#89TeurelinckEen icoon naar Grieks voorbeeld. Gesigneerd.
An icon following the Greek tradition. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#20Harrie Sterk“Die edele vrouw” & “De stem van Golgotha”. Twee gesigneerde affiches van Harrie Sterk.
“That Noble Woman” & “The Voice of Calvary”. Two signed posters by Harrie Sterk.No longer availableOnline onlyDim. 61 x 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#81‘Naakte jonge dame’, gemengde techniek, onduidelijk gesigneerd.
#5V. Apner“Bloemenstilleven met rozen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Flower still life with roses.” Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 68 x 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#180“Religieus tafereel”. Een ets op papier.
"Religious scene". An etching on paper.No longer availableOnline onlyDim. 29,5 x 20,5cmEstimate: € 10 / 20 -
#106Vincent Chenet“Tafereel met boten”, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd ‘77.
"Scène de bateau", huile sur panneau, signé et daté '77.No longer availableOnline onlyDim. h 45 cm x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#91Charles Louis La SallePeriod: 1938“Damesportret”. Pasteltekening op doek. Gesigneerd.
"Ladies' Portrait". Pastel drawing on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 100 cm x 100 cmEstimate: € 80 / 100 -
#29Van Wauwel“Bloemenstilleven met kerstrozen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd ‘94.
“Flower still life with poinsettias.” Oil on canvas. Signed. Dated '94.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#25E. Doorenbos“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
"Vue village". Huile sur toile. Signée et datée ‘75.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#184“Zeekapitein”. Een ets op papier. Onderaan gesigneerd.
#76“Landschap met vijver”. Een schilderij, olieverf op paneel.
#179MuranoEen Murano spiegel met houten frame en glazen ornamenten. Enkele bladstukken aan bovenzijde afgebroken.
A Murano mirror with a wooden frame and glass ornaments. Some leaf pieces broken off at the top.No longer availableOnline onlyDim. 69 x 41cmEstimate: € 100 / 120