Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Pastorale scène”. Een XIXde eeuwse gobelin. Kleine restauratie.

“Pastorale scène”. Een XIXde eeuwse gobelin. Kleine restauratie.

”Scène pastorale”. Un gobelin du XIXème siècle. Petite restauration.
Dim. 228 x 560 cm
SKU: 2409190201.
Categories: Tapijt, XIXe eeuw.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #201
Estimate: € 1000 / 1200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #390

    Een halssnoer met bijpassende oorbellen van zilver met twee hangers van 18 karaats geel goud.

    Bracelet et boucles d’oreilles assorties en argent avec deux pendentifs en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 35,70 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #435

    Twee zakhorloges van zilver en één van Omega van gegraveerd verguld metaal.

    Deux montres à gousset en argent et une de la marque Omega en métal gravé et doré.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #430

    Vier verschillende dameshorloges van roestvrij staal.

    Quatre montres de dame différentes en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #882

    “Waterval”. Een XIXe eeuwse Japanse houtsnede. Niet gesigneerd.

    ”Cascade”. Une gravure sur bois ancienne japonais. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 14 x 21,7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #370

    Een 18 karaats geel gouden broche bezet met pareltje (één ontbreekt), twee hangers waarvan een kruisje en een kleine ring.

    Broche en or jaune 18 ct sertie d’une perle (l’autre manque), deux pendentifs dont un crucifix et une petite bague.
    No longer available
    Dim. 6,75 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #360

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband en ring, we voegen er twee te herstellen schakelarmbanden van 18 karaat aan toe en één 14 karaats geel gouden gedraaide armband.

    Bracelet à maillons et bague en or jaune 18 ct. Nous ajoutons deux bracelets à maillons à réparer en or 18 ct et un bracelet torsadé en or jaune 14 ct.
    No longer available
    Dim. 13,59 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #405
    Dinh Van

    Een te herstellen schakelarmband van 18 karaats geel goud en staal. We voegen er een paar oorbellen en een armband van zilver en stof aan toe.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct et acier. Nous ajoutons une paire de boucles d’oreilles et un bracelet en argent et tissu.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #20
    Il Bisonte

    Een roestvrij stalen horloge met zwart lederen polsband in originele doos. Italian design. Swiss Movement.

    Montre en acier inoxydable à bracelet en cuir noir dans la boîte d’origine. Italian design, Swiss movement.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #350
    Dinh Van

    Een te herstellen 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or blanc et jaune 18 ct. A réparer.
    No longer available
    Dim. 7,56 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #260
    Dinh Van

    Een lederen halssnoer in originele doos.

    Collier en cuir dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #375

    Drie verschillende 18 karaats geel gouden ringen waarvan één bezet met pareltjes en diamant oude slijp.

    Trois différentes bagues en or jaune 18 ct dont une sertie de perles et de diamants de taille ancienne.
    No longer available
    Dim. 5,60 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #65
    Omega, Geneve

    Een Chronostop chauffeurshorloge uit de jaren zestig met roestvrij stalen polsband.

    Montre de chauffeur de type Chronostop des années 60, avec bracelet en acier inoxydable rapporté.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 360
  • #15
    Il Bisonte

    Twee verschillende zilveren hangers met lederen koord. In originele doos en hoesje.

    Deux différents pendentifs à corde en cuir. Dans la boîte et le sachet d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #395

    Een ring met bijpassende armband van zilver.

    Bague en argent et bracelet assorti.
    No longer available
    Dim. 69,10 g
    Estimate: € 50 / 100
  • #674

    “Romantisch landschap met personages, vee en een ruïne”

    ”Paysage romantique, personnages, bétail et une ruine”.
    No longer available
    Dim. 27 x 46 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #705

    Een grote verguld houten trumeau in Louis-Philippestijl. Medio XIXe eeuw.

    Un grand trumeau doré style Louis-Philippe. Mi- XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 220 x 105 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #895

    Een grote godslamp van brons en messing. XIXe eeuw.

