Other lots in this auction
-
#221Een antieke tschako met pluimen. Frankrijk (?)
Un tshako antique avec des plumes. France (?)No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#563Een Chinese dekselpot van powder-blue porselein. Tijdperk Qinglong. Deksel gerestaureerd.
Un pot en porcelaine de Chine bleu poudre avec couvercle. Epoque Qinglong. Couvercle restauré.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 220 / 280 -
#647Een sierbord van Turks porselein met een meerkleurig reliëfdecor van bloemen.
Une assiette décorative en porcelaine turque avec un décor en relief multicolore de fleurs.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#430Een antieke gietijzeren jardinière.
Une ancienne jardinière en fonte.No longer availableDim. h: 35 cm Ø: 45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#250Een 18 karaats geel gouden ketting en hanger van bij elkaar gesmolten goud klompje.
Un collier en or jaune 18 carats et un pendentif de pépite d'or fondu.No longer availableDim. 37,96 g. L 30 cm L 3 x 1,8 cmEstimate: € 1100 / 1200 -
#508Een paar antieke gepolychromeerde houten Boeddhistische beeldjes.
Une paire de figurines bouddhistes anciennes en bois polychrome.No longer availableDim. h: 21 & 22,5 cmEstimate: € 200 / 220 -
#685Een sobere eikenhouten kapstok met zes hangers.
Un porte-manteau en chêne à six crochets.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 30 / 40 -
#81Drie theepotten van Naams aardewerk. Lichte randschade XIXe eeuw.
Trois théières en faïence de Namur. Egrenures au bord. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 11 - 13 cmEstimate: € 60 / 100 -
#307Italiaanse vleesschaal met deksel van monochroom wit aardewerk. Deksel versierd met drie vruchten in reliëf als dekselknop.
Plat de viande italien avec couvercle monochrome en faïence blanche. Couvercle décoré de trois fruits en relief comme bouton du couvercle.No longer availableDim. L. 55 cmEstimate: € 80 / 100 -
#186Een uit vier delen opgebouwde bibliotheek in koloniale stijl met onderaan twee maal twee paneeldeuren en bovenaan twee maal twee gevitreerde deuren.
Une bibliothèque de style colonial en quatre parties avec deux fois deux portes à panneau en bas et deux fois deux portes vitrées en haut.No longer availableDim. H. 223, B. 217, D. 57 cmEstimate: € 300 / 500 -
#146Een groengepatineerd gietijzeren vogelbad met schelpvormig bassin en twee vogeltjes.
Bain d'oiseaux en fonte patinée verte avec bassin en forme de coquille et deux oiseaux.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 160 / 180 -
#274“Kinderen op een landweg”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Enfants sur une route de campagne . Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 23 x 34 cmEstimate: € 90 / 110

