Similar lots by type
-
#387Een lot met zeven verschillende kleine reisklokjes in diverse uitvoeringen. Met sleuteltjes.
Un lot de sept pendules de voyage, divers. Avec clés.No longer availableDim. h: 8 - 20 cmEstimate: € 70 / 100 -
#892Een art nouveau schouwklokje van bruingepatineerd plaaster, versierd met een jonge vrouw met een boek. Achteraan gesigneerd.
Une pendule de cheminée Art Nouveau en plâtre patiné brun, décoration représentant une jeune femme et un livre. Signée au dos.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 50 / 60 -
#183Een cartelklok van verguld brons in Lodewijk XV-stijl.
Un cartel en bronze doré, style Louis XV.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 360 / 380 -
#678Een verguld bronzen cartelklok in Lodewijk XV-stijl. Het werk op batterijen.
Un cartel en bronze, style Louis XV. Travail sur batteries.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 200 / 230 -
#141Een Napoleon III schouwpendule van zwartgelakt hout met vier getorste zuiltjes, met messingen monturen en inlegwerk. Zonder sleuteltje.
Une pendule de cheminée Napoléon III en bois laqué noir à quatre colonnes torsadées, montures en laiton et aux incrustations.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#283Th. Moore, IpswichEen koperen lantaarnklok. Gemerkt in de wijzerplaat. Met slinger en gewichten.
Une pendule lanterne. Marque dans le cadran. Avec balancier et poids.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 120 / 200 -
#148Een wandklok van gebeeldhouwd en zwartgelakt perenhout. Zwarte woud.
Une horloge murale en poirier sculpté et laqué noir. Forêt Noire.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#95Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,60 ct. en vier grijze parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,60 ct.No longer availableDim. 11,70 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#267Een oude zinken paardenkop.
Une tête de cheval en zinc.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 160 / 180 -
#584Armand JamarPeriod: 1870-1946“Huis in de Jekervallei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Maison dans la vallée Jeker”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#334Gustave DierkensPeriod: 1885 - 1940“De Piere uit de Assels, Drongen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en achteraan gedateerd juni 1939.
”Le Piere, Assels, Drongen”. Huile sur panneau. Signé et daté au dos juin 1939.No longer availableDim. 34 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#681Daum, FranceEen sierstuk van meerkleurig glaspasta. Onderaan gemerkt.
Une pièce de décoration en pâte à verre. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 200 / 300 -
#538Paar compotes met famille rose decor. Beide met een haartje.
Une paire de compotiers, décor famille-rose. Tout deux avec un cheveu.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#576MetroEen mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
Un tapis en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 230 x 160 cmEstimate: € 50 / 80 -
#263Wandtapijtje met twee personages. Handgeweven (slijtage).
Tapis mural , deux personnages. Nouée main ( usures).No longer availableDim. 145 x 180 cmEstimate: € 80 / 120 -
#683Een allegorisch beeld van zamak op een roze marmeren sokkel.
Une statue allégorique en régule sur un socle en marbre rose.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#780Een gebeeldhouwde houten stoel van twee gebeeldhouwde planken massief hout. De rugleuning in de vorm van een maniok stampende vrouw. Afrikaans werk.
Une chaise en bois sculpté fait à partir de deux planches en bois massif. Le dos en forme de femme qui pétrit du manioc. Travail africain.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#808Japanse cloisonné vaas, omstreeks 1930.
Un vase japonais en cloisonné, +- 1930.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 60 / 100 -
#785Matchbox Series 66; 68; 71 & 72Vier speelgoedautootjes in originele doosjes:- Greyhound reisbus.- Mercedes bus. - Jeep Pick-up.- Standard Jeep.
Quatre voitures jouets, emballages d’origine:- Greyhound bus de voyage.- Mercedes bus.- Jeep Pick-up.- Standard Jeep.No longer availableEstimate: € 80 / 100

