Een groot wandtapijt met jonkheren te paard in het bos.
A large tapestry with noblemen on horseback in the forest.No longer availableDim. h 195 x b 220 cmEstimate: € 150/250 -
#401
Een beeldje van een torenvalk zittend op een tak, onderaan gemerkt Goebel Germany CV 110, 1969.
#466Caucaze
Een Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
An Oriental rug. Hand knotted wool.No longer availableDim. 155 x 225 cmEstimate: € 100/120 -
#354
#532Hubert De VriesPeriod: 1899-1979
“Straattafereel”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
#11
"History of the golf club" & "The development of the golf ball". A pair of wooden desk decorative pen boxes with golf-related ornaments.No longer availableDim. 11 x 26cmEstimate: € 75/125 -
#10
Een 9 karaats roze gouden vingerhoed.
A 9 carat rose gold thimble.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 40/60 -
#155Romain Malfait
“Aanbidding van de herders.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#452
“Gestileerd naakt.” Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
#239
“De verboden lectuur”. Een pastel op papier.
#566Hamadan
Een handgeknoopt Oosters loper van wol met een geometrisch motief.
#409Rowlandson
‘The Fair Bather’, ingekleurde lithografie, getekend Rowlandson, 1792.
'The Fair Bather', colored lithograph, signed Rowlandson, 1792.No longer availableDim. h 20 x b 28 cmEstimate: € 60/80