote enkele. XIXe eeuw.
Une paire de candélabres en cuivre de style Néogothique et un plus grand. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 106 & 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#593Vierkante salontafel, rood gelakt en met chromen poten.
Une table de salon carrée laquée rouge et pieds en chrome.No longer availableDim. 75 x 75 x 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#410Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een blauwe topaas van ± 1,34 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’une topaze bleue de ± 1,34 ct.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 200 / 300 -
#489Alice André“Volkstaferelen tijdens de Eerste Wereldoorlog.” Een paar tekeningen potlood op papier, gesigneerd.
”Scènes populaires durant la Première Guerre Mondiale”. Une paire de dessins, crayon sur papier. Signés.No longer availableDim. 68 x 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#366Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.
Un fauteuil avec assise en roseau. Style Régence.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#667Een Chinese vaas en gemberpot met blauwe versieringen. Op de vaas twee pauwen in een tuin en op de gemberpot florale motieven. Kleine barst in de basis
Un vase chinois et un pot à gingembre, décorations bleues. Sur le vase décor de deux paons et sur le pot à gingembre des motifs de fleurs. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 58,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#795Een tafel met gerainureerde poten met twee klapbladen.
Une table à rayures sur les pieds et deux abattants.No longer availableDim. 72,5 cm Ø 97 cmEstimate: € 40 / 60 -
#19Een lot aangaande St-Gummarus en Lier bestaande uit een boek over Lier uit de reeks ARS BELGICA door J.A. Goris; drie recente (20ste eeuw) bedevaartvlaggetjes van de Sint Gummarusfeesten; een bedevaartvaantje uit het midden van de 18de eeuw en een prent met als onderwerp Sint Gummarus.
Un lot en relation avec St Gommaire et Lierre, comprenant un livre de la série ARS BELGICA par J.A. Goris, trois petits drapeaux de pèlerinage récents (XXème siècle) des fêtes de St Gommaire, un petit drapeau de pèlerinage mi-XVIIIème siècle et une image de St Gommaire.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#406Joe ColomboEen “Boby Trolley” van bruin kunststof. Italië, omstreeks 1970. Gemerkt.
Un “Boby Trolley” en plastique brun. Italie, +- 1970. Marque.No longer availableDim. 77 x 44 x 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#597Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de personnages.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 150 / 160 -
#481Val Saint-LambertTwee asbakken van kleurloos kristal versierd met een rund. Onderaan gemerkt. Evenals 12 onderzetters met de tekens van de dierenriem, niet gemerkt.
Deux cendriers en cristal incolore, décoration de boeuf. Marque sous la base. Et 12 sous-verres à signes zodiaques, pas de marque.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#415Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct. en een ovale saffier van ± 1,16 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,34 ct et d’un saphir ovale de ± 1,16 ct.No longer availableDim. 3,79 gEstimate: € 1200 / 1400

