Similar lots by type
-
-
#628Maria Innocentia Hummel
Een lot van 4 Hummel porseleinen beeldjes. Diverse modellen; 195 2/0 - 1948, 306 - 1955, 124/0, 367 - 1963.
Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#271
Een set van 2 bronzen fazanten. Een mannetje en een vrouwtje.
-
#618
Een set van 2 grote kandelaars voor 5 kaarsen in verzilverd metaal.
-
#238
“Damesbuste”. Een massief houten gesculpteerde busten van een jongedame op houten sokkel. Draagt een plaatje met opschrift ‘Tète de Cire - Musée de Lille’.
-
#233Koch & Lowy
Een grote vintage architectenlamp in industriële stijl met zwart ijzeren voet, gechomeerd verstelbare arm en aluminium kap. Onderaan gemerkt en genummerd.
-
#183Frans RosPeriod: 1883 - 1968
Een oud schilderspallet met schilderskoffertje die beiden toebehoorden aan de Lierenaar Frans Ros, een Belgische kunstenaar, portretschilder en van 1929 tot 1957 achtste directeur van de tekenacademie te Lier.
-
#167Delvaux
Een vintage zwart lederen Delvaux handtas, met spiegeltje, model "Equivogue”. Vervaardigd uit generfd kalfsleer en "toile de cuir".
-
#55Val Saint Lambert
“Hoorn des overvloeds”. Een vintage design Val Saint Lambert, blauw kristalglazen vaas. Met label en onderaan gemerkt
-
#138Jan AnteunisPeriod: 1896 - 1973
“Heilige maagd met kind”. Een bronzen buste op zwart houten sokkel. Gesigneerd Jan Anteunis en gedateerd 1930
-
#177Emile Gallé
Een lot van twee glaspasta vaasjes met natuurmotieven, beide gesigneerd Gallé. Vroeg 20ste eeuws.
-
#673
Een jardinière in Delfts aardewerk, gemerkt ‘Aardewerkfabriek ’t Delftse Huys B.V.’, in Waddinxveen. Met floraal decor.
-
#621Koos Van Der KaayPeriod: 1900 - 1976
“Moeder met kind”. Een beeld in terracotta, gesigneerd Koos Van Der Kaay.
-
#659
Een gramofoon met koperen hoorn, gemerkt His Masters Voice, The Gramophone Compant Ltd.
-
#631C. Mahillon, Bruxelles
“C. Mahillon Bruxelles”. Een tuba van het Belgisch leger.
-
#75
Een vintage industriële plafondlamp uit gechromeerd metaal en glas. Met 2 TL lichtpunten.
A vintage industrial ceiling lamp in chromed metal and glass. With 2 fluorescent light points. -
#484Jan Vercruysse
“John Cale”. Spuitbus op doek. Een modernistisch werk door Antwerps kunstenaar Jan Vercruysse, Maur-Ice. Het doek heeft een scheurtje rechts boven. Niet gesigneerd.
-
#115Muller Frères
Een smeedijzeren luchter met centrale coupe, drie blakers van meerkleurig glas en versierd met druivelaar ornamenten. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
-
#113Doyen
Een vintage design kristalglazen tafellamp. Doyen Belgium Cristallerie.
-
#125
Een set van 3 grote vintage luchters, staal en koper, met 12 lichtpunten elks afgewisseld door groene bladeren. 1 sokketje dient vervangen te worden.
-
#5
Een lot van 12 gekleurde vintage mondgeblazenglazen op ranke voet. In de voet een luchtbel geblazen.
-
#85Sommerso Murano
Een vintage meerkleurig glazen facet-geslepen vaasje met label. Ontwerp door Flavio Poli voor Murano Sommerso.
-
#45Bergen Céramique Montoise
Een lot Art Deco polychroom plateelwerk, onderaan gemerkt CM Bergen. Bestaande uit zeshoekige vaas, genummerd 614/156, een asbak genummerd 763/156 en een vide poche genummerd 267/156.
-
#155Gaetano Sciolari
Een grote messing ‘ananas’ kroonluchter, met een wit melkglazen struisvogelei centraal. Gaetano Sciolari voor Boulanger.
Other lots in this auction
-
#37
Een 7-delige mahoniehouten presse-papier met lade in waaiervorm. Randschade aan de rechter voorhoek.
-
#333Valmazan
“Valmazan - Spain”. Een kandelaar in verzilverd metaal voor drie kaarsen gemonteerd om een schaal. Gemerkt.
-
#653
Een lot van 2 koperen batik stempels, waarvan 1 met vogels en 1 met floraal patroon. Java Tjap, Indonesië.
-
#1Volkstedt Karl Ens
“Fazantenpaar”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt. Medio 1920-1940, Duitsland.
-
#141
Een paar wandplaketten van wit marmer, met afbeeldingen van ‘Galba August’ & ‘Divus Agustus’.
-
#683Unter Weiss Bach
Een lot van drie beeldjes in bircuit, gemerkt Unter Weiss Bach, made in GDR.
-
#451
Een meerkleurig Tibetaans of Chinese, helmvormige trouwhoed. Versierd met diverse kralen, cabochons uit kopal en gestoffeerde voering. Op metalen staander.
-
#89Georges HawayPeriod: 1895 - 1945
“Neige”. Olieverf op paneel. Gesigneerd G. Haway en achteraan gedateerd 1937.
-
#278
Twee aardewerken borden met bloemendecor. XVIIIde eeuw. Randschade en oude restauratie.
-
#109Alexandre TielensPeriod: 1868-1959
“Moulin à Wemmel”. Een schilderij, olieverf op doek. Verso getiteld en gesigneerd.
-
#289Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945
“Drinkende dames”. Een ets op paper gesigneerd buiten de plaat J. De Bruycker en genummerd 78/100.
-
#328
Een oude glazen stolp op houten voet met hierin een plaasteren Madonna met kind met het opschrift ‘Notre Dame des Victoires’.