#187Een Chinese aquarel op papier met een bamboo bos met een vogel.
A Chinese watercolor on paper depicting a bamboo forest with a bird.No longer availableOnline onlyDim. h 35 x b 50 cmEstimate: € 10 / 20 -
#7Ingrid Geudens“Natuurschoon.” Aquarel op papier. Gesigneerd. Certificaat achteraan.
"Beauté naturelle." Aquarelle sur papier. Signé. Certificat au dos.No longer availableOnline onlyDim. h 53,5 x 76 cmEstimate: € 40 / 50 -
#171“Les trois vaches”. Een schilderij, olieverf op doek.
#30“Waterlandschap”. Olieverf en zilververf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
#131“Surreëel portret”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Surreal portrait". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 27cmEstimate: € 50 / 75 -
#166Een kleurenlitho van een mijnmerende naakte dame, buiten de plaat gesigneerd.
A color lithograph of a serene naked lady by a lake, signed outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. h 20 x b 15.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#88Charles Swyncop“Dorpsgezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd.
"A village view." A painting, oil on panel. Signed.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
#129“Lage Hobokenscheweg”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd.
#104“Moeder en Kind.” Reliëf, gemengde techniek. Draagt handtekening ‘Rol’.
"Mère et enfant." Relief, techniques mixtes. Signé 'Rol'.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#175Een bloemenstilleven. Olieverf op doek.
Still life with flowers. Oil on canvas.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 40 -
#66F. Winkler“Een winters boslandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"A winter forest landscape." Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#143Gaby De Pauw‘Winterzicht bij nachtelijke hemel’, olieverf, getekend De Pauw.
"Winter view under a nocturnal sky", oil painting, signed by De Pauw.No longer availableOnline onlyDim. h 24 x b 32 cmEstimate: € 40 / 60