Similar lots by type
-
#563Een vaas van amberkleurig Muranoglas.
Un vase en verre Murano, couleur ambre.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 65 / 80 -
#685Een collectie postzegels: postfolders met daarin alle speciale zegels van 1965-1978 postfris, evenals de postfolders (Frans en Nederlands) van 1953 tot 1964, zonder zegels.
Une collection de timbres postes: dépliants contenant les timbres spéciales de 1965-1978 non oblitérés, aansi que les dépliants (en français et en néerlandais) de 1953 à 1964, sans timbres.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#55Een halssnoer van verschillende kleuren kwarts en gitte met zilveren slot.
Collier en différentes couleurs de quartz et en jais. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#581Een rechthoekige plaquette van Chinees porselein met tekst.
Une plaquette rectangulaire en porcelaine de Chine avec un texte.No longer availableDim. 26 x 37 cmEstimate: € 130 / 150 -
#680Een collectie postzegels: postfolders met daarin alle speciale zegels van 1984-1986 postfris, evenals de meeste FDC’s van 1986 tot 1988, met daarbij telkens de niet gefrankeerde zegels. We voegen daarbij een partijtje Hawid Klemmtaschen e.d. voor de veilige verzameling.
Collection de timbres postes: dépliants avec chaque fois les timbres concernés non oblitérés de 1984-1986, ainsi que des FDC de 1986 à 1988 accompagnés chaque fois des timbres non oblitérés. Nous joignons une partie de Hawid Klemmtaschen e.a. pour la collection soigneuse.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#774Een affiche van Keith Haring.
Une affiche par Keith Haring.No longer availableDim. 54 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#701Een buikvaas van Chinees porselein met geel glazuur. Gemerkt met wasstempel.
Un vase pansu en porcelaine de Chine à glaçure jaune. Marque et tampon en cire.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#616Meshed. Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt.
Meshed. Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 381 x 297 cmEstimate: € 300 / 400 -
#812Spiegeltje met twee beschilderde panelen. Chinees werk. Slijtage.
Un petit miroir à deux panneaux. Travail chinois. Usures.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#767Tafelscherm van eikenhout met vier panelen met beschilderd glas met bloementuilen. Omstreeks 1900.
Un paravent à quatre panneaux en chêne, verre peint de bouquets de fleurs. +- 1900.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#717Een vaas van Chinees porselein met sang-de-boeufglazuur.
Un vase en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 90 / 120 -
#626Mahal Shah Abbas. Een groot tapijt van wol. Handgeknoopt.
Mahal Shah Abbas. Un grand tapis en laine nouée main.No longer availableDim. 346 x 256 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#245Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,76 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,76 ct.No longer availableDim. 3,83 gEstimate: € 700 / 800 -
#111Een art nouveau vaas van aardewerk met een meerkleurig decor van narcissen. Gesigneerd ‘G. Fieravino’
Un vase Art Nouveau en faïence, décor polychrome de narcisses. Signé:’G. Fieravino’.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#852Een reeks van zes diepe en zestien platte borden van Chinees porselein met blauw op witte decors van reigers in een landschap. Tijdperk Qianlong. Diverse schilfers en haarscheuren.
Une série de six assiettes profondes et seize assiettes plates en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de grues dans un paysage. période Qianlong. Plusieurs éclats et cheveux.No longer availableDim. Ø 23,50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#649P. Alechinsky“Leur amour...”. Een litho met ets. Gesigneerd en genummerd 35/120 buiten de plaat.
”Leur amour…”. Une lithographie avec une eau-forte. Signée et numérotée 35/120 hors planche.No longer availableDim. 49 x 57 cmEstimate: € 420 / 480 -
#719Vijf meerkleurig porseleinen wandklokjes. Gerestaureerd.
Cinq petites pendules murales en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 21 & 25 cmEstimate: € 50 / 55 -
#598Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en bronze monté en lampe.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 100 / 120 -
#134Een op perkament opgestelde pachtovereenkomst. Engeland, 1769.
Un bail de fermage sur parchemin. Angleterre, 1769.No longer availableDim. 42 x 49 cmEstimate: € 50 / 60 -
#791Een lot strips, waarbij 10 albums van ‘Tangy en Laverdure’, 5 albums van ‘Sjef van Oekel’, 3 albums van ‘Roel Dijkstra’, 3 albums van ‘Yalek’, enz.
Un lot de bandes dessinées, dont 10 albums de ‘Tangy en Laverdure’, 5 albums de ‘Sjef van Oekel’, 3 albums de ‘Roel Dijkstra’, 3 albums de ‘Yalek’, etc...No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#885Twee olielampen van koper en aardewerk, waarbij één met glazen kap en kraaltjes.
Deux lampes à huile en faïence et cuivre, une à abat-jour en verre et perles.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#292Een gebeeldhouwd en verguld houten bas-reliëf met een dooptafereel.
Un bas-relief sculpté et doré en bois, représentant une scène de baptême.No longer availableDim. Ø 70 cmEstimate: € 200 / 240 -
#763Een paar kandelaars van koper en porselein in eclectische stijl. Draadstang te vervangen. XIXe eeuw.
Une paire de candélabres en cuivre et porcelaine, style éclectique. Bec-de-corbeau à remplacer.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#95Een broche van zilver en 18 karaats wit goud bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Broche en argent et or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 7,57 gEstimate: € 400 / 500

