#585Een sobere roodgepatineerde houten kist.
#876MoriEen handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Un sac à main modèle ‘looping’ dans le monogramme. Avec sac. Code data FL .No longer availableEstimate: € 320 / 380 -
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’un cabochon de jade pesant ± 5 ct.No longer availableDim. 5,93 gEstimate: € 450 / 550 -
#775Een Engelse ronde tafel met klapblad.
#520Een handgeknoopt Perzisch karpet met een decor van dieren en bloemen.
Une carpette persane nouée main à décor d’animaux et de fleurs.No longer availableDim. 150 x 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#844Een rookstaander van chroom en bakeliet. Jaren 60.
#55Een halssnoer van verschillende kleuren kwarts en gitte met zilveren slot.
#696HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#508Een West-Duits klokkenmannetje, met werkende bewegende ogen.
Un petit bonhomme à cloches, Allemagne de l’Est, à yeux en mouvements en état de marche.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 80 / 100