#321
Een applique met twee lichtpunten in Lodewijk XIV-stijl. Op elektriciteit.
#454Moriya ShoteiPeriod: 1890 - 1972
#193
#626
Een recente staande klok met koperen wijzerplaat met opschrift “Tempus Fugit”.
#134Lucien Van de VeldePeriod: 1910 - 1997
“Bij het haardvuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#103
Service à thé composé de 12 cuillères, d'une pince à sucre et d'un tamis. Dans la cassette de la maison E.M. Anthony à Anvers. Poinçons français, deuxième titre.No longer availableDim. 312,60 gEstimate: € 50/80 -
#5
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een koraal.
#175
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct. en een Zuidzeeparel. Met certificaat.
Un collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,24 ct. Et une perle des mers du Sud. Avec certificat.No longer availableDim. parel:11-12 mm. 4,30 gEstimate: € 450/550 -
#460
Een paar stenen tempelleeuwen.
#1Porcegama, Valencia
Canard avec poussins . Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 31,5 cmEstimate: € 40/60 -
#56
Un piédestal de présentation en bois, décoré d'une couronne de laurier sculptée.No longer availableDim. 80 x 48 x 45 cmEstimate: € 60/80 -
#274
Enfants sur une route de campagne . Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 23 x 34 cmEstimate: € 90/110