Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Personage met los hoofd. Aardewerk. Toegeschreven aan Johan Lewi.
Personage met los hoofd. Aardewerk. Toegeschreven aan Johan Lewi.
Personage met los hoofd. Aardewerk. Toegeschreven aan Johan Lewi.
Personage met los hoofd. Aardewerk. Toegeschreven aan Johan Lewi.

Personage met los hoofd. Aardewerk. Toegeschreven aan Johan Lewi.

Personnage à la tête amovible. Poterie. Attribué à Johan Lewi.
Dim. H. 34,5 cm
SKU: 1512200433.
Auction day: 16 December 2020 19:00
Catalogue #433
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #526
    De Muenynck & De Visscher

    Een barometer met notenhoutfineer. Dekglas manco.

    Un baromètre avec placage de noyer. Verre de protection manquant.
    No longer available
    Dim. l: 96 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #153

    Oosters balustervaasje van gedreven en gegraveerd zilver. Onderaan gemerkt. 294 g.

    Vase balustre oriental en argent pressé et gravé. Marqué en bas. 294 g.
    No longer available
    Dim. H. 11,5 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #132

    Een butlerspiegel in verguld houten lijst.

    Un miroir de majordome dans un cadre en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 65 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #692

    “Vlakken in lijnen”. Inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘74.

    Avions en lignes . Encre sur papier. Signé et daté 74.
    No longer available
    Dim. 24 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #590

    Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.

    Tapis de prière persan en soie. Noué main.
    No longer available
    Dim. 124 x 78 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #615

    Regulateurklok versierd met een paardje. Compleet met slinger en sleutel.

    Pendule à régulateur décorée d'un cheval. Complet avec pendule et clé.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #67

    Een backgammon met gedraaide houten schijven en benen dobbelstenen.

    Un backgammon avec des disques en bois tourné et des dés en os.
    No longer available
    Dim. 12 x 46 x 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #464
    Silva

    “Personages”. Een kunstwerk, olieverf op acht stukken canvas. Gesigneerd.

    Personnages . Oeuvre d'art, huile sur huit toiles. Signé.
    No longer available
    Dim. 64 x 89 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #554
    Anne Auger
    Period: °1960

    “Discours de la méthode No.7”. Een collage. Gesigneerd en gedateerd 2011.

    Discours de la méthode n ° 7 . Un collage. Signé et daté 2011.
    No longer available
    Dim. 44 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #659
    Rutten airguns, Herstal

    Een ‘Airstar’ luchtbuks met elektrisch pompmechanisme. Compleet en met originele doos.

    Une carabine à air comprimé Airstar avec mécanisme de pompe électrique. Complète et avec boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. l: 115 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #407

    Een aardewerken Boeddhahoofdje.

    Une tête de Bouddha en terre cuite.
    No longer available
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #372
    Ignace Kennis
    Period: 1888 - 1973

    “Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue de ferme en hiver . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 29 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More