Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Parkzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Leon Abry
Period: 1857 - 1905

“Parkzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

Vue parc . Huile sur toile. Signé.
Dim. 50 x 64 cm
SKU: 1512200262.
Auction day: 15 December 2020 19:00
Catalogue #262
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #469

    “Moderne compositie”. Olieverf op papier. Onleesbaar gesigneerd.

    Composition moderne . Huile sur papier. Signé illisible.
    No longer available
    Dim. 112 x 77 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #608

    Een dekselvaas van Imari-porselein met een Fo-hond op het deksel. Omstreeks 18OO.

    Un vase en porcelaine Imari à couvercle avec un chien Fo sur le couvercle. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #661

    Een lot van 31 gekleurde glazen op voet, bestaande uit 11 blauwe, 11 groene en 9 rode.

    Un lot de 31 verres à pied colorés, composés de 11 bleus, 11 verts et 9 rouges.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #627

    Een verguld zamakken schouwpendule, getooid met een allegorische voorstelling op de oogst. Met slinger en sleutel. Zonder dekglaasje. Achterste plaat beschadigd en bijgewerkt.

    Une pendule de cheminée en régule doré, décorée d'une représentation allégorique de la récolte. Avec balancier et clé. Sans couvercle en verre. Plaque arrière endommagée et réparée.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #44

    “De Klokkengieters”. Gravure.

    Les fondeurs de cloches . Gravure.
    No longer available
    Dim. 48 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #361

    Een lot van vijf verschillende kruisbeelden, een losse houten corpus en twee wassen religieuze plaquettes.

    Un lot de cinq crucifix différents, un corpus en bois sans crucifix et deux plaques religieuses en cire.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #224

    Een grijsgepatineerde houten spiegel in Lodewijk XV-stijl, versierd met een vrouwenprofiel in reliëf.

    Un miroir en bois patiné gris de style Louis XV, décoré d'un profil de femme en relief.
    No longer available
    Dim. h: 117 cm
    Estimate: € 150 / 160
  • #557

    Een vaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van draken, vogels en leeuwenkoppen.

    Un vase en porcelaine de Chine bleu et blanc décoré de dragons, d'oiseaux et de têtes de lion.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #252
    Theo De Cooremeter

    “Herfstzicht aan het kanaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Vue d'automne au bord du canal . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 105 x 102 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #517

    Een paar antieke Aziatiasche houten voorouderbeelden met wenscompartiment in de rug. Sporen van polychromie.

    Une paire de statues d'ancêtres asiatiques antiques en bois avec compartiment à souhaits à l'arrière. Traces de polychromie.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #471

    Vijf diverse porseleinen en aardewerken vazen waarvan een paar Imari vaasjes, een gemberpot (haarscheur, geen deksel), een Chinees vaasje met famille rose decor en een blauw en wit balustervaasje.

    Cinq différents vases en porcelaine et faïence, dont une paire de vases Imari, un pot à gingembre (cheveu, sans couvercle), un vase chinois à décor famille rose et un vase balustre bleu et blanc.
    No longer available
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #108
    Val Saint-Lambert

    Een geslepen kristallen punchstel met vergulde rand en punchlepel. Onderaan gemerkt. Voor 12 personen.

    Une garniture à punch en cristal taillé serti d'un bord doré et avec sa louche à punch. Marqué en bas. Pour 12 personnes.
    No longer available
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More