#249“Portret van een jonge vrouw”. Potlood op papier. Zonder signatuur. XIXe eeuw.
#170Een 18 karaats roze en wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,67 ct. en een centrale toermalijn van ± 1 ct.
Une bague en or rose et blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,67 ct et une tourmaline centrale de ± 1 ct.No longer availableDim. 4,52 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#149F. Joacim“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1938.
#468GoldimariEen lot meerkleurig en verguld Japans porselein, bestaande uit een dekselvaas, een grote schotel, een bord en een kom. Allen Gemerkt.
#455SchmidEen pendule in de stijl van Neuchatel.
#226Een grote Venetiaanse luchter
#225Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een peridot van ± 1 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un péridot de ± 1 ct.No longer availableDim. 4,92 gEstimate: € 350 / 450 -
#610Een antieke zittende Boeddha van gepolychromeerd hout.
Bouddha assis ancien en bois polychrome.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 400 / 600