Similar lots by type
-
#812Spiegeltje met twee beschilderde panelen. Chinees werk. Slijtage.
Un petit miroir à deux panneaux. Travail chinois. Usures.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#563Een vaas van amberkleurig Muranoglas.
Un vase en verre Murano, couleur ambre.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 65 / 80 -
#55Een halssnoer van verschillende kleuren kwarts en gitte met zilveren slot.
Collier en différentes couleurs de quartz et en jais. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#767Tafelscherm van eikenhout met vier panelen met beschilderd glas met bloementuilen. Omstreeks 1900.
Un paravent à quatre panneaux en chêne, verre peint de bouquets de fleurs. +- 1900.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#581Een rechthoekige plaquette van Chinees porselein met tekst.
Une plaquette rectangulaire en porcelaine de Chine avec un texte.No longer availableDim. 26 x 37 cmEstimate: € 130 / 150 -
#685Een collectie postzegels: postfolders met daarin alle speciale zegels van 1965-1978 postfris, evenals de postfolders (Frans en Nederlands) van 1953 tot 1964, zonder zegels.
Une collection de timbres postes: dépliants contenant les timbres spéciales de 1965-1978 non oblitérés, aansi que les dépliants (en français et en néerlandais) de 1953 à 1964, sans timbres.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#616Meshed. Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt.
Meshed. Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 381 x 297 cmEstimate: € 300 / 400 -
#680Een collectie postzegels: postfolders met daarin alle speciale zegels van 1984-1986 postfris, evenals de meeste FDC’s van 1986 tot 1988, met daarbij telkens de niet gefrankeerde zegels. We voegen daarbij een partijtje Hawid Klemmtaschen e.d. voor de veilige verzameling.
Collection de timbres postes: dépliants avec chaque fois les timbres concernés non oblitérés de 1984-1986, ainsi que des FDC de 1986 à 1988 accompagnés chaque fois des timbres non oblitérés. Nous joignons une partie de Hawid Klemmtaschen e.a. pour la collection soigneuse.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#701Een buikvaas van Chinees porselein met geel glazuur. Gemerkt met wasstempel.
Un vase pansu en porcelaine de Chine à glaçure jaune. Marque et tampon en cire.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#717Een vaas van Chinees porselein met sang-de-boeufglazuur.
Un vase en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 90 / 120 -
#774Een affiche van Keith Haring.
Une affiche par Keith Haring.No longer availableDim. 54 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#626Mahal Shah Abbas. Een groot tapijt van wol. Handgeknoopt.
Mahal Shah Abbas. Un grand tapis en laine nouée main.No longer availableDim. 346 x 256 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#31Een wijwatervat van geglazuurd terracotta met reliëfdecor. Schilfer.
Un bénitier en terre cuite à glaçure brune et à décor en relief. Un éclat.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#342Een complete reeks met oude Belgische stafkaarten. Bijgevoegd een Franstalige kaart van Belgisch Congo en een oude geologische kaart van België.
Une série complète de cartes topographiques belges. Nous ajoutons une carte française du Congo belge et une ancienne carte géologique de la Belgique.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#415Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct. en een ovale saffier van ± 1,16 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,34 ct et d’un saphir ovale de ± 1,16 ct.No longer availableDim. 3,79 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#703Een lot van vijf zeeschelpen en drie stuks koraal.
Un lot de cinq coquillages et de trois pièces de corail.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#837“Zwanen” & “Meisje met eendjes”. Twee groepjes van meerkleurig Spaans porselein, waarbij het eerste van Casades en het tweede van Lladro.
”Cygnes” & “ Filles et canards”. Deux groupes en porcelaine d’Espagne, le premier de Casades, le deuxième de Lladro.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#428Een messingen koebel met lederen riem.
Une cloche à vache en laiton et ceinture en cuir.No longer availableDim. L. 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#159Een paar reproducties van het Lam Gods.
Une paire de reproductions de l’Adoration de l’Agneau mystique.No longer availableDim. 45 x 12 cmEstimate: € 100 / 120 -
#131DelvauxEen lederen handtas met vlechtwerk. In beschermhoes.
Sac à main en cuir tressé. Dans son sac de protection.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#373Studio VandersteenEen lot strips, bestaande uit 16 albums van ‘Suske en Wiske’, 3 albums van ‘Safari’, een album van ‘Pats’, 4 albums van ‘Jerom’, een album van ‘Karl May’, en twee dezelfde uitgaven van ‘De Geuzen’.
Un lot de bandes dessinées, comprenant 16 albums de ‘Suske en Wiske’, 3 albums de ‘Safari’, 1 album de ‘Pats’, 4 albums de ‘Jerom’, 1 album de ‘Karl May’ et deux exemplaires identiques de ‘De Geuzen’.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#848Een Duitse bajonet in schede. Tweede Wereldoorlog.
Une baïonnette avec fourreau allemande. Deuxième Guerre Mondiale.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#570Een notenhouten speeltafel met een draaiend klapblad en een tussenblad.
Une table de jeu en noyer à tablette tournante et entretoise.No longer availableDim. 64 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#534“Strandscène”. Olieverf op paneel.
”Scène de plage”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 200 / 300

