Other lots by Lewi
#571Johan LewiPeriod: °1957
Buste. Keramiek. Niet gesigneerd.
#581Johan LewiPeriod: °1957
Twee zittende personages. Keramiek. Gesigneerd.
#531Johan LewiPeriod: °1957
Pater familias. Keramiek. Niet gesigneerd.
#488Johan LewiPeriod: °1957
Drie beelden. Keramiek. Niet gesigneerd.
Trois statues. Céramique. Non signé.No longer availableDim. H. 43 & 33 cmEstimate: € 100 / 120
#267Val St. Lambert
Swarovski
No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#461
Veertien diverse blauw en witte borden en bordjes, Imari bordjes en een melk-en bloed bordje. Chinees, Japans en Engels.
Quatorze assiettes et assiettes bleues et blanches assorties, assiettes Imari et une assiette sang de boeuf. Chinois, japonais et anglais.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 100 / 160 -
#309Charles ManginPeriod: Antwerpen 1892-1977
“Vaas met veldbloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#179
#117A. Citti
Een bronzen meisjesbuste. Gesigneerd.
#168Delvaux, Bruxelles
#47
Een lot Europees aardewerk, bestaande uit een paar kleine bordjes, een scheerbekken, een diepe schaal, een diep bord en een bordje met Franse lelie. Grotendeels XIXe eeuw. Verscheidene randschilfers.
Un lot de poterie européenne, composée de quelques petites assiettes, un bassin à raser, un bol profond, une assiette creuse et une assiette à lys français. En grande partie du XIXème siècle. Plusieurs éclats.No longer availableDim. Ø: 16 - 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#419
#171
“John Travolta”. Een wassen hoofd met echt haar.
#485
Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
#299
Paysage avec un ciel orageux . Huile sur panneau. Signé et daté illisiblement.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 150