#164‘Hoevezicht’, olieverf op paneel in vergulde kader, toegeschreven aan Louis Pulinckx.
#19“Carte de Camps”. Een paar landkaartlitho’s op papier. Opschriften “De La Bussiere et de Fegnies” & “De Bavay et de Kievrain”.
"Carte de Camps". A pair of lithographic maps on paper. Inscriptions "De La Bussiere et de Fegnies" & "De Bavay et de Kievrain".No longer availableDim. 37 x 32cm & 27 x 37cmEstimate: € 40 / 80 -
#179Perrault Léon Bazile“Liggende Cupido.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#576MuresEen handgeknoopt Oosters loper van wol met een geometrisch motief.
A hand-knotted oriental carpet made of wool with a geometric motif.No longer availableDim. 309 x 93 cmEstimate: € 60 / 100 -
#370Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.
#589Een spiegel met een vergulde houten kader.
A mirror with a gilded wooden frame.No longer availableDim. h 107 x b 76 cmEstimate: € 80 / 120 -
#40Een armband met drie rijen akoya parels en een 18 karaats witgouden slot bezet met robijnen.
A bracelet with three rows of Akoya pearls and an 18 karat white gold clasp adorned with rubies.No longer availableDim. H. 33 en 30 cmEstimate: € 400 / 500 -
#267JodanTwee gegoten glazen beeldjes van paarden. Op sokkel. Gemerkt.
#430Een 18 karaats geelgouden kruis met filigraanwerk.
#408Een beeldje van een Chinese draak in speksteen op een houten sokkeltje.
#344Een spiegel met vergulde lijst.
A mirror with gilded frame.No longer availableDim. 54 x 49Estimate: € 35 / 45