#690Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met vier tapse poten. XIXe eeuw.
#303Een lot van veertien beeldjes allerlei van meerkleurig porselein.
#470Een Friese staartklok, compleet met ornamenten, slinger en gewichten. Recent werk.
#138Driedelig klokstel van brons in eclectische stijl. Gemerkt : Cie des Bronzes.
#135Een 18 karaats geel gouden halssnoer.
#670Een snijblok met slagersmes, kurkentrekker en wiegmes.
#486Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#5061 gouden herdenkingsmunt “Koppeling Sojoez-Apollo” genummerd 03422/10000. Au 900/1000. USSR 1975.
1 pièce de commémoration “Amarrage Soyouz-Apollo”. Numérotée 03422/10000. Au 900/1000. URSS 1975.No longer availableDim. 34,60 gEstimate: € 1200 / 1500 -
#404Twee Chinese schilderingen met vogels in landschappen. Gouache op zijde.
Deux peintures chinoises en gouache sur soie représentant des oiseaux dans des paysages.No longer availableDim. 80 x 30 cmEstimate: € 50 / 75 -
#20Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
#122Jean Larronaire“Solitude”. Aquarel en potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘74.
Solitude . Aquarelle et crayon sur papier. Signé et daté 74.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#503Johan LewiPeriod: °1957“Personage met ei en een andere”. Keramiek. Niet gesigneerd.
Personnage avec oeuf et un autre . Céramique. Non signé.No longer availableDim. H. 67 cmEstimate: € 100 / 150