Similar lots by type
-
#651Kleine kristallen luchter.
Un petit lustre en cristal.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#512“Het meisje en de os”. Olieverf op doek. Achteraan toegeschreven aan Béla Kàdàr. Kleine beschadiging.
”La fille et le boeuf”. Huile sur toile. Dédicace au dos à Béla Kàdàr. Petit dégât.No longer availableDim. 48 x 48 cmEstimate: € 250 / 300 -
#529“Expressionistisch dorpsgezicht”. Olieverf op board. Draagt handtekening: ‘R. V. Gindertael’
”Scène de village expressionniste”. Huile sur carton. Porte la signature: ‘R.V. Gindertael’.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 220 / 260 -
#460“Abstract’. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘V.P.’ en gedateerd ‘58. Op de verso een signatuur: ‘Wolfgang Paalen’.
”Abstrait”. Huile sur toile. Monogrammée ‘V.P.’ et datée ‘58. Porte une signature au verso: ‘Paalen’.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#659Bourgeois“Personages”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
”Personnages”. Techniques mixtes sur carton. Signé.No longer availableDim. 66 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#554“Portret van een adellijke dame”. Een Chinese gouacheschildering op zijde.
”Portrait d’une dame de noblesse”. Une gouache chinoise sur soie.No longer availableDim. 90 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#318Groep van Italiaans biscuit met muziek. Gemerkt met een gekroonde N.
Un groupe en biscuit italien et musique. Marqué avec un ‘N’ couronné.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#574“Keizerlijke familie”. Gouache op zijde.
”Famille Impériale”. Gouache sur soie.No longer availableDim. 90 x 63 cmEstimate: € 220 / 240 -
#544“Pijprokers”. Een pendant. Plakkaatverf op papier. Draagt een signatuur.
”Fumeurs de pipe”. Un pendent. Gouache sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 40 x 44 en 37 x 48 cmEstimate: € 400 / 600 -
#224Fr. Smets“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 53 x 72 cmEstimate: € 180 / 240 -
#500“Vlakkencompositie”. Gemengde techniek op papier (?). Niet gesigneerd.
”Composition, surfaces”. Techniques mixtes sur papier. Pas de signature.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#694Karel Jongelinghs“Wandelaars op het platteland”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Promeneurs dans la campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 79 cmEstimate: € 200 / 240 -
#542“Ballerina”. Olieverf op doek. Russische school. Draagt signatuur ‘Shukaev’ (?) en datum 1972.
”Ballerine”. Huile sur toile. Ecole russe. Porte une signature : ’Shukaev’ et datée 1972.No longer availableDim. 48 x 39 cmEstimate: € 400 / 440 -
#549“Compositie met speelkaarten”. Een collage achter glas. Draagt handtekening: ‘Vladimir Menuklyn (?)’.
”Composition, jeu de cartes”. Un collage sous verre. Porte une signature: ‘ Vladimir Menuklyn’ (?).No longer availableDim. 94 x 69 cmEstimate: € 400 / 600 -
#552De Cock“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 142 cmEstimate: € 80 / 100 -
#539“De aardappelrapers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Les ramasseurs de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58x 67 cmEstimate: € 60 / 80 -
#514“Tobias en de engel”. Olieverf op doek. Resten van een signatuur rechts onderaan. Achteraan toegeschreven aan Cornelis van Poelenburg (1586 - 1667).
”Tobias et l’ange”. Huile sur toile. Restes d’une signature à droite en bas. Dédicace au dos à Cornelis van Poelenburg ( 1586 - 1667).No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#524“Abstract werk”. Olieverf op board. Draagt monogram: ‘H.N.W.’. Toeschrijving op verso.
”Travail abstrait”. Huile sur carton. Porte le monogramme : ‘H.N.W.’. Dédicace au verso.No longer availableDim. 52 x 45 cmEstimate: € 600 / 700 -
#470“Abstract”. Olieverf op paneel. Draagt opdracht op verso.
”Abstrait”. Huile sur panneau. Porte une dédicace.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 200 / 220 -
#621Grote kristallen luchter.
Un grand lustre en cristal.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 180 / 220 -
#480“Hoeve bij een kanaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Berghe’.
”Fermette près du canal”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 42 x 52 cmEstimate: € 160 / 200 -
#692“Een biggetje”. Olieverf op doek. Draagt handtekening. Kleine perforatie onderaan.
”Un porcelet”. Huile sur toile. Porte une signature. petite perforation en dessous.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#490“Venetië”. Olieverf op gemaroufleerd doek.
”Venise”. Huile sur toile marouflée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#9Van der Auwera“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 25 / 40
Other lots in this auction
-
#326Een eikenhouten salontafeltje, aan de vier zijdes uitklapbaar.
Une petite table de salon , les côtés rabattables.No longer availableDim. 44 x 97 cmEstimate: € 80 / 100 -
#384Drie verschillende borden van meerkleurig aardewerk. XVIIIe eeuw. restauraties en randschade.
Trois assiettes différentes en faïence polychrome. XVIIIème siècle. Réparations et dégâts au bords.No longer availableDim. Ø: 27 - 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#425Royal CopenhagenSet van 12 kerstborden van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt. Jaren 1972, 1973, 1975, 1976, 1977, 1978, 1979, 1980, 1981, 1983, 1984, 1987.
Une série de 12 assiettes de Noël en porcelaine bleue et blanche. Marque sous la base. Années 1972, 1973, 1975, 1976, 1977, 1978, 1979, 1980, 1981, 1983, 1984 et 1987.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#136Een eikenhouten buffet in Régencestijl met twee gemoulureerde deuren.
Un buffet style Régence en chêne à deux portes moulées.No longer availableDim. 123 x 131 x 51 cmEstimate: € 50 / 100 -
#256Een zwartgelakte tombeau commode met twee laden, een marmeren blad en versierd met verchroomd brons beslag.
Une commode tombeau laquée noir à deux tiroirs, une tablette en marbre et montures en bronze chromé.No longer availableDim. b: 101 cmEstimate: € 220 / 240 -
#710“Endeavour 1768”. Maquette.
”Endeavour 1768”. Une maquette.No longer availableDim. L. 72 cmEstimate: € 40 / 60 -
#319A. Istas“Landschap met stormwolken.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage et nuages de tempête”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#112M. Roelofs“Dame bij een vijver.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Dame auprès de l’étang”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 41 x 58 cmEstimate: € 80 / 100 -
#290Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 2,46 gEstimate: € 400 / 500 -
#131Christofle, Paris“Les cloisonnés”. Een tafelkandelaar van verzilverd metaal met bruine Chinese lak. Twee armen. Onderaan gemerkt.
”Les cloisonnés”. Un candélabre de table à deux bras en métal argenté et laque chinoise brune. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 19,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#774Een zwartgelakt houten kistje met een secreet in het deksel. XIXe eeuw.
Un coffret en bois laqué noir à secret dans le couvercle. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#139Henri Joseph Pauwels“Plattelandsweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Chemin de terre campagnarde”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 90 cmEstimate: € 80 / 120

