Other lots by Pauwels
#223
Een milieu-de-table van verzilverd metaal ùet glazen recipiënt.
#386
Een Oezbeeks handgeknoopt kleed van zijde.
#483
“Vier personages op een paard”. Een Afrikaans (?) bronzen groep.
#195
#569Van Soest
“Ontwerp voor een glasraam”. Gesigneerd. Olieverf op paneel.
"Conception d'un vitrail". Signé. Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100/150 -
#600
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant de +- 0,90 ct EVVS1. et brillants d'un poids combiné de +- 0,56 ct.No longer availableDim. 4,38 gEstimate: € 3300/3500 -
#399
“Kleurrijk abstract met bloemen.” Gemengde techniek op papier, op paneel.
#484Eugène DemanePeriod: °1940
“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#330
#26
Een armstoel in Régencestijl.
#510Jeager-Lecoutre
Een reisklokje met vergulde kast en in lederen etui. Werkende staat.
#281
Een vrouwenbuste van gepatineerd zamak op sokkel van onyx met goudgepatineerde pootjes.
Buste de femme en zamac patiné sur socle en onyx avec pieds patinés or.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 120/200