Other lots in this auction
-
#95Een 18 karaats geel gouden halssnoer met peervormige granaten met een gezamenlijk gewicht van ± 30 ct.
Un collier en or jaune 18 ct à grenades en forme de poire ayant un poids total de ± 30 ct.No longer availableDim. bruto: 22,15 gEstimate: € 650 / 750 -
#647Hexagonale vaas van Chinees porselein met decor van personages op witte fond.
Un vase hexagonal en porcelaine de Chine à décor de personnages sur un fond blanc.No longer availableDim. H. 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#16Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 153 x 112 cmEstimate: € 40 / 50 -
#555Een oeil-de-boeufklok in zwartgelakte kast en inlegwerk van fruithout en koper.
Pendule oeil-de-boeuf en bois laqué noir et incrusté de bois fruitier et cuivre.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 150 / 200 -
#265Twee kleurrijke handgemaakte halssnoeren. Kopieën van het museum in Bogota. We voegen er twee halssnoeren van gedraaide koord aan toe en zes verschillende halssnoeren van 10‰ zilver.
Deux colliers richement colorés. Copies provenant du musée de Bogota. Nous ajoutons deux colliers en corde tressée et six différents colliers en argent 10‰.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#761Val Saint-LambertVaas van geslepen kristal, deels mauve gekleurd in de massa. Zonder merk.
Un vase en cristal taillé, partiellement de couleur mauve dans la masse. Pas de marque présente.No longer availableDim. h 20,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#765Een lot van 58 strips waaronder ‘Alex’, ‘De Blauwbloezen’, De Minimensjes’, ‘Buck Danny’ en andere. Vier onder hen in het frans.
Un lot de 58 bandes dessinées dont ‘Alex’, ‘De Blauwbloezen’, ‘De Minimensjes’, ‘Buck Danny’, et autres. Quatre albums en Français.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#291Een vol messingen tafelkandelaar in, gedragen door drie kariatiden. Ca. 1850.
Un candélabre de table en laiton massif porté par trois cariatides. Vers 1850.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 65 / 75 -
#746Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’orient en laine noué main.No longer availableDim. 204 x 138 cmEstimate: € 80 / 100 -
#262“Moeder met zogend kind”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Mere et enfant tétant”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 1230 / 200 -
#364Capodimonte“Edel koppel met bloemenmand” en “Jachtbuit”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Gemerkt.
”Couple noble au panier de fleurs” et “Butin de chasse”. Deux statues en porcelaine polychrome. Portent une marque.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 60 / 70 -
#175Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,04 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,04 ct..No longer availableDim. 3,63 gEstimate: € 1100 / 1300

