#822Lima
Vijf diverse locomotieven HO.
Cinq locomotives différentes HO.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#430
Een 18 karaats geel gouden ketting met schakels.
#823
Een fotokadertje en een een Chinees brievenkokertje van fijn gesculpteerd ivoor. XIXe eeuw.
Un cadre-photos en un porte-lettres chinois en ivoire finement sculptés. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 11 - 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#805
Een bas-reliëf met een voorstelling van putti en een hond.
#819
Een divers lot posters uit het interbellum.
#699
Een salontafel met een rond zwart marmeren blad op messingen voet.
#410
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant de ± 0,15 ct et de saphirs baguettes ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 650 / 750 -
#696Gabbeh
#846
Een paar stoelen en een paar nachtkastjes van witgepatineerd hout met marmeren blaadjes in Lodewijk XVI-stijl.
Une paire de chaises et une paire de tables de chevet en bois à patine blanche et tablettes en marbre style Louis XVI.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#460
Paar fauteuils van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl.
Une paire de fauteuils en noyer sculpté style Louis XV.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#344Lisette Heeffer
“Avondrust” . Olieverf op doek. Met certificaat.
“Soirée tranquille”. Huile sur toile. Avec certificat.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#86
Een paar fauteuils in Lodewijk XV-stijl van wit- en roodgepatineerd hout en bekleed met naaldwerk.
Une paire de fauteuils style Louis XV en bois à patine rouge et blanc et revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 75 / 100