#197Een lot van 3 prints op papier met personages. Diverse afmetingen.
#155Frank-Ivo Van Damme“Levensboom”. Een ets op papier, buiten de kader getiteld en gesigneerd.
"Tree of Life." An etching on paper, titled and signed outside the frame.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 24cmEstimate: € 40 / 60 -
#69Georgette Huet“La Renardière au Roeulx”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1938. Gegevens op de achterzijde.
"La Renardière au Roeulx". Oil on board. Signed and dated 1938. Details on the reverse.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
"Paysage fluvial d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Petit degât dans le coin inférieur gauche.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#22Een schilderij , olieverf op paneel , “zicht op een boom”, niet gesigneerd .
A painting, oil on panel, view of a tree, not signed.No longer availableOnline onlyDim. h 69 x l 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#66F. Winkler“Een winters boslandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"A winter forest landscape." Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#132“La Laitière”. Een gravure op papier.
#166Een kleurenlitho van een mijnmerende naakte dame, buiten de plaat gesigneerd.
A color lithograph of a serene naked lady by a lake, signed outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. h 20 x b 15.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#116“Abstract”. Een schilderij, olieverf op paneel.
#67Nadi“Jongen op stoel.” & “Meisje in de stad met pop.” Acryl op papier. Gesigneerd.
"Boy on chair." & "Girl in the city with doll." Acrylic on paper. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 30 cmEstimate: € 60 / 70