Similar lots by type
-
#55
Een halssnoer van verschillende kleuren kwarts en gitte met zilveren slot.
Collier en différentes couleurs de quartz et en jais. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#812
Spiegeltje met twee beschilderde panelen. Chinees werk. Slijtage.
Un petit miroir à deux panneaux. Travail chinois. Usures.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 40/60 -
#616
Meshed. Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt.
Meshed. Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 381 x 297 cmEstimate: € 300/400 -
#685
Een collectie postzegels: postfolders met daarin alle speciale zegels van 1965-1978 postfris, evenals de postfolders (Frans en Nederlands) van 1953 tot 1964, zonder zegels.
Une collection de timbres postes: dépliants contenant les timbres spéciales de 1965-1978 non oblitérés, aansi que les dépliants (en français et en néerlandais) de 1953 à 1964, sans timbres.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#563
Een vaas van amberkleurig Muranoglas.
Un vase en verre Murano, couleur ambre.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 65/80 -
#581
Een rechthoekige plaquette van Chinees porselein met tekst.
Une plaquette rectangulaire en porcelaine de Chine avec un texte.No longer availableDim. 26 x 37 cmEstimate: € 130/150 -
#680
Een collectie postzegels: postfolders met daarin alle speciale zegels van 1984-1986 postfris, evenals de meeste FDC’s van 1986 tot 1988, met daarbij telkens de niet gefrankeerde zegels. We voegen daarbij een partijtje Hawid Klemmtaschen e.d. voor de veilige verzameling.
Collection de timbres postes: dépliants avec chaque fois les timbres concernés non oblitérés de 1984-1986, ainsi que des FDC de 1986 à 1988 accompagnés chaque fois des timbres non oblitérés. Nous joignons une partie de Hawid Klemmtaschen e.a. pour la collection soigneuse.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#717
Een vaas van Chinees porselein met sang-de-boeufglazuur.
Un vase en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 90/120 -
#626
Mahal Shah Abbas. Een groot tapijt van wol. Handgeknoopt.
Mahal Shah Abbas. Un grand tapis en laine nouée main.No longer availableDim. 346 x 256 cmEstimate: € 100/150 -
#767
Tafelscherm van eikenhout met vier panelen met beschilderd glas met bloementuilen. Omstreeks 1900.
Un paravent à quatre panneaux en chêne, verre peint de bouquets de fleurs. +- 1900.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 80/120 -
#701
Een buikvaas van Chinees porselein met geel glazuur. Gemerkt met wasstempel.
Un vase pansu en porcelaine de Chine à glaçure jaune. Marque et tampon en cire.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#487
Een documentatie boek over Citroen. Uitgeven in 1999.
Un livre documentaire en relation avec Citroën de 1999.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#53
Een aantal loten gravures e.d. Boekillustraties, ordonantiën, frontispices van o.m. Plantijn uit de XVIde, XVIIde en XVIIIde eeuw. Rariteiten zoals vaantjes en Chinese speelkaarten van Carta Mundi uit 1912 enz. Niet alles in goede staat.
Un lot de gravures e.a. Illustrations de livres, ordonnances, frontispices par e.a. Plantin des XVIe, XVIIe et XVIIIe siècle. Curiosités comme des fanions et des cartes à jeu chinoises par Carta Mundi en 1912 etc. Pas tous en bon état.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#299Jozef MousPeriod: 1896-1968
“Natiepaarden”. Twee inkttekeningen op papier. Beide gesigneerd.
”Chevaux de Nation”. Deux dessins à l’encre sur papier. Signés.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 120/150 -
#21
Een lot van vijf oude tinnen chocoladevormen en een grote houten vorm.
Un lot de cinq moules à chocolat anciens en étain et un grand bol en bois.No longer availableDim. b: 8 - 29 cmEstimate: € 40/50 -
#194Henri Van ZuylenPeriod: 1860-1941
“Hoeve op de Heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd en d.d. Santvliet 1897.
”Fermette et bruyères”. Huile sur toile. Signée et datée Santvliet 1897.No longer availableDim. 55 x 78 cmEstimate: € 300/500 -
#725
Een sober houten boekenrek.
Une étagère à livres en bois sobre.No longer availableDim. b: 213 cmEstimate: € 25/35 -
#167Delvaux
Een lederen handtas model ‘Dimanche’ in kleur taupe. In originele draagtas.
Un sac à main, modèle ‘Dimanche’ de couleur taupe. Avec sac.No longer availableEstimate: € 320/380 -
#435
Twee zakhorloges van zilver en één van Omega van gegraveerd verguld metaal.
Deux montres à gousset en argent et une de la marque Omega en métal gravé et doré.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#648
Een gebeeldhouwde houten stoel van twee gebeeldhouwde planken massief hout. De rugleuning in de vorm van een maniok stampende vrouw. Afrikaans werk.
Une chaise en bois sculpté fait à partir de deux planches en bois massif. Le dos en forme de femme qui pétrit du manioc. Travail africain.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80/120 -
#181
Een koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Gemerkt Christofle, France. Vierdelig.
Un service à thé et café en métal argenté. marque Christofle, France. En quatre pièces.No longer availableEstimate: € 300/350 -
#638
Een lampenvoet van groen marmer, gedragen door drie verguld bronzen voeten, getooid met saterbustes en eindigend in bokkenpoten. XIXe eeuw.
Un pied de lampe en marbre vert, porté par trois pieds en bronze, décor de bustes de satyres et se terminant en pieds de bouc. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 36 cm (zonder kap)Estimate: € 80/120 -
#446
Een kleine gefineerde commode met drie laden en een rood marmeren blad.
Une petite commode en bois de placage à trois tiroirs et une tablette en marbre rouge.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 50/80