#34“Leopold Vermeiren”. Een tekening op papier, onderaan gesigneerd.
#324“Les Oies du frère Philippe”, Fable de la Fontaine. 19de eeuwse spotprent.
"The Geese of brother Philippe", Fable by La Fontaine. 19th-century satirical print.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#439“Abstract werk in de geest van Gleizes” Gemengde techniek op doek op board. Apocrief gesigneerd door onbekende auteur..
#669Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#241Een satijnen trouwkleed met lange sleep. 04041946.
A satin wedding dress with a long train. 04041946.No longer availableDim. l: 140 cm sleep 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#467Een lot van zeven spekstenen amuletten.
A lot of seven soapstone amulets.No longer availableDim. +- 7 x 7 cmEstimate: € 40 / 45 -
#303Een lot van 5 oude houten hoedenvormen.
#570Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,26 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
An 18 karat white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.26 ct. and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 500 / 600 -
#305Een houten schildersezel.
A wooden easel.No longer availableDim. 167 x 62cmEstimate: € 100 / 140 -
#36Een kaarttafel met klapblad in gefineerd mahoniehout en groen vilten blad.
A card table with folding top in veneered mahogany and green felt surface.No longer availableDim. 73 x 80 x 80cmEstimate: € 50 / 75