Similar lots by type
-
#424“Cerabati Wasserbillig Luxembourg”. Een oude messingen reclameplaat.
”Cerabati Wasserbillig Luxembourg”. Une affiche publicitaire ancienne en laiton.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#57Een lot van drie verzilverd koperen bas-reliëfs, waarbij twee met voorstellingen naar werken van Goya.
Un lot de trois bas-reliefs en cuivre argenté, dont deux d’après Goya.No longer availableDim. 30 x 45 & 37 x 51 cmEstimate: € 120 / 200 -
#155Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 4,78 gEstimate: € 600 / 800 -
#300Longines AutomaticEen 18 karaats geel gouden herenhorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
Une montre pour homme en or jaune 18 ct et bracelet en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 92,92 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#250Audemars Piguet GenèveEen 18 karaats wit gouden automatische herenhorloge met 18 karaats wit gouden polsband.
Une montre pour homme en or blanc 18 ct à bracelet en or blanc 18 ct.No longer availableDim. 106,90 gEstimate: € 3500 / 5000 -
#65RodaniaEen roestvrij stalen quartzhorloge.
Une montre en acier inoxydable quartz.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#160Een 18 karaats geel gouden broche met beweegbaar bloemvormig middenstuk bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 3,20 ct.
Une broche en or jaune 18 ct à pièce centrale mobile sous forme de fleur sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 3,20 ct.No longer availableDim. 16,35 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#20“Toi et Moi”. Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
”Toi et Moi”. Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,44 gEstimate: € 550 / 650
Other lots in this auction
-
#352Leopold BoschéPeriod: 1865 - 1936Een lot van vijf olieverfschilderijen en een aquarel. Allen gesigneerd.
Un lot de cinq peintures à l’huile et une aquarelle.No longer availableDim. 35 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#133“Kleurrijk circus”. Gemengde techniek. In de geest van Max.
”Cirque et couleurs”. Techniques mixtes. Dans l’esprit de Max.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 100 / 140 -
#26Een loopwagentje van metaal en kunststof in de vorm van een eend.
Un trotteur en forme de canard en plastique et métal.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 50 / 60 -
#390Een ronde salontafel met gerainureerde poten en een gecanneerd tussenblad.
Une table de salon ronde à pieds à rayures et une tablette cannée au milieu.No longer availableDim. 60 x 69 cmEstimate: € 30 / 40 -
#295Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,50 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. VS2.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,50 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct VS2.No longer availableDim. 8,67 gEstimate: € 700 / 900 -
#235Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met twee kleuren diamant met een gezamenlijk gewicht ± 2,63 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de diamants en deux couleurs ayant un poids total de ± 2,63 ct.No longer availableDim. 22,23 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#419Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Bleek in het begijnhof”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Béguinage”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#109Johan Lootens“Rivierlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Paysage et rivière”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 53 x 72 cmEstimate: € 50 / 60 -
#338Een beeld van meerkleurig composiet door Guiseppe Armani.
Statuette en composite polychrome par Giuseppe Armani.No longer availableDim. H. 48 cEstimate: € 120 / 180 -
#30Een 18 karaats geel gouden hanger met 10 gram fine gold 999.9.
Un pendentif en or jaune 18 ct, 10 grammes d’or fin 999.9.No longer availableDim. 11,64 gEstimate: € 400 / 500 -
#152“De Serenade”. Kopie naar Domenico Morelli (XIXde eeuw). Olieverf op doek.
”La Sérénade”. Une copie d’après Domenico Morelli (XIXème siècle). Huile sur toile.No longer availableDim. 124 x 95 cmEstimate: € 100 / 120 -
#47Een lot oude ‘patakons’, gepolychromeerde aardewerken plaquettes als decoratie voor toteman of cougnou.
Un lot de ‘patakons’ anciens, plaquettes en faïence pour cougnou.No longer availableDim. Ø 12 cmEstimate: € 120 / 180

