#432Louis Belen“Mme Louis Belen” . Een aquarel op papier.
#536Mori BocharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#518Een paar sierkruiken van albast. Beschadigingen.
#10Zeven verschillende dameshorloges waaronder een Pontiac, Oris, Auroch. e.a.
#761Val Saint-LambertVaas van geslepen kristal, deels mauve gekleurd in de massa. Zonder merk.
#215Een 18 karaats gepatineerde gouden ring bezet met een gele diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,28 ct. en een maansteen van ± 10 ct.
Une bague en or patiné 18 ct sertie de diamants jaunes ayant un poids total de ± 1,28 ct et une pierre de lune de ± 10 ct.No longer availableDim. 12,20 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#299Fabry“Binnenerf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#476Een Indisch eendeurskastje met meerkleurige decors.
#658TamiyaZes bouwpakketten op schaal 1:35:- Panzerwagen IV.- Russian T-62A tank.- M48A3 Patton.- Leopard A4 West German tank.- German tank crew.
Six paquets de modèles à construire sur échelle 1:35:- Panzerwagen IV.- Russian T-62A tank.- M48A3 Patton.- Leopard A4 West German tank.- German tank crew.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#232“Golgotha”. Olieverf op paneel. Begin negentiende eeuw.
”St. Martin”. Encre et aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 80 / 100