#282W Van Smorenburg‘Stilleven met kruik’, olieverf op paneel, getekend W. Van Smorenburg.
'Still life with jug', oil on panel, signed W. Van Smorenburg.No longer availableDim. h 42 x b 33 cmEstimate: € 150 / 200 -
#94Maurice JacquePeriod: XIX-XX“Schaapherder met kudde”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Shepherd with Flock". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 34 x 25cmEstimate: € 150 / 200 -
#548Een paar girandoles met 6 lichtpunten en kristal glazen versieringen.
#122Louis van de LeurPeriod: 1910 - 1988“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 68 x 58cmEstimate: € 150 / 250 -
#536BidjarEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#486IspahanEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#139Een vergulde spiegel en console met marmer. Versierd met miniaturen. Rijkelijk gedecoreerd.
A gilded mirror and console with marble. Decorated with miniatures. Lavishly adorned.No longer availableDim. 107 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#210Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
A pair of 18-karat white gold earrings set with approximately 2 carats of diamonds.No longer availableDim. 7,16 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#57Een groot lot bestek van verzilverd metaal met diverse motieven.
A large lot of silver-plated metal cutlery with various motifs.No longer availableEstimate: € 80 / 120