Similar lots by type
-
#52“Marine bij maanlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine au clair de lune”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#61“Bloemenstilleven”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1947.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile marouflé. Illisiblement signée et datée 1947.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#117Will Faber“Compositie”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
“Composition”. Technique mixte sur carton. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 35 cmEstimate: € 400 / 600 -
#108Ferdinand RousseauxPeriod: 1892 - 1971“Spelend jongetje op het neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“Petit garçon jouant”. Huile sur toile. Signée et datée. 1924.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 60 cmEstimate: € 100 / 140 -
#158Jos BeeckPeriod: 1912-1986“Trommelspeler”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Tambour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#91J. Dardenne“Chiny sur Semois”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Chiny sur Semois”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#95Nin“Landweggetje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#106J. Peeters“Stilleven met fruit en aardewerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1985.
“Nature morte aux fruits et aux faïences”. Huile sur toile. Signée et datée 1985.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#160Alfred Bollaert“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée et datée 1968.No longer availableOnline onlyDim. 64 x 83 cmEstimate: € 40 / 60 -
#71“Portret van een oude Arabische man” en “Portret van een officier”. Respectievelijk olieverf op doek en een églomisé (barst over de gehele rechterzijde).
No longer availableOnline onlyDim. 80 x 60 en 55 x 43 cm -
#98Lei Tomsin“Boefje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
“Le petit escroc”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#107Philip“Portret van een clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
“Portrait d’un clown”. Huile sur toile. Signée et datée 1972.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#59Marcel StobbaertsPeriod: 1899-1979“Herenportret”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd en achteraan toegeschreven aan Marcel Stobbaerts. Gedateerd 1933.
“Portrait d’homme”. Huile sur toile. Illisiblement signée et attribuée au verso à Marcel Stobbaerts. Datée 1933.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
#45Clémence BironPeriod: °1889-?“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 30 / 60 -
#60Albert CaulletPeriod: 1875 - 1950“Koeien aan de Leie”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Vaches au bord de la Lys”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 36 cmEstimate: € 200 / 240 -
#157Pol Boudry“Portret van een oud vrouwtje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait d’une vieille femme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#58W. Hadermann“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#156G.H.B.“De baadster”. Olieverf op board. Gemonogrammeerd. Oude toeschrijving aan Breitner op de keerzijde.
“La baigneuse”. Huile sur carton. Monogrammé. Ancienne attribution a Georg Breitner au verso.No longer availableOnline onlyDim. 28,5 x 22,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#109P. Mertens“Kinderportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait d’enfant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#51J. Deman“Hoevezicht” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80 / 100 -
#129Een paar marines. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Paire de marines. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyDim. 9 x 14 cmEstimate: € 100 / 150 -
#68H. Alti“Stilleven met kreeft”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1956.
“Nature morte au homard”. Huile sur toile. Signée et datée 1956.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#54César De Cock“Landschap met boerderijen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysages aux fermes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 49 cmEstimate: € 40 / 80 -
#116“Boszicht”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage boisé”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#50Een voorstelling met honderd vogels. Chinees borduurwerk op zijde in frame.
Représentation de cent oiseaux. Broderie chinoise sur soie. Encadrée.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 78 cmEstimate: € 50 / 80 -
#5Topy ten Hove“Brief aan Hongarije”. Kleurlitho. Gesigneerd.
“Lettre à la Hongrie”. Litho en couleurs. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 64 x 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#93Anita De Baaij“Compositie”. Chromolitho. Gesigneerd en gedateerd ‘88 in de plaat.
“Composition”. Chromolitho en couleurs. Signée et datée ‘88 dans la planche.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50 / 60 -
#10Leo Van PaemelPeriod: 1914-1995“Landschap met knotwilgen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1963.
“Paysage aux saules têtards”. Huile sur toile. Signée et datée 1963.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#127Paar ingelijste portretten. XIXde eeuw.
Paire de portraits encadrés. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#146Twee Japanse prenten. Aquarel op rijstpapier.
Deux estampes japonaises. Aquarelle sur papier de riz.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 17 cmEstimate: € 40 / 80 -
#55Gerard Hermans“Maaslandschap”. Gewassen pentekening. Gesigneerd.
“Paysage mosan”. Lavis sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#100Jean Bouvery“Rouen”. Ets.
“Rouen”. Eau-forte.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#40“Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Jespers.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur carton. Porte une signature: Jespers.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 39 cmEstimate: € 300 / 340 -
#159“Serre” & “Stadszicht”. Twee aquarellen, resp. gesigneerd Barbara Van Houten en Lieve Baert.
“Serre” et “Vue de ville”. Deux aquarelles respectivement signées Barbara Van Houten et Lieve Baert.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#115Een lot bestaande uit twee Oosterse taferelen in gouache op zijdepapier (letsel) en twee afbeeldingen van geisha’s op textiel.
Lot comprenant deux scènes orientales en gouache sur papier de soie (dégât) et deux représentations de geishas sur textile.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#150Zupo“Compositie”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Composition”. Gouache sur papier. Signée et datée.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 15 cmEstimate: € 40 / 60

