Other lots in this auction
-
#152Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Stoomschip in de haven van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateau à vapeur au port d’Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 110 cmEstimate: € 150 / 200 -
#640Een zeshoekige roterende houten kaartenstandaard.
Râtelier à cartes hexagonal tournant, en bois.No longer availableDim. h: 133 cmEstimate: € 80 / 100 -
#226Een grote Venetiaanse luchter
Un grand lustre vénitien.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 200 / 220 -
#478Een klein paardje van gesculpteerd albast.
Petit cheval en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 80 / 100 -
#228MajakEen vintage koekoeksklok van kunststof. Sovjetunie.
Un coucou en synthétique vintage. Union Soviétique.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#471“Putti met bloemen”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op grijs marmeren sokkel.
“Putti avec fleurs”. Une statuette en bronze patiné brun sur socle en marbre gris.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#484“Begijnhof te Lier met Sint-Margaretastraat”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd P.C. 1930.
“Béguinage de Lierre et rue Sainte-Marguerite”. Huile sur panneau. Monogrammé P.C. 1930.No longer availableDim. 45 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#339“Pierre de Bex”. Een oude litho van Billoin naar een werk van Vieillevoye. Door de schilder gesigneerd buiten de plaat in 1841.
”Pierre de Bex”. Une ancienne lithographie par Billoin d’après une oeuvre par Vieillevoye. Signée par l’artiste hors planche. 1841.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 50 / 70 -
#311Twee dierenvellen waaronder een Thompson Gazelle.
Deux peaux d’animaux, dont une Gazelle Thompson.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#56Een lot XVIIIe en XIXe eeuws aardewerk, waaronder een Hollands olielampje, een kruikje, een Empire olie- en azijnstelletje en een Frans vaasje met een decor van een vogel.
Lot de faïences du XVIII et du XIXe siècle dont une lampe à huile hollandaise, une cruche, un huilier-vinaigrier Empire et un petit vase français décoré d’un oiseau.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#387Twee designcoupes van mauve en kleurloos Italiaans kristal.
Deux coupes design en cristal mauve et incolore italien.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#412“Ethnic jewelery from Africa, Asia and Pacific islands”. Ed. The Pepin Press. Amsterdam, 2008.
”Ethnic jewelry from Africa, Asia and Pacific islands”. Ed. the Pepin Press. Amsterdam, 2008.No longer availableEstimate: € 22 / 26