    Lampe de sanctuaire en bronze et laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #620

    Vier gezwarte perenhouten tabaksdoosjes, waarvan drie met een deksel bekleed met bruin schildpad. Tijdperk Napoléon III. Enige slijtage.

    Quatre petites tabatières en poirier noirci dont trois ont le couvercle couvert d’écaille brune. Epoque Napoléon III. Quelques usures.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #440

    Een te herstellen armband bezet met parels, git en koraal en met 18 karaats geel gouden slot.

    Bracelet à fermoir en or jaune 18 ct et formé de perles, de corail et de jais.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #5
    Girard Perregaux

    Een roestvrij stalen horloge. Quartz. Swiss.

    Montre en acier inoxydable. Quartz. Swiss.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #265
    Dinh Van Paris

    Een roestvrij stalen horloge met lederen polsband in originele doos. Swiss Made.

    Montre en acier inoxydable à bracelet en cuir dans la boîte d’origine. Swiss Made.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #689

    “Vrouw met kat”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    ”Femme et chat”. Une gravure sur bois en couleurs japonaise. Signée. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 68 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #330

    Een 18 karaats geel goud bolletjes armband met hanger in de vorm van een belletje.

    Bracelet à petites boules en or jaune 18 ct avec pendentif en forme d’une clochette.
    No longer available
    Dim. 6,56 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #380
    Il Bisonte

    Een roestvrij stalen horloge met bruin lederen polsband in originele doos.

    Montre en acier inoxydable à bracelet en cuir brun. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100

Other lots in this auction

  • #560

    Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een voetbankje met dezelfde bekleding aan toe.

    Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV. Nous ajoutons un repose-pieds avec le même revêtement.
    No longer available
    Dim. H. 88 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #116

    Een tweedeurskast van gebeeldhouwd eikenhout.

    Une armoire à deux portes en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. h 140 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #770

    Een oud ankerlicht van rood en geel koper. Gemerkt van Tavernier te Oostende.

    Une ancienne lumière de navigation en cuivre jaune et rouge. Marque Tavernier, Ostende.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #144

    Een Reliquiarium met verschillende heiligen en een wassen zegel in een kader.

    Un Reliquaire à plusieurs Saints et un tampon en cire dans le cadre.
    No longer available
    Dim. 23 x 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #433

    Oude houten graanschepel.

    Une ancienne pelle à grains.
    No longer available
    Dim. L. 115 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #407

    Een vaas en een karaf van geslepen mauve en kleurloos Boheems kristal. Bijgevoegd een vaas op boet van geslepen blauw en kleurloos kristal van Val St. Lambert, maar niet gemerkt.

    Un vase et une carafe en cristal taillé de Bohème bleu. Nous ajoutons un vase sur pied en cristal bleu et incolore Val St. Lambert non marqué.
    No longer available
    Dim. h: 25 - 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #365

    Een 14 karaats geel gouden bloemvormige ring bezet met een briljantje.

    Bague en or jaune 14 ct en forme de fleur sertie d’un petit brillant.
    No longer available
    Dim. 3,53 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #48

    Een lot zilver en verzilverd metaal, waarbij een wijwatervaatje, een tangetje en een lepeltje van zilver.

    Un lot d’argent et métal argenté, comprenant un bénitier, une pince et une cuillère en argent.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #792

    Een paar houten meesterstukjes in de vorm van een octahedron.

    Paire de pièces de maîtrise en bois, formant octahèdres.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #245

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,76 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,76 ct.
    No longer available
    Dim. 3,83 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #56

    Drie bijzettafeltjes met rieten blad. Lodewijk XV-stijl

    Trois petites tables à tablettes en roseau. Style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 52 x 100 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #888

    Een cakeschaal van meerkleurig en verguld porselein met bijpassend mes, versierd met een bloemendecor. We voegen er een aardewerken pudding-/cakevorm aan toe.

    Un plat à cake en porcelaine polychrome et dorée avec couteau assorti, décoration de fleurs. Nous ajoutons un moule à cake ou pudding.
    No longer available
    Dim. l: 38 & 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More