#104“Moeder en Kind.” Reliëf, gemengde techniek. Draagt handtekening ‘Rol’.
"Mère et enfant." Relief, techniques mixtes. Signé 'Rol'.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
Hommage à Sœur Margueritte de Scornay (Nivelles, XVe siècle)”. Une estampe sur bois d'après une gravure du XVe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#181L. Boilly“Les amateurs de café”. Een print op papier.
"Les amateurs de café." A print on paper.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 23cmEstimate: € 20 / 40 -
#37Pierre Hendrix“Bloemenstilleven.” Olieverf op board. Gesigneerd.
“Flower still life.” Oil on board. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#171“Les trois vaches”. Een schilderij, olieverf op doek.
#186“Naakt portret”. Een gravure op papier.
#40Paul Tuerlinckx“Portret van een roodharige dame.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Portrait of a red-haired lady.” Watercolor on paper. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#49Pierre HendrixPeriod: °1913“Dorpszicht in de Ardennen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Village view in the Ardennes.” Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#53Rien Van KolEen schilderij , olie op doek getiteld “Ruimtevaart 26-07-1987”, gesigneerd.
“Space travel 26-07-1987”, oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. h 69 x l 49 cmEstimate: € 100 / 150