Similar lots by type
-
#420
“Antverpia. Mercatorum Emporium”. Een reproductie van een kaart uit 1521 uit de collectie van het Plantin-Moretusmuseum.
“Antverpia. Mercatorum Emporium”. Reproduction d’une carte de 1521 de la collection du Musée Plantin-Moretus.No longer availableDim. 59 x 224 cmEstimate: € 50/80 -
#310Period: 1896-1968
Een lot van vier werken, waarvan een olieschilderij e.a.
Lot de quatre œuvres dont une peinture à huile e.a.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#182Henri De SmethPeriod: 1865 - 1940
Drie etsen van herenportretten in een kader. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Trois eau-fortes de portraits d'hommes encadrés. Tous signés hors planche.No longer availableDim. 21,5 x 14 cmEstimate: € 60/100 -
#379
Een lot grafiek, bestaande uit een voorstelling van de pacificatie van Gent en het kasteel van Burcht en een portret.
Un lot graphique, dont une représentation de la pacification de Gand, le château de Burcht et un portrait.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#369
“Le départ pour la Chasse”. Een oude Franse jachtprent. We voegen er vier kleine Engelse jachtprenten aan toe.
"Le départ pour la chasse". Une ancienne image française. Nous ajoutons quatre petites images de chasse anglaises.No longer availableDim. 57 x 83 & 16 x 21 cmEstimate: € 50/60 -
#149
Een reeks van zes oude gravures, afkomstig uit een exemplaar van de Lutherse bijbel. XVIe eeuw.
Une série de six gravures anciennes, d'après un exemplaire de la bible Luthérienne. XVième siècle.No longer availableDim. 11 x 14 cmEstimate: € 120/200 -
#189Paul SmoldersPeriod: 1921 - 1997
Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat. Jongen met katten.
Une lithographie. Epreuve d'artiste. Signée hors planche. Garçon et chat.No longer availableDim. 60 x 50Estimate: € 50/80 -
#184Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“O.L.Vrouwenbeeldje, St. Andries” & “Werf, Lier”. Twee etsen. Gesigneerd en de eerste genummerd 38/150 buiten de plaat.
"Statue de Notre-Dame, St Andries" et "Chantier, Lier". Deux eaux fortes. Signées et la première numérotée 38/150 hors planche.No longer availableDim. 33,5 x 10 & 13,5 x 17 cmEstimate: € 40/60 -
#164Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“O.L.Vrouw van Vlaanderen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 10/50 buiten de plaat. We voegen er een ets met een dorpszicht van een ander kunstenaar aan toe.
"Notre-Dame de Flandres". Une gravure. Signée et numérotée 10/50 hors planche. Nous ajoutons une gravure avec une vue sur village d'un autre artiste.No longer availableDim. 39,5 x 28,5 & 17 x 20 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#117
“Dame met hertjes.” Een beeld uit zamak en celluloid op marmer. Begin XXste eeuw.
“Femme aux cerfs”. Sculpture en régule et celluloïd sur base en marbre. Début du XXe siècle.No longer availableDim. L 74 cmEstimate: € 60/100 -
#85
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een centrale robijn van ± 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,20 ct et un rubis central de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 500/600 -
#413Limoges, France
Een servies van Limogesporselein met een verguld decor, bestaande uit een koffiestel, kopjes, borden en een schotel. Compleet voor 12 personen.
Service en porcelaine de Limoges à décor doré comprenant une garniture à café, des tasses, des assiettes et un plat. Complet pour 12 couverts.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#200,1
Een luchtertje van tin en kristal met drie niveaus en vier lichtpunten.
Petit lustre en étain et cristal à trois niveaux et quatre points de lumière.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#363
Een eikenhouten nachtkastje met een lade, een deurtje en een wit marmeren blad.
Une table de chevet en chêne avec un tiroir, une petite porte. Tablette en marbre blanc.No longer availableDim. H. 81 cmEstimate: € 20/40 -
#158
Een eikenhouten buffet met twee kleine naast twee grote paneeldeuren.
Un buffet en chêne à grandes portes et deux petites portes à côté de ceux-ci.No longer availableDim. 114 x 258 x 65 cmEstimate: € 120/180 -
#394Simon
“Stilleven met appelen en pijp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte, pipe et pommes". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 60/80 -
#246
Een verlengbare tafel van gebeeldhouwd eikenhout met vier balusterpoten in verbinding.
Table à allonges en chêne sculpté sur quatre pieds balustres à entretoise.No longer availableDim. 160 (300 verlengd) x 100 cmEstimate: € 120/200 -
#398
Een koperen kandelaar XVIIIde eeuw, met een kaarsensnuiter toegevoegd.
Un chandelier en cuivre du XVIIIième siècle et son éteignoir.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40/60 -
#298
Set van drie kleinere reiskoffers uit het interbellum.
Un set de trois valises de l’entre-deux-guerres.No longer availableDim. 56 x 36 cmEstimate: € 60/100 -
#245
Een tweeledige Italiaanse vitrine van beigegepatineerd en gepolychromeerd hout met onderaan twee laden.
Une vitrine italienne en deux parties, en bois patinné polychrome, avec deux tiroirs.No longer availableDim. h: 191 cmEstimate: € 100/150 -
#370Henri Derians
“Herderin bij haar kudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bergère et son troupeau". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 65 cmEstimate: € 120/200