Similar lots by type
-
#297Een lot van elf ingekleurde XIXe eeuwse herdrukken van XVIIe en XVIIIe eeuwse kaarten.
Lot de onze réimpressions en couleur du XIXème siècle de cartes du XVIIème et du XVIIIème siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#532CorneillePeriod: 1922 - 2010“Mémoire de Cuba”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘03 en genummerd 25/200 buiten de plaat.
Mémoire de Cuba . Une lithographie. Signée, datée '03 et numérotée 25/200 hors planche.No longer availableDim. 39 x 30 cmEstimate: € 160 / 200 -
#724“Rokende vrouw met ontblote borst”. Een ingekaderde foto. Mogelijk Herman Selleslags.
Femme fumante à poitrine nue. Une photo encadrée. Peut-être Herman Selleslags.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#714“Orpheus”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 1/30 buiten de plaat.
Orphée . Une gravure. Signée et numérotée 1/30 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 55 x 27 cmEstimate: € 30 / 60 -
#502Twee kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’. Eén met gebroken glas.
Deux reproductions d'art, publiées par Art Multiples Amsterdam . L'une avec le verre brisé.No longer availableDim. 94 x 96 & 123 x 97 cmEstimate: € 40 / 60 -
#139“Meisje met hondjes” & “Meisje met katjes”. Twee geaquarelleerde litho’s naar werken van Arthur John Elsley.
Fille aux chiens & Fille aux chatons . Deux lithographies aquarelles d'après les oeuvres d'Arthur John Elsley.No longer availableDim. 66 x 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#529Drie kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’.
Trois reproductions d'art, publiées par Art Multiples Amsterdam .No longer availableDim. 63 x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#364Frans Van Giel“Moeder en Kind”. Droge naald. Gesigneerd binnen en buiten de plaat, gedateerd 1956 en genummerd 23/30.
Mère et enfant. Pointe sèche. Signée dans et hors planche, datée 1956 eet numérotée 23/30.No longer availableDim. 26,5 x 19,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#34Een lot van drie kleurenetsen:- “Het drogen van de was”. Alfred Van Neste. 169/350.- “Interieur”. Albert Geudens. 173/300. - “Gevel bij nacht”. Albert Geudens. 260/300.Allen Gesigneerd buiten de plaat.
Lot de gravures en trois couleurs: - Séchage du linge . Alfred Van Neste. 169/350. - Intérieur . Albert Geudens. 173/300. - Façade de nuit Albert Geudens. 260/300. Tous signés à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 30 x 24; 50 x 40 & 29,5 x 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#522Twee kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’.
Deux reproductions d'art, publiées par Art Multiples Amsterdam .No longer availableDim. 90 x 109 & 93 x 93 cmEstimate: € 40 / 60 -
#4Thomas RomanPeriod: 1923 - ?“Sluispoort” & “Kerk”. Twee etsen. Gesigneerd en resp. 10/50 & 13/99 buiten de plaat. Met begeleidend boek over de kunstenaar.
Sluispoort & Kerk . Deux gravures. Signées et 10/50 & 13/99 respectivement à l'extérieur de la planche. Avec livre d'accompagnement sur l'artiste.No longer availableDim. 33 x 22,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#14Twee ingekleurde etsen uit de reeks “De zeven hoofdzonden beheerst door de dood” van James Ensor. In de plaat gesigneerd en met een apocriefe handtekening in potlood.
Deux eaux-fortes colorées de la série Les sept péchés capitaux gouvernés par la mort de James Ensor. Signée dans la planche et avec une signature apocryphe au crayon.No longer availableDim. 9,5 x 14 cmEstimate: € 50 / 80 -
#572CorneillePeriod: 1922 - 2010“La Reine du monde”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd ‘98 buiten de plaat. Artiestenproef.
La Reine du monde . Une lithographie. Signée et datée 98 à l'extérieur de la planche. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 56 x 75 cmEstimate: € 260 / 300 -
#349Anton PieckPeriod: 1895 - 1987“Begijnhof Lier”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 75/150 buiten de plaat.
Begijnhof Lier . Sérigraphie. Signée et numérotée 75/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 35 / 55 -
#692Thalline (?)“Masai”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 1973 en genummerd 9/24 buiten de plaat.
Masai . Une lithographie. Signée, datée 1973 et numérotée 9/24 hors planche.No longer availableDim. 74 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#509Klatt“Rainbow” & “Close encounters”. Twee zeefdrukken. De tweede in de drukplaat gesigneerd.
