Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Personage”. Litho. Gesigneerd en genummerd 12 buiten de plaat.
Roger Somville

“Personage”. Litho. Gesigneerd en genummerd 12 buiten de plaat.

”Personnage”. Une lithographie. Signée et numérotée 12 hors planche.
Dim. 73 x 52 cm
SKU: 2310180344.
Auction day: 23 October 2018 19:00
Catalogue #344
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #597

    “Guan Yin met bloemen”. Een beeld van gesculpteerd ivoor. Begin XXe eeuw. Op houten sokkel.

    ”Guan Yin et fleurs”. Une statue en ivoire sculptée. Début XXième siècle. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #416

    Een slagtand in messingen montuur in barokke stijl en gemonteerd als lamp. XIXe eeuw.

    Une défense dans une monture en laiton, style Baroque et montée en lampe. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #724

    Een lot glazen met vergulde rand en voet met het opschrift ‘Laterre’, bestaande uit tien coupes en vier wijnglazen.

    Un lot de verres à rebord doré sur pied, avec l’écriture ‘Laterre’. Comprenant dix coupes et quatre verres à vin.
    No longer available
    Dim. h: 12 & 13 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #451

    Twee schoteltjes van Chinees porselein, waarbij één met een famille-rosedecor en een ander van Cantonporselein. Beide gemerkt.

    Deux petits plats en porcelaine de Chine, dont un au décor famille-rose et l’autre en porcelaine du Canton. Marqués.
    No longer available
    Dim. Ø: 17,5 & 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #601

    Een groot kubistische bronzen beeld.

    Une grande statue en bronze cubique.
    No longer available
    Dim. h: 66,5 cm
    Estimate: € 1900 / 2200
  • #260

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met aquamarijn van ± 5 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie d’une aigue-marine de ± 5 ct.
    No longer available
    Dim. 7,14 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #412

    “Ethnic jewelery from Africa, Asia and Pacific islands”. Ed. The Pepin Press. Amsterdam, 2008.

    ”Ethnic jewelry from Africa, Asia and Pacific islands”. Ed. the Pepin Press. Amsterdam, 2008.
    No longer available
    Estimate: € 22 / 26
  • #299
    Fabry

    “Binnenerf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Cour intérieure”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 36 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #732

    Een theeserviesje van Satsumaporselein, bestaande uit een theepot, suikerpot, melkpot en twaalf kopjes met ondertasjes.

    Un service à thé en porcelaine Satsuma, comprenant une théière, un pot a lait, un sucrier et douze tasses avec sous-tasses.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #444

    “Kerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Petite église”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 17 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #3
    Meissener Bleikristal

    Een vaas van geslepen kleurloos en blauw kristal, versierd met een bloemendecor.

    Un vase en cristal incolore et bleu taillé, décor fleuri.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #258
    Boch La Louvière

    Kobaltblauwe vaas van zachte pasta met verguld decor. Onderaan gemerkt. Schilfer onderaan.

    Un vase en pâte de verre bleu cobalt et décor doré. Marque sous la base. Eclat en dessous.
    No longer available
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More