Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Personage met los hoofd. Aardewerk. Toegeschreven aan Johan Lewi.
Personage met los hoofd. Aardewerk. Toegeschreven aan Johan Lewi.
Personage met los hoofd. Aardewerk. Toegeschreven aan Johan Lewi.
Personage met los hoofd. Aardewerk. Toegeschreven aan Johan Lewi.

Personage met los hoofd. Aardewerk. Toegeschreven aan Johan Lewi.

Personnage à la tête amovible. Poterie. Attribué à Johan Lewi.
Dim. H. 34,5 cm
SKU: 1512200433.
Auction day: 16 December 2020 19:00
Catalogue #433
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #403

    Een antieke gelakte Myanmarese rieten lunchbox. beschadigingen aan de lak.

    Une ancienne boîte à lunch en osier laqué de Myanmar. Peinture endommagée.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm; h: 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #512
    R. Lacour

    “Le chemin détourné”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2000.

    Le chemin détourné . Huile sur toile. Signée et datée 2000.
    No longer available
    Dim. 60 x 92 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #44

    “De Klokkengieters”. Gravure.

    Les fondeurs de cloches . Gravure.
    No longer available
    Dim. 48 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #658
    Goebel, Germany

    “Begging for his share”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 9.

    Begging for his share . Un groupe de biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. No 9.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #353

    Een messingen kruisbeeld.

    Un crucifix en laiton.
    No longer available
    Dim. h; 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #399

    Een porseleinen sierbord met famille-noiredecor van pioenen en een Fo-hond. Met stempel onderaan. Omstreeks 1900.

    Assiette décorative en porcelaine à décor famille-noire de pivoines et d'un chien Fo. Avec cachet en bas. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #48

    Een ovale vaas van zwart glas. Omstreeks 1950.

    Un vase ovale en verre noir. Vers 1950.
    No longer available
    Dim. 18 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #673
    Goebel, Germany

    “Birthday serenade”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.

    Sérénade d'anniversaire . Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #92

    “Latems landschap”. Olieverf op doek. Draagt een onleesbaar handtekening.

    “Paysage de Laethem”. Huile sur toile. Porte une signature illisible.
    No longer available
    Dim. 58 x 67 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #366

    Een vierkant hardhouten tafeltje met groen marmeren blad. Schilfer aan het blad.

    Une table carrée en bois dur avec une tablette en marbre vert. Eclat à la tablette.
    No longer available
    Dim. 45 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #393
    Nieuwpoort

    Een lot van twaalf verzilverd metalen kopjes met ondertasjes. Gemerkt.

    Un lot de douze tasses en métal argenté avec soucoupes. Marquées.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #421

    Een paar Aziatische kruikjes van geglazuurd aardewerk met handvat.

    Une paire de cruches asiatiques en faïence émaillée avec poignée.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More