#665Een glazen vitrine op wieltjes met zwart frame. 4 schabben.
#186Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde panelen, 2 laden binnenin. 19e eeuws.
#325Een antieke massief houten koffer.
#501Ignace Maes“Jongeman in de golven.” Gemengd werk van terra cotta en metaal. Gesigneerd, en gedateerd ‘89
#332P.J. Redouté“Wilde rozen.” Kleurenets op papier.
#580Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.
An 18 karat white gold ring set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.12 ct.No longer availableDim. 2,54 gEstimate: € 300 / 400 -
#270Een parelsnoer met geelgouden slot 18ct.
#517Een Chinees porseleinen vaas met decor van personages. Op sokkel.
#415Een eikenhouten opbergkoffer met deksel en lade.
An oak chest with cover and drawer.No longer availableDim. 52 x 101 x 44cmEstimate: € 40 / 60 -
#682YastikEen Oosters handgeknoopt karpetje van wol.
#606Een eikenhouten presentatiemeubel met 4 niveaus en spiegeltje bovenaan.
An oak presentation stand with 4 levels and a small mirror at the top.No longer availableDim. 161 x 57cmEstimate: € 120 / 200