Other lots in this auction
-
#778Een paar messingen kandelaars.
Une paire de chandeliers en laiton.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 25 / 30 -
#641“Geisha met bloementuil”. Beeldje van gebeeldhouwd ivoor. Japans werk, eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
“Geisha au bouquet de fleurs”. Statuette en ivoire sculpté. Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 8 cmEstimate: € 200 / 250 -
#298LongchampEen zwart-lederen handtas met stofzak.
Un sac à main en cuir noir, avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#749Een lot van zeventien oude strips, waaronder ‘Kuifje’, ‘Suske & Wiske’, ‘Kari Lente’, ‘Nero’, enz.
Un lot de vieilles bandes dessinées, dont ‘Kuifje’, ‘Suske & Wiske’, ‘Kari Lente’, ‘Nero’, etc...No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#401Een paar vechtende hanen van verzilverd metaal.
Une statue en métal argenté représentant deux coqs qui se battent.No longer availableDim. h: 27 & 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#34“Paardenkoets”. Olieverf op paneel. Gesigneerd A. Gorcie. Restauratie uit 1980.
”Calèche”. Huile sur panneau. Signé : A. Gorcie. Restauration en 1980.No longer availableDim. 17, 5 x 26,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#713Twee oude bajonetten, waarbij één uit de Eerste en één uit de Tweede Wereldoorlog.
Deux anciennes baïonnettes, dont une de la Première Guerre Mondiale et une de la deuxième Guerre Mondiale.No longer availableDim. l: 50 & 38 cmEstimate: € 50 / 70 -
#509Jaky Lefrançois“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Composition”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 81 x 60 cmEstimate: € 50 / 70 -
#707“Wijze met parel”. Een beeld van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
“Sage à la perle”. Statue en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 70 / 100 -
#279Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Kempische hoeve in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fermette des Landes en automne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#527Vier kleine iconen en een triptiek. Recent werk.
Quatre petites icônes et un triptyque. Travail récent.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#162J. Devuyst“Vrouw met mand in een dreef met molen in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Femme au panier dans une allée au moulin en arrière-plan”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80 / 100

