Other lots in this auction
-
#243Een grote coupe op voet van geblazen en gecraqueleerd glas. Bijgevoegd dezelfde, kleinere coupe.
Grande coupe sur pied en verre craquelé soufflé. Jointe la même coupe en petites dimensions.No longer availableDim. h: 24 &14,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#198Een tafellamp met glazen kap, gedragen door een bronzen cobra op zwart marmeren sokkel.
Une lampe avec abat-jour en verre, porté par un cobra en bronze sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 560 / 600 -
#37LimogesEen siervaas van meerkleurig porselein met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine polychrome au décor fleuri. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#334Gaston BogaertPeriod: 1918 - 2018“Tigresses”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 7/75 buiten de plaat. Glas gebroken.
”Tigresses”. Une lithographie. Signée et numérotée 7/75 hors planche. Verre cassé.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 100 / 150 -
#208“Mercurius”. Een bronzen beeld naar een werk van Jean de Bologne. Op het marmeren voetstuk een bronzen fries met putti die kunsten bedrijven in reliëf.
”Mercure”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Jean de Boulogne. Sur socle en marbre représentant des putti oeuvrant l’art, en relief.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 320 / 360 -
#460Een pendule van arduin en rood marmer in Napoleon III-stijl.
Une pendule en pierre de taille et marbre rouge, style Napoléon III.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#66Een archiefmeubeltje met vier laden.
Meuble de classement ouvrant à quatre tiroirs.No longer availableDim. h 42,5 cm x l 40,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#140Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct. en een centrale saffier van ± 1,57 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct et un saphir central de ± 1,57 ct.No longer availableEstimate: € 900 / 1000 -
#774Een theepot van monochroom wit porselein in de vorm van een poesje.
Une théière en porcelaine monochrome blanche en forme de petit chat.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 30 / 35 -
#424Felix Timmermans“Visser aan de molen op het Lisp”. Een houtsnede. Gemonogrammeerd binnen de plaat.
”Pêcheur auprès du moulin de Lisp”. Une gravure sur bois. Porte un monogramme dans la planche.No longer availableDim. 16,5 x 16,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#161A. Rousaud“Een slapend meisje op een zetel.” Beeld van zamak. Gesigneerd.
”Jeune fille dormant sur un fauteuil”. Une statue en régule. Signée.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 180 / 200 -
#325Een tweeledige Engelse linnenkast met bovenaan twee paneeldeuren en onderaan twee grote en vier kleine laden.
Une armoire à linge anglaise en deux parties, les dessus à deux portes, le dessous à quatre grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 200 x 134 x 55 cmEstimate: € 200 / 300

