#446Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#466Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#506Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#399AfghanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#56Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#116Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#306Een Roemeens wollen tapijt met een decor dieren en ruiters.
#456Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#266Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#286ScipitarEen handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
#476Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#136ScipitarEen handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
#616Een handgeknoopt Perzisch tapijt wol.
#276HerizEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#86Een handgeknoopt Kaukasisch tapijt. Medio XXe eeuw.
#66Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#496Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#126Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#106KazakEen handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.
#16Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#404MeshedEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#726KrachiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 122 x 83 cmEstimate: € 70 / 80
#25Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 2,47 gEstimate: € 500 / 600 -
#461Een Chinese keizer en keizerin, opgebouwd uit plaatjes ivoor.
Deux statues en plaquettes d’ivoire représentant un empereur et une impératrice.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#250Een 18 karaats wit en geel gouden slavenarmband bezet met briljanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 6,50 ct. en een fancy diamand van ± 0,50 ct.
Bracelet d’esclave en or blanc et jaune 18 ct serti de brillants et de baguettes ayant un poids total de ± 6,50 ct et d’un fancy diamond de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 49,22 gEstimate: € 5500 / 6500 -
#222Charles Demets“Allée Verte, Brussel” en “Gentpoort, Brugge”. Paar aquarellen. Gesigneerd en gedateerd 1916.
“Allée Verte, Bruxelles” et “Porte de Gand, Bruges”. Deux aquarelles. Signées et datées 1916.No longer availableDim. 45 x 68 cmEstimate: € 100 / 120 -
#334Een ovale spiegel in ijzeren kader, versierd met bloemen.
#673Een beeld van gesculpteerd hout. Zuid-Oost Azië.
Une statue en bois sculpté, Asie Sud-est.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120 / 180 -
#554Een foto van een neushoorn op plexiglas.
Une photographie sur plexi, représentant un rhinocéros.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 120 / 150 -
#718Een netsuke van gesculpteerd en deels gepolychromeerd Japans ivoor in de vorm van een wijze met staf.
#786Een aan weerskanten verlengbare bijzettafel met getorste poten.
#181“De druivenplukster.” Een beeld van albast.
“Vendangeuse de raisins”. Une statue en albâtre.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
Un lot d’objets divers, principalement en cristal incolore, comprenant une coupe et cloche, deux verseuses différentes, un petit vase à fleurs et un porte-serviettes, celui-ci avec un éclat au pied.No longer availableEstimate: € 30 / 50