Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“PC & CP”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. Kleine perforatie.
“PC & CP”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. Kleine perforatie.

“PC & CP”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. Kleine perforatie.

“PC et CP”. Huile sur toile. Sans signature. Petite perforation.
Dim. 62 x 53 cm
SKU: 9903210632.
Auction day: 10 March 2021 19:00
Catalogue #632
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #358
    Alessi

    Twee verschillende broodmandjes en twaalf cocktailschaaltjes van wit metaal. Allen gemerkt.

    Deux paniers à pain différents et douze bols à cocktail en métal blanc. Tous marqués.
    No longer available
    Dim. Ø: 10 & 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #98

    Twee taartscheppen met zilveren handvat en een verzilverd metalen sauskommetje op schaaltje. Het laatste gemerkt van Wiskemann.

    Deux couverts à gâteau avec manche en argent et une saucière en métal argenté sur un plat. Ce dernier marqué par Wiskemann.
    No longer available
    Dim. l: 15, 19 & 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #385

    1 gouden munt van 500 Gourdes “Olympiade Montreal”. Au 900/1000. Haïti, 1974. In etui met certificaat.

    1 pièce d'or de 500 Gourdes Olympiade de Montréal . Au 900/1000. Haïti, 1974. En étui avec certificat.
    No longer available
    Dim. (6,5 g)
    Estimate: € 220 / 260
  • #344

    Twee borstels en een kammontuur. Gedreven en geciseleerd zilver met bloemen en arabesken. Zonder merken. Slijtage aan de grootste borstel.

    Deux pinceaux et une monture de peigne. Ciselé et martelé en argent avec fleurs et arabesques. Sans marques. Usure sur la plus grande brosse.
    No longer available
    Dim. l: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #534

    Tchokwe beeld van een moeder met een kind, een voorraadpot op het hoofd. De pot gedragen door vier personages en met een vrouwenhoofd als dekselknop.

    Statue Tchokwe d'une mère avec un enfant, un pot de provisions sur la tête. Le pot porté par quatre personnages et avec une tête de femme comme fretel.
    No longer available
    Dim. H.90 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #35

    Een 18 K geelgouden broche en een paar bijpassende oorbellen bezet met pareltjes en robijntjes.

    Une broche en or jaune 18 carats et une paire de boucles d'oreilles assorties serties de perles et de rubis.
    No longer available
    Dim. 3,68 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #693
    Val St. Lambert

    Een lampenvoet van gekleurd kristal.

    Un pied de lampe en cristal coloré.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm (z.k.)
    Estimate: € 40 / 50
  • #295

    Een 22 K gouden 20 ecu met zilveren rand. Boudewijn 60/40. 1930-1990.

    A 22 K or 20 ECU avec anneau en argent. Baudouin 60/40. 1930-1990.
    No longer available
    Dim. 29 mm 10,5 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #413

    Een serie van drie borden van Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen in een vaas en een mand, deels verguld. Tijdperk Qinglong.

    Une série de trois assiettes en porcelaine de Chine à décor de fleurs famille rose dans un vase et un panier, en partie dorées. Epoque Qinglong.
    No longer available
    Dim. Ø 22,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #222

    Een kleine verguld houten butlerspiegel.

    Un petit miroir de majordome en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 46 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #127
    Wellner

    Een bestekkoffer met verzilverd metalen bestek. 12 grote messen, grote lepels en grote vorken. 9 kleinere vorken en messen, 12 koffielepels en dessertvorken.

    Un étui à couverts avec couverts en métal argenté. 12 grands couteaux, grandes cuillères et grandes fourchettes. 9 petites fourchettes et couteaux, 12 cuillères à café et fourchettes à dessert.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #360

    Een schapenpak. Carnavalskostuum.

    Un costume de mouton. Costume de carnaval.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More