#378Een licht beige gelobde glaspasta vaas.
A light beige lobed glass paste vase.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 35 / 45 -
#583Een kamerscherm uit gewhitewashed bamboe met 4 panelen.
#275Een antiek eikenhouten commode met koperen ornamenten, 2 deuren en 2 laden.
#628Een Chinese staanlamp.
A Chinese table lamp.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#486IspahanEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#176Een 19de eeuwse eikenhouten tweedeurs kast.
#188DelvauxEen Delvaux cross-over handtas in bordeauxrood leder.
#529Leonor Fini‘Naakt op schommel’, een lithografie genummerd 22/175 door Leonor Fini, gesigneerd buiten de plaat.
"Nude on swing," a lithograph numbered 22/175 by Leonor Fini, signed outside the plate.No longer availableDim. h 56 x b 39 cmEstimate: € 300 / 400