Arc-en-ciel & Rencontres rapprochées . Deux sérigraphies. La seconde signée dans la planche d'impression.No longer availableDim. 56 x 77 cmEstimate: € 60 / 80 -
#682“Zonder titel, 1980 (ordine e disordine)”. Een kunstdruk naar een werk van Alighiero Boetti.
“Sans titre, 1980 (ordine e disordine)”. Edition d’art d’après Alighiero Boetti.No longer availableDim. 110 x 97 cmEstimate: € 200 / 220 -
#42Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987Twee kleurenetsen met zichten op Antwerpen. Beide Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 161/350 & 204/350.
Deux gravures en couleur avec vue sur Anvers. Les deux signées à l'extérieur de la plaque et numérotées 161/350 & 204/350.No longer availableDim. 36,5 x 49,5 & 42,5 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#354Maurice Langaskens“Le Célibataire”. Een kleurenets. Tweede staat. Gesigneerd buiten de plaat.
Le Célibataire . Une gravure en couleur. Deuxième état. Signé à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#512Twee kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’.
Deux reproductions d'art, publiées par Art Multiples Amsterdam .No longer availableDim. 88 x 119 & 67 x 97 cmEstimate: € 40 / 60 -
#582Salvador Dali“La montre molle”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 43/300 buiten de plaat.
La montre molle . Une lithographie. Signée et numérotée 43/300 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 75 x 50 cmEstimate: € 320 / 360 -
#742Van Dyck quitte Rubens pour se rendre en Italie”. Een grote lithografie van Cornillet naar een werk van Dekeyser.
Van Dyck quitte Rubens pour se rendre en Italie. Une grande lithographie de Cornillet d'après une œuvre de Dekeyser.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#339Norbert Ceulemans“Antwerpen anno 1985”. Gesigneerd buiten de plaat.
Anvers en 1985 . Signé à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 76 x 115 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#309Jean PonsPeriod: 1913 - 2005“Composities”. Twee lithografieën. Beide gesigneerd, genummerd 61/99 en respectievelijk gedateerd ‘50 & ‘51.
Compositions . Deux lithographies. Les deux signées, numérotées 61/99 et datées 50 & 51, respectivement.No longer availableDim. 39,5 x 57 & 41 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#191Een paar Moriaankandelaartjes.
Quelques chandeliers morians.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 260 / 300 -
#201Val St-LambertEen kristallen amberkleurige vaas versierd met bloemen. Gesigneerd op de buik.
Un vase en cristal de couleur ambre décoré de fleurs. Signé sur le ventre.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 180 / 250 -
#253Een paar art nouveau vazen van iriserend glas, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.
Paire de vases art nouveau en verre irisé décorés de fleurs peintes à la main.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 120 / 140 -
#701Een Murano vaas.
Un vase de Murano.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#687Acht borden en een vierkante schotel van wedgwoodporselein met vergulde randen, druivenranken op de vleugel en dansende putti in het plat. De decors gesigneerd ‘J. Hodgkiss’. Onderaan gemerkt.
Huit assiettes et un plat carré en porcelaine Wedgwood aux bords dorés, vigne sur l'aile et putti dansant dans le creux. Les décors sont signés J. Hodgkiss . Marqué en bas.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#540Een paar cakestands met ronde glazen bladen in drie niveaus.
Une paire de présentoirs à gâteaux avec des plateaux en verre ronds sur trois niveaux.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 100 / 120 -
#234Een bolle lantaarn van brons en glas.
Une lanterne sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 400 / 440 -
#122“Nuestra Santa de los Desamparados”. Veelkleurig tegeltableau met 23 tegels. Gemerkt: Azulejos L. Mora, Manises (Valencia).
Nuestra Santa de los Desamparados . Panneau de carreaux multicolores avec 23 tuiles. Marqué: Azulejos L. Mora, Manises (Valence).No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#722“Stilleven met bloemen”. Aquarel op papier. Niet gesigneerd.
Nature morte aux fleurs . Aquarelle sur papier. Non signé.No longer availableDim. 54 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#85Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,68 ct. en onyx.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants taillés en brillant d'un poids combiné de ± 0,68 ct et d'onyx.No longer availableDim. 13,88 gEstimate: € 900 / 1000 -
#785Een lot van zes bolle witglazen hanglampen.
Une suite de six lampes suspendues convexes en verre blanc.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 200 / 240

