#495Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.
#639Een paar gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rieten rugleuning.
#644Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.
#472“Abstracte bloemen.” Een paar werkjes, olieverf op papier.
#499Bernard JardelAbstracte compositie, olieverf op paneel, getekend Bernard Jardel.
#313CassinEen lot van 3 blauwe porseleinen beeldjes van kwartels. Onderaan gemerkt.
#84Pierre VerbekePeriod: 1895 - 1962“Vissersboten”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Fishermen's Boats". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 33 x 43cmEstimate: € 100 / 150 -
#305Een houten schildersezel.
A wooden easel.No longer availableDim. 167 x 62cmEstimate: € 100 / 140 -
#329“Een kindje ten doop”. Een schilderij, olieverf op metaal. Onderaan gesigneerd.
"A baby at baptism". A painting, oil on metal. Signed at the bottom.No longer availableDim. 38 x 28cmEstimate: € 25 / 75