#329Degusserie“Napoleon te Sint-Helena.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine restauratie.
”Napoléon à St. Hélène”; Huile sur toile. Signée. Petite restauration.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#140Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et saphirs ayant un poids total de ±2,40 ct.No longer availableDim. 5,15 gEstimate: € 900 / 1000 -
#177Zwarte lederen handtas van het merk Céline. Met stofhoes.
Un sac à main de la marque Céline en cuir noir. Avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 330 / 380 -
#47Houten maquette van een vissersboot.
#122Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927“Vissersboten op de Schelde met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche sur l’Escaut et fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 43 cmEstimate: € 180 / 240 -
#23Een sobere kubusvormige presenteervitrine.
Une vitrine de présentation en forme de cube.No longer availableDim. h: 40,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#456Een handgeknoopte wollen loper.
Numéros reliés du magazine Robbedoes (7 pièces entre avril 1950 et mars 1952). 32,33,35,36,37,38,39. Usures, traces de papier collant, petits dégâts.No longer availableEstimate: € 280 / 320