#396
Een oude balafoon. West-Afrika.
#528
“Musicerende Sater”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
#659
Twee Afrikaanse beelden van gebeeldhouwd hout.
#203
Zes kleine bordjes van gedreven en geciseleerd zilver versierd met een bloemenmotief rond een medaillon. Gechantourneerd rand met parelfries. Perzië, medio XXste eeuw. Onderaan gemerkt: 84% en Made in Iran.
Six petites assiettes en argent repoussé et ciselé décorées d'un motif floral autour d'un médaillon. Bord chanté avec frise de perles. Perse, milieu du XXème. Marquée en bas: 84% et Made in Iran.No longer availableDim. Ø 15,5 cm - 1160 gEstimate: € 600 / 800 -
#482
#145
#406
Een witgelakt metalen vintage hanglamp.
#91
#353Royal Boch
#110
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de + - 3,67 ct.No longer availableDim. 8,86 gEstimate: € 2900 / 3200 -
#491
“Jager”. Een Afrikaans houten beeld.
#449Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020
Compositions . Deux peintures à l'huile sur panneau. Signées et datées respectivement 2004 et 2008.No longer availableDim. 40 x 40 & 30 x 30 cmEstimate: € 180 / 240