Other lots in this auction
-
#172Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#677Een lot van drie kostuumhelmen, bestaande uit een ridderhelm en een Duitse pinhelm van polyester + papier maché en een metalen Spaanse helm.
Un lot de trois casques de costume, composé d'un casque de chevalier et d'un casque allemand en polyester et papier mâché et d'un casque espagnol en métal.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#627Een rode en een kleurloze vaas van geslepen Boheems kristal.
Un vase rouge et incolore en cristal de Bohême taillé.No longer availableDim. h: 16 & 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#492“Voorstelling van Bahadur Sha II”; “Aan het hof van de Mogul” & “Olifant”. Drie Indische tekening, waarbij de eerste twee op zijde en de laatste op papier. Bijgevoegd twee tekeningen op ivoor, waarbij één Perzische en één Ottomaanse.
"Représentation de Bahadur Sha II"; «À la cour du Mogul» et «Éléphant». Trois dessins indiens, les deux premiers sur soie et le dernier sur papier. Nous joignons deux dessins sur ivoire, un persan et un ottoman.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#6301 gouden munt van 100 CAD. Au 22 K. Canada, 1980. Recto: Queen Elizabeth II, verso: kayakker. In etui en met certificaat.
1 pièce d'or de 100 CAD. Au 22 K. Canada, 1980. Recto: Reine Elizabeth II, verso: kayakiste. En étui et avec certificat.No longer availableDim. (16,88 g)Estimate: € 700 / 800 -
#186Een tweeledige vitrine in Hollandse stijl met onderaan drie laden en twee beglaasde deuren bovenaan.
Vitrine à deux corps de style hollandais, le bas à trois tiroirs, le haut à deux portes vitrées.No longer availableDim. 236 x 200 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#248Een opaalglazen siervaas met blauw en verguld decor.
Un vase décoratif en verre opale à décor bleu et doré.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120 / 200 -
#691Een lot messing bestaande uit drie kandelaars, een vijzel met stamper, een asbak, een blaker, een wijwatervaatje en een beeldje.
Un lot en laiton composé de trois chandeliers, un mortier et un pilon, un cendrier, une applique, un récipient d'eau bénite et une figurine.No longer availableDim. h: 8 - 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#522Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010“Vrouw en kind”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘97 en genummerd 28/50 buiten de plaat.
“Femme et enfant”. Litho. Signée, datée 97 et numérotée 28/50 hors planche.No longer availableDim. 99 x 77 cmEstimate: € 300 / 400 -
#557“Man met samoeraimasker”. Een ivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
Homme au masque de samouraï . Un netsuke en ivoire. Signé en bas.No longer availableDim. (h: 3,7 cm)Estimate: € 40 / 60 -
#45Een 18 K geelgouden ketting met hanger in de vorm van een bolletje bezet met fijne pareltjes.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif boule serti de fines perles.No longer availableDim. 5,42 gEstimate: € 150 / 200 -
#523Songye beeld van een fetisj met een kleine man en vrouw en een masker tussen de knieën. DRC.
Sculpture Songye d'un fétiche avec un homme et une femme petits et un masque entre les genoux. RDC.No longer availableDim. H. 73 cmEstimate: € 200 / 300


